Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 15 urami:

Ko smo že pri RDR... ravnokar sem naletel na to:
Red Dead Revolver Unreal Engine 5 Remake Really Takes You Back (tech4gamers.com)

Nimam pojma, kaj naj si mislim. Razen tega, da pač gre za pobožne želje in dober fan-made poskus.

Red Dead Revolver =/= Red Dead Redemption

 

Revolver je prvi del, ki ni bil open world, ampak je bil linearni shooter za PS2

 

Redemption je drugi del 

 

Red Dead Revolver (PS2) - The Cover Project

 

Glavni lik iz Revolver je Red Harlow in o njem ti razni NPC-ji govorijo v RDR 1 in 2

Povezava do prispevka

@Hernier: ja, to nekako vem: Red Dead Revolver, Red Dead Redemption 1 in Red Dead Redemption 2.
Ampak Revolverja nisem nikoli igral in me zadeva zato res zelo zanima! Tudi če gre za shooter. Igra je pač postavljena v Red Dead okolje in poleg tega itak primanjkuje kavbojščin. Si igral na PS2? Je vredno, da bi se človek veselil fanovske priredbe za PC?

Ob pogledu na naslovnico sem pa najprej pomislil, da je Marston gor.  :) Poleg tega, da je res faca ima zame tudi enega najboljših voice-actingov vseh časov (Rob Wiethoff - večna mu slava!). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

@Hernier: ja, to nekako vem: Red Dead Revolver, Red Dead Redemption 1 in Red Dead Redemption 2.
Ampak Revolverja nisem nikoli igral in me zadeva zato res zelo zanima! Tudi če gre za shooter. Igra je pač postavljena v Red Dead okolje in poleg tega itak primanjkuje kavbojščin. Si igral na PS2? Je vredno, da bi se človek veselil fanovske priredbe za PC?

Ob pogledu na naslovnico sem pa najprej pomislil, da je Marston gor.  :) Poleg tega, da je res faca ima zame tudi enega najboljših voice-actingov vseh časov (Rob Wiethoff - večna mu slava!). 

Ni v istem okolju. Red dead revolver se dogaja v drugi univerzi in ni povezan z redemption serijo. Mogoče imaš par references v igrah ma so rekli R* da se ne dogaja v isti univerzi

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 23. 6. 2022 at 7:38:

 

care to elaborate?

Pa verjetno kaka manjša skupina, ker večina je imo bila na TW Warhammer 3 (ki je pa tud kup pofla proti dvojki,  nardiš glavni campaign mechanic, ki ga 90% igralcev sovraži iz dna duše)

 

Mah js še vedno upam da en del CA-ja dela nekemu zgodovinskemu delu -  na tej točki mi je skoraj vseeno kaj bo samo da bo... In da bodo mehanike poštimane - to kar je mel 3K je že korak v pravo smer, če bodo še bitke na ravni onih ta starih z collisionom, fadigo in terenom ki vpliva na bitko, pol bo to to zame.

 

Ja sem malo sanjač.

Povezava do prispevka

Art v novem Monkeyu je res malce hecen in deluje čisto preveč "mobile". Na čase celo tako, kot da bi uporabljali pokojni Flash.
Ampak take zadeve so očitno moderne in mogoče nas bo celo prepričal, ko bomo zares igrali.  Itak pa najbolj štejejo zgodba, humor in seveda uganke!

Povezava do prispevka
nimious reče pred 23 urami:

Bi kdo tukaj znal svetovati za kako hudo vesoljsko strategijo, ala Galactic Civ? Neki k ma dober research tree? In je fun tudi če ne vržem notri 500 ur da osvojim tutoriale? 

 

Jsz bi ti tudi priporočil stellaris  z vsemi dodatki. Rata kar zabavna reč za pustit veliko ur notri

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...