Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

NixoN reče Dne, 14. 5. 2022 at 12:27:

A ni to zastonjski dlc?


To pa ne vem. Nikjer nisem zasledil podatka o ceni. Logično bi bilo, da bi dali free (pač reklama za film), ampak po drugi strani pa me skrbi  "money grab". 

edit: Jap, imaš prav. Sem bolj natančno poguglal in bojda bo res free. Je pa še vedno vprašanje, kaj sploh bo vključeno. Bo samo letalo s skinom iz filma? Ali bo šlo za kaj več? :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 13. 5. 2022 at 8:43:

Preverjeno, prispevek o IGRICAH

 

 

Majkemi, Joker v svojih zadnjih letih mi ni sedel, samo se mi toži po cajtih, ko so gaming v SLO reprezentirali razni liki a la Sneti, ne pa Pero Martić

že k je ona krava rekla igriice v najavi... 360° obrat na petah in gasa. Poču bi jo v adamovo jabolko :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Return of the King je bila res mega hack and slash igrica

 

Komplet cast za špilat, dobri komboti in progression, pa pol po koncu "zgodbe" si imel ful dobre horde mape

 

Mislim, igrice nisem igral 20 let al kok je minilo od tega, ampak spomine imam dobre :D 

 

Jaz zdaj cakam na Steam deck in potem bo ena izmed prvih iger, ki jo bom igral LOTR Online.

 

Pojma nimam kaksen je, ampak kot pisete o zgornji zadevi in se mi zdi, da mi danes nebi dogajala, imam tudi na to lepe spomine. Jebiga cisti LOTR freak.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 urami:

 

ni bila od "filmske serije" samo Return of the King dobra?

Mislim, da sem 2ko samo sprobal.
ROTK je pa požrla kar nekaj ur. lvl 10 Gandalf je bil XSX
Mogoče v filmsko serijo paše še prva strategija, ki je bila tudi dobra.
Pa third age mi je na polno dogajala. Pač turn based RPG kjer pelješ fake bratovščino prstana po poteh OG bratovščine

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 minutami:

samo zato ker je Remedy še ne pomeni, da bo dober špil, Tencent lah zrihta keš za random developerje, da dobivamo skropucala a la Crossfire X

vsaj eden od teh najavljenih špilov bo zanič pomoje

 

Kje ti pobiras te stvari? Kdo je kje reku da bo kar kol od tega dobrega? Kdo je omenu Remedy kot developerja k dela samo dobre igre? A to se mal sam s sabo pogovarjas al kr tko na random meces neke trditve brez da bi te kdo vprasal za njih? 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 11 minutami:

 

še zdaj ne morem verjet kak wasted potential je ta igra. Somehow po 2 letih še vedno brez split screena za tak party game je idiotsko, sploh glede na to da so že na začetku rekli da kao delajo na tem :D. Kot da mario parti ne bi mogu na isti konzoli igrat lol.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...