Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

  

darksaga reče pred 23 minutami:

Day 1 igranje? A to sploh obstaja? Ker se mi zdi sa so vsi špili zbugani do konca na day one. Rabiš day one patch da sploh prideš v igro in pol še par mescev za odstranitev vseh (večine? včasih samo gamebreaking) hroščev.

 

 

Veliko iger igram day1 in ne vem kdaj sem nazadnje fasal gamebreaking bug. Pomoje je bila to prastara Ultima 9 v kateri sem moral parkrat ponavljat več ur igranja zarad takih bugov :)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 16 urami:
Hecno, da je Sony, ki je imel ekskluzivo, zgleda zvisel in ne bo imel P3 in P4 na aktualnih konzolah. Sicer za Presono 3 bi bilo idealno, da bi združili FES in P3P, ker je content drugače razbit, PS2 verziji pa se močno pozna pomanjkanje quality of life izboljšav PSP verzije.

 

Brez panike prosim. Microsoft ima 48 ur embarga na potrditve iger ki pridejo na več sistemov!

 

FVIMuJ4XwAAK69C?format=jpg&name=900x900

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Sej ni looter shooter. 

že zdej ko je blo za plačat špil so ble dost frke glede vseh boxov v špilu

 

men se sicer ni zdelo potrebno nakupovat, ker mi je dost vseeno za skine razen za najljubše characterje, ampak ja, folk je obseden s tem, da si kupi vse kar je možno za vse characterje in to bo v F2P samo še hujše pomoje

 

itak pa dejmo ne pozabt - FUCK Blizzard.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

že zdej ko je blo za plačat špil so ble dost frke glede vseh boxov v špilu

 

men se sicer ni zdelo potrebno nakupovat, ker mi je dost vseeno za skine razen za najljubše characterje, ampak ja, folk je obseden s tem, da si kupi vse kar je možno za vse characterje in to bo v F2P samo še hujše pomoje

 

itak pa dejmo ne pozabt - FUCK Blizzard.

 

Ja sam a niso sam skini itd v teh lootboxih. To je drugo kot P2W scena v Diablo Immortal.

Povezava do prispevka

Ej fegeti, zakaj mn3njalnik nima oltarja in zakaj se ne mazili jajca avtorjem igrice Dying Light 2!!!!

 

Ker sem cheat svinja, sem za 10 dolarjev nabavil prvi del remasteran tudi za ps5 in goddamn kako je ta igrica še vedno dobra. Vzdušje, igralnost, orožja, lomljenje zombijev - vse je top of the top, po mojem poleg Resident Evil In Last of Us daleč najboljša zombie igrice ever. 

 

In dvojka naj bi bila v vseh pogledih še boljša!!!  Kurčeva smetana mn3njalnika, še en mega špil so nam sfukal:ranting:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kaj je bila pa tista Dying Light enhanced edition? Čisto sem že pozabil. Samo izboljšana grafika ali je bilo vključeno še kaj dodatne vsebine?
edit: sem že našel. Dodatek The Following je bil vključen. 

Save 60% on Dying Light Enhanced Edition on Steam (steampowered.com)


Uf, zdaj je skoraj đabe. Jaz sem takrat plačal polno ceno. Bo treba spet malo preigrat.
Dočim dvojke pa nisem nikoli igral.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Dejansko nima niti ene stvari boljše kot prvenec. Tko res konkretno razočaranje :hmm:

 

ENE pozitivne stvari v nadaljevanju ne morem izpostavit.  

Gameplay je dolgočasen grind, boj veliko veliko slabši, vzdušje nikakvo in konec z dolgoveznim boss fightom tako zanič da ga ne zmorem sploh ubesedit :mellow:

Tu se res vidi, da večina opisovalcev niti ni končala igre :rofl:

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...