Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 1 minuto:

Ma golmani nosijo ven kar češ pa naj bo med štangami EVDS ali pa Mirsad, ki čez vikend špila za NK Rovte.
 

Aja? Jaz zaenkrat kr zmagujem po štiri, pet golov,

ne priporočam plasiranih strelov, 5 let nazaj je to bil garant gol, zdej pa golmani to nesejo k nč
so pa lobanje in pa močni streli po tleh kul v tapravi situaciji

 

pa folk ful ne zna kotov branit, podajite na točko penala z dvema pritiskoma na gumb za dolgo podajo, skor vsakič pridm do strela

Povezava do prispevka
  • Alan Wake Remastered is also coming to the Nintendo Switch (no date given)
  • AMC has bought the rights for an Alan Wake TV show
  • No Alan Wake 2 news this summer
  • Coming to PC on the Epic Games Store, PlayStation 5 and Xbox Series X|S in 2023

 

LDzgNOu.jpg

gQwNvNY.jpg

DSWOOhN.jpg

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

@tomazekKakšna pa je razlika? In kje jo najdem?
Alan Wake na Steamu (klasična verzija) je recimo 12,50 €. 

 

Žal nisem igral remastered. Tako, da bistvenih razlik ne vem. Po moje je zgodba ista, ostalo pa vse izboljšano. Imel sem namen igrati, ker sem tudi že pozabil zgodbo, ampak nisem še. Jaz sem videl na najboljšem launcherju - Epic Games :D Lani je izšel. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Eh, I'll pass. Ta remaster je zgolj ista igra v 4K resoluciji (takšnega monitorja nimam) in oba dodatka za ceno 30 €.
Bom raje poiskal "originale", ker jih itak še imam nekje na kakšnem od backup diskov.
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mislim, saj poznam Jazbino. Sam mi je preveč Jokerjevska, Joker pa mi ni sedel že za zadnja leta izhajanja. V bistvu bolj kot revijo pogrešam uno pojavnost, da bi v oddajo o gamingu za komentar vprašali Snetija, kar bi se pomoje v času Jokerja tudi zgodilo. Je pa res, da se je polje spremenilo, pač Pero v enem retard streamu nabere tok ogledov kot so prodal Jokerja mesečno. Saj pomoje je bolj fora, da mam predsodke do Perota, ker mi je bolj nekdo za zapor, ne za na kamero :D.

Povezava do prispevka

IMO je Pero Martič tip gamerja, ki igra igre bolj zaradi keša kot pa, da bi bil predan ljubitelj iger kot je sneti.

Pri Jazbini pa je problem, ker vsebuje za 7€ ne normalno ogromno reklame skoraj vsak tretja stran je nek oglas za neki.

 

Sony has reportedly registered a new PS5 model. https://trib.al/aYGlTEK
uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...