Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 14. 6. 2022 at 6:42:

Ja sam je dost da dvakrat na teden igraš pa nabereš dost pik, da lah skos neki odkleneš. Ne vem kam se folku tok mudi odklepat, sej ni kot da v enem tednu obrneš in to je to

Največji uspeh v lajfu je, k lahko že od štarta pišaš po sirotinji in jih teabaggaš kok si boljši, bogatejši in uspešnejši od njih. 

Povezava do prispevka

Wut, zakaj pa on? Pismo, res jim je razpadel team. Delat v gaming bizzu ni tako easy zgleda :hmm: 

 

Drgač pa so propadli ali so blizu propada vsi gaming podcasti, ki sem jih spremljal. Dosti voženj so mi krajšali, sprehodov tudi

 

Gaming media je drgač konkretno v krizi, sem videl kar nekaj člankov na to temo, pa tudi sicer je evidentno, da folku ni pol kurca jasno, kaj naj z gaming media

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Wut, zakaj pa on? Pismo, res jim je razpadel team. Delat v gaming bizzu ni tako easy zgleda :hmm: 

 

Drgač pa so propadli ali so blizu propada vsi gaming podcasti, ki sem jih spremljal. Dosti voženj so mi krajšali, sprehodov tudi

 

Gaming media je drgač konkretno v krizi, sem videl kar nekaj člankov na to temo, pa tudi sicer je evidentno, da folku ni pol kurca jasno, kaj naj z gaming media

Žena je dobila delo v Iowi, kjer imata oba bližnje sorodnike. No-brainer kao.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 8 minutami:

Kar se mene tiče je en razlog še ostal: Huber. Če/ko pa se še on poslovi je pa konec EZA zame.

Huber mi je car in vse, sam od Alliesev mi ima še najmanj kul gaming takes. Ful malokrat se strinjam z njegovim okusom in mnenji. Je pa res hype guy in ge ne moreš ne imeti rad. :D

Bossman je bil weird genij, Jones lepilo in "the voice", Ben pa tisti, ki je imel res in depth razmišljanja o igrah in sceni.

Od ostalih sta mi še najbolj kompetentna Bloodworth in Damiani, sam prvi mi je mal preveč dolgočasen novinarski tip, Damiani pa preveč centriran na Nintendo.

 

Saj so mi vsi več al manj še vedno pri srcu (razen Isle, k res ne morem več poslušat njenega obnoxious posiljevanja s trans in lezbo scenami), vključno z Bradom, sam on se mi zdi najmanj kreativen od vseh al neki.

 

Bom še naprej spremljal, ampak sedaj samo še čakam kdaj bojo vse skupaj zaprli.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Že prej je Isla imela par teh annoying seksualnih commentsov, odkar je ženska, pa je res neznosna. Sploh ker se ostali ekipi res vidi, da so to neki nerdi, ki se jim ni kul pogovarjat o seksu, pa res kvalitetno razruši njihov vibe :D 

 

Zdaj lahko končno pofukajo frenda (Islo) in ne izpadejo gayi, a oni tako - kera zamujena prilika :D

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 32 minutami:

Easy Allies hitro nehal spremljat, ker se mi zdi da je preveč fluffa v njihovih podcastih, also neki reaction videoti na trailerje niso lih vrh contenta

 

tist kar fura Alanah Pearse s tremi jutuberji mi bolj sede

Se strinjam glede fluffa, sam to z Alanah, si tako udaril mimo, da boli glava. Če pa ima nekdo fluff, je to ona. Na srečo ima goste, ki znajo povedat tudi kaj o industriji.

Drugače sem jih vedno spremljal zaradi kemije in humorja. Žal je tega vedno manj. Predvsem z Bossmanom so veliko izgubili.

 

Stipe2 reče pred 17 minutami:

Zdaj lahko končno pofukajo frenda (Islo) in ne izpadejo gayi, a oni tako - kera zamujena prilika :D

Fak, kolk boljši bi bil svet, če folk ne bi non stop razmišljal s kurcem.

Drugače vem, da se hecaš, samo te izjave so ful prevečkrat povedane s ful procenti resnice not. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Fak, kolk boljši bi bil svet, če folk ne bi non stop razmišljal s kurcem.

