Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

planetarium reče pred 37 minutami:

 

Meni je tudi trojka fajn. Samo treba je pozret dejstvo, da si pristal v horror zanru. Takrat je zgledala igra fenomenalno in mislim, da je bila baterija nekaj svezega v streljacinah. 

 

Samo pac ni to esenca original Dooma.

Ne me narobe razumet, meni je trojka bla super, samo pač ne spada v doom arena streljanje. Še danes se spomnim kolk presran sem bil skozi celo igro.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Ma ne bo mu. DOOM je proper igrica, sam ni pa to nek revelation, sploh za človeka, ki ne mara tok streljanja v igricah :D

Točno tole. Men je bil Titanfall 2 dober zaradi zgodbe in traversala, ne zaradi streljanja. Sicer vem, da ima Doom Maternal tudi noro platformanje, sam se mi zdi, da je veliko večji pudarek na streljanju in ni neke zanimive zgodbe zadaj.

Zaupam Ćamir feelingu :D

Povezava do prispevka

Igra (sploh enka) je nonstop streljanje in streljanje je vse, kar ima, razen da parkrat skočiš (medtem ko spuščaš rakete demonom lp)

 

  

Vučko3 reče pred 1 uro:

Ne me narobe razumet, meni je trojka bla super, samo pač ne spada v doom arena streljanje. Še danes se spomnim kolk presran sem bil skozi celo igro.

Ampak - a se ti zdi, da je enka bila arena shooter? Ta reboot res je, se strinjam, več kot očitno favorizira neke krožne arene, ampak v enki in dvojki pa je bilo dosti nekih koridorjev pa tudi pač po svoje je bila strašljiva, vsaj meni se je DOOM 1 zdel kot horror game, ki mi je dajal nočne more :D. Je res, da sem bil otrok (dejansko pre-OŠ, pač yolo starši nimajo pojma, kaj se dogaja na kompu), ampak meni je bil proper horror game :D 

Povezava do prispevka

Pizda dej ne mi rečt da folk ni obupal pri Personi 5, k ima obupen pacing na začetku špila, DooM Eternal je pa šus v žilo od prve sekunde pa so opustil oz. niti niso igral :/

Sto ljudi, sto čudi na pašniku Mn3njala

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 23. 1. 2022 at 13:46:

Jaz grem 6. februarja gledat, že imam neki cajta karte. Mislim da je čez 200 igralnih avtomatov in konzol za sprobat :) 

 

Če kdo želi, lahko še uleti 6. februarja 

 

Jest mam tud plan enkrat it. Saj verjetno ni mus vnaprej kupit karte, lahko tam na licu mesta?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

Pizda dej ne mi rečt da folk ni obupal pri Personi 5, k ima obupen pacing na začetku špila, DooM Eternal je pa šus v žilo od prve sekunde pa so opustil oz. niti niso igral :/

Sto ljudi, sto čudi na pašniku Mn3njala

Jz sm doom igral samo ker sem ga dobil ful pocen, drgač pa mi je bil dober ampak tut malo dolgočasen. Mislim, ja, itak da ti adrenalin šopa pa fajn je odpirat goltance demonom, ampak iskreno sem bolj užival prvih 5 ur persone kot dooma.

Sam jz mogoče nisem target audience ker sm itak jaded beyond belief, reeedko kater špil me res potegne notr in mora met neki kar še nisem 10x prej izkusil. In doom tega nima, je vrhunsko izpiljen koncept izpred x let. Nič narobe s tem ampak meni to ni dovolj.

Povezava do prispevka

V glavnem, da potegnemo črto, 

 

Mn3njalničarji, ki jim Doom ni kul so igralci tipa vegeterjanci/vegani, ki obožujejo travo in božajo drevesa,

 

Mn3njalničarji, ki nam je pa Doom zelo zelo kul (v bistvu nam je top of the top), smo pa igralci tipa ki obožujemo beeftek, zrezke rare (da se vsaj še malo kri cedi z njega), domačo zaseko, pršut in tako naprej ....

 

Tak da ke_kit ne sekiraj se, vse je kul :D

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Arey reče pred 14 urami:

Sam jz mogoče nisem target audience ker sm itak jaded beyond belief, reeedko kater špil me res potegne notr in mora met neki kar še nisem 10x prej izkusil. In doom tega nima, je vrhunsko izpiljen koncept izpred x let. Nič narobe s tem ampak meni to ni dovolj.

 

Iskreno Doom izpili star koncept, doda nove stvari, equipment upgrejdi, način kako dobit health,armor, ammo, v eternal central hub, weapon upgrejdi, in izbira različnih attachmentov k se jih uporabljas glede na to keri enemiji so v areni. Sam level design je faking perfect, za traversal je uporaba shotguna essential itd... Pac 5 ur je res premal za tak spil. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...