Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 19 urami:

 

No bodi pošten pa odkrito napiši, s kolikimi frendi bi seksal če bi jih lahko spremenil v ženske. Če boš iskren boš videl da verjetno z večino :D Vsaj pri meni je taka situacija, večkrat se s kolegi menimo, kakšna škoda da smo vsi moški in kako bi divje pofukali kakega frenda če bi bil ženska, sploh ko kaj spijemo. Uno Fak kva bi ti delal če bi bil ti ženska mooo, Ja veš kaj bi jaz teb nazaj hihi. In pol frend pokaže na steklenici, kaj bi ti delal. Pa trije kolegi imajo izjemno lepe obraze, eden od teh pa se še vsakič za maškare napravi v žensko, štikli in vse. Tko da si raje ne predstavljam da nekega dne kolega N. pride na plac in reče Zdravo fantje zdaj sem ženska, po moje se pobijemo kdo bi se prvi žvalil z njem :D

 

Tako da je Stipetova pripomba zelo vmesna.

 

Ma pusti ga - očitno še ni fukal frenda, našemljenega v žensko :D

 

Povezava do prispevka

Ta špil imam sicer od prvega trailerja dalje na wishlisti, če ga pa nebi imel, bi si ga dal najkasneje zdaj gor. Trailer narrated by Doug Bradley :ododava:

 

 

Mislim, da bo to kar must have za nas Giger fane :)

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

sicer sem edital svoj post v deals temi, ampak moram se tle napisat, da se slucajno kdo ne bo nasral

 

ne kupujte blade runner enhanced edition 

 

zacnite brat ocene na steamu in gog pa vam bo hitro jasno, da se nightdive ni samo posral na igro, ampak se je posral na igro z mocjo tzar bombe

 

gnusobe nategunske, spalim jim vse po spisku

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 8 urami:

sicer sem edital svoj post v deals temi, ampak moram se tle napisat, da se slucajno kdo ne bo nasral

 

ne kupujte blade runner enhanced edition 

 

zacnite brat ocene na steamu in gog pa vam bo hitro jasno, da se nightdive ni samo posral na igro, ampak se je posral na igro z mocjo tzar bombe

 

gnusobe nategunske, spalim jim vse po spisku

Upam da ne bodo System Shock zajebal

Povezava do prispevka

Danes sem nekje na hitro prebral neke namige, da bi naj R* delal na Red Dead Redemption 3. Oz. bolj natolcevanje brez potrditve samih avtorjev. Je pa vseeno zanimivo.. Mogoče bo čez par let zadeva zares izšla. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Itak. GTA 6 bo in pa RDR 3. Ne vem pa, kako bo z GTA Online, ker ta money grab jim še vedno vzame veliko časa, resoursov itd. Seveda ne bodo opustili ali celo zaprli serverjev. Nisem sicer že sto let igral, zato niti ne vem kašno je stanje dandanes.
Na netu sem naletel tudi na to govorico:

Navedek

Is Red Dead Redemption 3 releasing after GTA 6?
Rockstar Studios has not confirmed any work on Red Dead Redemption 3, and the studio’s current workload means it will probably come out after several other big titles.

Rockstar Games is currently working on Grand Theft Auto 6. What little we know points to the game still being in early design, and Rockstar will dedicate all of its resources to the title. Work on a new western will probably only begin in earnest when the next GTA game comes out.

The studio has also confirmed work on a new Max Payne series, which could also delay the release of RDR 3.

 


Btw, GTA 5 je verjetno edina igra, ki sem jo za polno ceno kupil več kot 3x. Prvič za PS3, potem PS4, in 2x za PC. Čudna so pota gospodova! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 26 minutami:

Btw, GTA 5 je verjetno edina igra, ki sem jo za polno ceno kupil več kot 3x. Prvič za PS3, potem PS4, in 2x za PC. Čudna so pota gospodova! :) 

Edino kar se je zgodilo večkrat kot tvoj nakup GTA5 in RDR2 je število omemb nakupa tukaj na forumu.

 

WE. GET. IT.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Upam da naredijo kaj pametnega z max paynom.

 

Atmosfere enke niso nikol vec zadel tako dobro.

 

Ne, 2ka je umetno podaljsana cashcow enka, ki je bila sama po sebi super in ni rabla nadaljevanja.

 

3ka je kul sam folku ki ne vedo kdaj je blo dovolj pijace in se klice taxi za domov.

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Res bi blo tok carsko ce bi padel v kako drzavljansko vojno da bi mal vmes delal svoje TGTBTU style, se okorisceval pa da bi mal med obe strani skakal ampak tle ze drezam v gnezdo obcutljivih 'Mericanov mal prevec

 

Kakorkoli upam da grejo z letnico v rdrju nazaj ne naprej. 

 

Ful bi mi bil carski sicer kak serif dlc, al pa da si kak daltonov brat ki tolce kamne za zeleznico in spizdi 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 51 minutami:

Kakorkoli upam da grejo z letnico v rdrju nazaj ne naprej. 

Ful bi mi bil carski sicer kak serif dlc, al pa da si kak daltonov brat ki tolce kamne za zeleznico in spizdi 


To kar si napisal. Oziroma, jaz bi še najraje videl, da se vrnejo res res konkretno nazaj in na polno vključijo indijance! Na tem področju bi se dalo narediti ogromno.

Šerifove posle oz. bounty hount, če smo natančni, pa smo sicer že na polno imeli v RDR1. Živ ali mrtev? Jaz sem se vedno potrudil, da sem ga ujel z lasom in dostavil zvezanega, ker sem posledično dobil večjo nagradico. :) Je bilo pa težje, ker se je znal izviti iz vezi in pobegnit, pa tudi njegovi prijateljčki so bili kar vztrajni pri poskusu reševanja.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...