Drugače vem, da se hecaš, samo te izjave so ful prevečkrat povedane s ful procenti resnice not. :D

 

No bodi pošten pa odkrito napiši, s kolikimi frendi bi seksal če bi jih lahko spremenil v ženske. Če boš iskren boš videl da verjetno z večino :D Vsaj pri meni je taka situacija, večkrat se s kolegi menimo, kakšna škoda da smo vsi moški in kako bi divje pofukali kakega frenda če bi bil ženska, sploh ko kaj spijemo. Uno Fak kva bi ti delal če bi bil ti ženska mooo, Ja veš kaj bi jaz teb nazaj hihi. In pol frend pokaže na steklenici, kaj bi ti delal. Pa trije kolegi imajo izjemno lepe obraze, eden od teh pa se še vsakič za maškare napravi v žensko, štikli in vse. Tko da si raje ne predstavljam da nekega dne kolega N. pride na plac in reče Zdravo fantje zdaj sem ženska, po moje se pobijemo kdo bi se prvi žvalil z njem :D

 

Tako da je Stipetova pripomba zelo vmesna.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

No bodi pošten pa odkrito napiši, s kolikimi frendi bi seksal če bi jih lahko spremenil v ženske. Če boš iskren boš videl da verjetno z večino :D Vsaj pri meni je taka situacija, večkrat se s kolegi menimo, kakšna škoda da smo vsi moški in kako bi divje pofukali kakega frenda če bi bil ženska, sploh ko kaj spijemo. Uno Fak kva bi ti delal če bi bil ti ženska mooo, Ja veš kaj bi jaz teb nazaj hihi. In pol frend pokaže na steklenici, kaj bi ti delal. Pa trije kolegi imajo izjemno lepe obraze, eden od teh pa se še vsakič za maškare napravi v žensko, štikli in vse. Tko da si raje ne predstavljam da nekega dne kolega N. pride na plac in reče Zdravo fantje zdaj sem ženska, po moje se pobijemo kdo bi se prvi žvalil z njem :D

 

Tako da je Stipetova pripomba zelo vmesna.

Sem mel pripravljen resen odgovor, sam fuck it, se bom raje sam smejal. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Al pa recimo naš t.i. B. Pitt iz domačih logov. (Tibor Golob - fotograf).
Kaj temu pubecu fali? Sem moški in obožujem ženske, ampak tu pa priznam, da bi mu dal. :) 
image.png.dd5a2fc72ff768d3fab406261a0723c1.png

Pa ne komentirat, da je on itak gay itd., tudi če je to res..  Ker geji so pač najlepši moški, kakorkoli obrneš!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 11 urami:

creative assembly je baje delal na tej igri 4 leta

 

https://www.playhyenas.com/

 

samo se en kup dreka, ki dokazuje, v kaksnem neverjetnem kurcu je gaming industrija

 

 

 

care to elaborate?

Pa verjetno kaka manjša skupina, ker večina je imo bila na TW Warhammer 3 (ki je pa tud kup pofla proti dvojki,  nardiš glavni campaign mechanic, ki ga 90% igralcev sovraži iz dna duše)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 urami:

Po Bossmanu in Jonesu sedaj še Ben Moore zapušča Easy Allies.

Dobesedno nimam več nobenega razloga, da bi sledil.

 

:cry:7

 

Jaz imam na yt še vedno sub pri njih gledal pa nisem nič razen par opisov že leto dve, pa še kvaliteta opisov je šla že zdavnaj v podn. Dobesedno nič ne izveš iz njih. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Jaz imam na yt še vedno sub pri njih gledal pa nisem nič razen par opisov že leto dve, pa še kvaliteta opisov je šla že zdavnaj v podn. Dobesedno nič ne izveš iz njih. 

Sam ne bi rekel, da je namen EA, da bi neki zvedel. To je bolj chill debata par kolegov o igricah z dodatkom reviewov, po katerih se lahko ravnaš, če ti je njihova ocenjevalna skalca blizu. Nisem nikoli imel filinga, da bi se trudili nekaj močno informirat, tudi mnogokdaj ne štekajo stvari, če smo čisto iskreno :D. Jaz sem jih poslušal, ker so mi imeli carski vibe med sabo in se je res čutilo, da živijo za igračkanje igric. Ampak zdaj so trije vidni člani odšli, ženska članica govori sam še o seksu, ostali pa so ali dosti nezanimivi ali pa komaj vidijo izven Nintenda :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...