Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

A mislte da bo pol tok dobr k Witcher 3? Itak morjo najprej najdt proper talent, da zamenjajo vse kul ljudi, ki so zapustil studio, v temu cajtu bodo pa probal spremenit Cyberpunk 2077 v Multiplayer špil for that sweet cash money, kar jim ne bo tok uspešno ratal kukr upajo

 

Izgleda je UE5 res tok veliko lažji pogon za delat špile kukr REDengine

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

A si pogledal kak review? Kokr vem je okay špil s kul humorjem, samo fighting system je dost simpl 


Nekaj več kot 45 minut sem danes igral in zadeva mi je zares všeč. Ajde, fighting sistem je res nekoliko na simple strani, ampak to mi zelo ustreza. Všeč mi je pač zajebancija in humor na polno, grafično/tenična izvedba, poleg tega pa mislim, da je tudi zgodba zelo OK (vsaj zaenkrat). Zanimivo skratka, da je igra precej spregledana, ker deluje res všečno, spolirano in je več kot dovolj "polnopravni RPG", tako da bi lahko pritegnila tudi druge igralce (npr. ne-fane stripa...). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Slavcharted aka Wayfarers: Call of Osiris, slovenska igrica, na Kickstarterju ni bila uspešna

 

Zbrali so približno 3 % od željene vsote 

 

men je nerealno, da sploh obstaja folk, ki je pripravljen placat za tak drek

Povezava do prispevka
amnesia reče Dne, 23. 3. 2022 at 12:35:

 

men je nerealno, da sploh obstaja folk, ki je pripravljen placat za tak drek

 

A ni nekdo na mn3njalu par let nazaj prilimal en podoben težke-smeti trailer za nek turški tretjeosebni military shooter klon?

 

Meni so tudi hecni ti mali/neizkušeni/brez budgeta studiji, ki se lotijo nardit najbolj generično, nenavdahnjeno, leseno, janky kopijo od špila v zvrsti, kjer že obstajajo res težkokategorni big boysi z ogromnimi proračuni, AAA+ produkcijo, tehnično dovršenostjo itd :nicjasno:

 

A ni ful lažje začet z neko 2D al pa izometrično indie zadevo in žanrom, kjer ne rabiš ogromnega budžeta in ekipe za to, da bo špil na nivoju?

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 16 minutami:

Ey mongoti, a un Star Wars vesoljske ladjice igrico je kdo igral? (Star Wars Squadrons)

 

Zelo me mika, vmes sem za par mesecev pozabil na to igrico, danes pa videl nekje omenjeno in me je nahypal. Zanima me striktno SP-only content. A je vredno igranja?

Imo je spil izkusnja 1x boljsa na VRju

Men je bil ok, osebno u izi storaste kontrole, tut hangar/mission view je mal smesno preprost, ne mores se setat po capital shipu lahko sam klikas na staticnem hangarju. gameplaywise mi je vsec kako mas sprednje/zadnje/stranske shielde za preusmerjat power, prav tako mas att/def/motorje power za regulirat, plovilo lahko tudi u izi modificiras pred misijo, specifixni moduli majo bonuse kot tudi drawbacke, rata pa hitro v monitor vesolju malce kaoticno.

 

Ce mislis igrat vzami ea acess za 3.99 al neki, nazadnje so mel 3 mesce za ceno enega akcijo, itak ti je najbolje da spil preigras v susu, ker ko ga enkrat odlozis je tesko pol nazaj not v eno 20o misijo.

 

V kampaniji Igras obe strani, osebno sm raje imel tie fighterje ker imas vecjo sipo, boljsi pregled/sa :D

 

Lahko si tudi stimas custom battle

ce nisi igral jedija mas tudi tega ps5 deluxe v ea paketu.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

:wacko:

 

 

 

To ma tudi ESO na playki, sicer dobis za za tisti denar potem vec ingame currencyja /mesecno kot ce bi samo currency kupil + 2x vec slotov v banki exp perma + consumable booste, par drugih bombonckov pa vsw placljive dlcje lah igras zastojn tko da ce igras se ti defo splaca bolj kot kupovat dlcje ali currency za kozmetiko

 

Se mi zdi pa absolutno retardirano da za ESO rabis ps+ :D

 

Vprasanje sicer kaj bo R* dal, men je njihov online ze zdavni zgubu car nimajo sans me privabit.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 25. 3. 2022 at 20:37:

lol

 

R* preko GTA:O kasira take denarje, da se ti zmeša

 

nč čudnega da se jim nč ne mudi s GTA VI in ostalimi projekti

 

je pa Sony 17. marca registriral trejdmark 'Knack' in 'Stacky Basket'

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Holy fuck. Ampak sej kdor si privošči predrag telefon lahko tudi zapravlja za mobilne igre. Če jim sede, jim sede.

 

Jah to je ta par miljardni trg o katerem sanja tudi Microsoft in je bil verjetno eden od razlogov da so kupili Activission ki se je v zadnjih letih začel fokusirat v to smer.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 38 minutami:

Holy fuck. Ampak sej kdor si privošči predrag telefon lahko tudi zapravlja za mobilne igre. Če jim sede, jim sede.

Pa v teh 93.2 miljardi niso všteti zaslužki iz oglasov tak, da je cifra še večja.

 

Se ve zakaj vsak hoče prodret na ta trg.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...