Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Navedek

 

Nov Predator film !

 

 

Sej ne more bit slabši kot zadnji ali pač :ermm:

 

Kako nizko je padla franšiza. Zdaj niti kino tretmaja ne dobi več, samo še straight to DVD streaming service :(

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 21 urami:

Kako nizko je padla franšiza. Zdaj niti kino tretmaja ne dobi več, samo še straight to DVD streaming service :(

Sem pa enkrat bral nek strip, ko je predator fightal indijance, in je bil carski. Sicer mal smešen koncept, ker ne vem, zakaj bi imel high tech vesoljec iz laserji težave v fightu z indijanci, ampak ok :D

Povezava do prispevka

Uf, vizualno meni zgleda lepo, proper pixel gnusač res. Bom definitivno igral. Ob Streets of Rage 4 in tem sem zelo hyped za beat em upe. Samo še Golden Axe 4 najavijo (po možnosti tipčki, ki so delali SoR 4), pa je to to v lajfu

 

Mimogrede, v trgovinah sem opazil, da je tudi nek Asterix & Obelix beat em up izšel, je kdo na forumsu igral? :D

Povezava do prispevka

Izgleda fenomenalno. Res carski character design in animacija. Streets of rage 4 ali kak Metroid Dredd mi imata to veliko bolj sterilno izvedeno.

Se mi zdi, da je glavni problem v tem, da eni devi enostavno ne znajo narediti spriteov, ki pašejo v okolico. Animacije, prehodi med njimi in premikanje spriteov so robotski. Najhujše je, ko delajo 3D animacije spriteov kot v Bloodstained recimo. Dredd in SOR4 imata ta syndrom, sam ni tako zelo očitno.

 

Me res zanima, če bo dobra igralnost.

Igra, ki mi izgleda fenomenalno, ampak mi je čisto razočaranje glede igralnosti je Scott Pillgrim VS The World. Kjera muka je tisto igrat. Upam, da bojo Turtles boljši.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

če ste fani "beat em upov"

ste igrali kaj Mother Russia Bleeds?

 

Zanimiva premisa in dost evil vibe, ampak slaba igralnost, slab beatemup sistem in precej slaba odzivnost. Ko izgine šok faktor, ti ostane špil, ki bi ga v najboljše primeru s 70.

 

Svetlobna leta pod SOR 4.

Povezava do prispevka

nič čudnega da FIFA špilov več ne bo

 

kaj sploh je pri EA, par Star Wars špilov bo, Battlefield, FIFA, Madden, Sims

 

fak, Burnout imajo, Mirror's Edge, Need for Speed, Dead Space, Dragon Age, Mass Effect, Operation Flashpoint (lol kdaj so oni to pobral), Command & Conquer, Titanfall, Toca, System Shock

 

ful bi rad Dead Space igral, ampak ko igram enko se mi ne zdi, da sploh rabi remaster, pa še več Titanfall špilov, pa ajde System Shock

 

ostalo so pa sami krivi da ni več tok popularno al me pa ne zanima sploh

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...