Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

gojc reče Pravkar:

Če si jo takrat že kupil ti ni potrebno nič znova kupovat !

Vsaka kopija je sedaj upravičena do zastonj razširitev.


Ja, saj to ni problem. Itak jo imam v library. Pravim samo, da sem takrat plačal polno ceno, sedaj pa jo talajo za đabe :)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

A pri drugih igrah pa je obratno al kako?


Pa saj se v bistvu šalim. So igre, ki so vredne vsakega centa. In poleg tega: saj nisem nor, da bom čakal ohoho let, da bo cena padla.
Po drugi strani pa so tudi igre, pri katerih se opečeš in ti je potem žal polne cene. En tak primer je Tomazekova Valhalla*, ki sem jo nabavil praktično day-one, igral pa vsega skupaj mogoče dve uri. Je pa tudi res, da sam ne vem zakaj nisem vztrajal naprej.

*Jasno, da ni njegova, ampak on me je takrat nahajpal, da sem dobesedno z dvema prstoma kliknil na buy. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Evo, ne vem kdaj sem nazadnje kliknil na to ikono (za razliko od vseh ostalih). Sem se pa zdaj vseeno odločil, da bom štartal čez vikend. Tnx za opomnik, @tomazek!
image.png.aee89f73d32e989e5a6c2e0f323fba9f.png
Pa zdaj tudi vidim, da moram naredit čistko, ker nekatere zadeve so res že prevečkrat preigrane.
 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Uuuf... 100 ur lahko dandanes vložim edino v kak golf ali fliper. Ali pa v Monkey Island. :) 
Zadnji Assassin v katerega sem vložil res zelo veliko ur je bil dvojka. Najmanj 2x sem ga preigral po dolgem in počez in še postrani. Ena tistih iger, poleg RDR1, kjer sem pustil res ohoho kubikov časa. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 urami:

Evo, ne vem kdaj sem nazadnje kliknil na to ikono (za razliko od vseh ostalih). Sem se pa zdaj vseeno odločil, da bom štartal čez vikend. Tnx za opomnik, @tomazek!
image.png.aee89f73d32e989e5a6c2e0f323fba9f.png
Pa zdaj tudi vidim, da moram naredit čistko, ker nekatere zadeve so res že prevečkrat preigrane.
 

Ker boomer desktop, k da gledam neki iz 2000 sam naslovi so novejsi :avadodo:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 urami:

Buče! 

 

Za slabe ocene te vrhunske igrice krivim mn3njalnik smetano!

 

V prvi vrsti LGQBT woke čapca čamirja s svojo neralno in krivično lestvico do AAA naslovov. V drugi vrsti pa šerifa Galkota, ki dnevno zlorablja svoj položaj. Ravno zadnjič sem odprl temo z naslovom "Dying Light - ena najboljših igric prejšnje generacije" - par strani res epskih argumentov in besedila, ki se ga niti Shakespeare ne bi sramoval. Brez dvoma moj najboljši pisni izdelek v življenju. Pisal sem do 1h zvečer, oddam temo v pričakovanju kvalitetnih debat in grem v posteljo. Potem se spomnim, da sem tekst pozabil shraniti, ampak nič hudega, saj kar je na mn3njalniku je večno, in zaspim kot mladi dojenček. Zjutraj se zbudim, nahaypan kot merjasec, da bom prebral odgovore v novi temi, prižgem računalnik, a teme nikjer. Zašvican ko prasec pregledam cel mnenjalnik, a teme ni in ni. Potem desno zgoraj vidim neprebrano sporočilo. Z žarkom upanja odprem sporočilo v želji, da je nekdo shranil temo. Odpre se mi sporočilo šerifa Galka "Zbrisal sem ti temo, lol" skupaj s sliko njegovega tiča :(

 

 

Mn3 smetana po novem oblikuje tudi reddit mnenje: 

 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Ne vem če je bilo. Duologija / trilogija so bila ugibanja :)

 

Je pa že FF7 R trpel zaradi slabega pacinga, razvlečenosti, brezveznega contenta za podlajševanje igralnega časa in izgube smiselnega loopa (npr materia leži na vsake 2 metra ker so jo morali na hard vsiliti v špil, v originalu si pa jokal od sreče vsakič ko si jo kje našel itd), samo Bog pomagaj, kako bo to izgledalo raztegnjeno na faking 3 dele.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...