Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Kak lepo so me zajebali Guardiani na partixu. Včeraj inšaliram in seveda ni delalo... Danes je pa že na voljo popravek , tak da bom proti večeru malce poskusil. @tomazek: ti si že obrnil? :) 
Kako je z glasbo? To me od vsega najbolj zanima 

Moj otrok pa je čisto not v Top Gun padel in zdaj hoče kupiti nek ultimativni joystick. Mislim da ca. 500 € brez pedal. Btw, kakšno letalščino se kaj priporoča dandanes? (pa ne mi z DCS World, ker to je predrago in tudi preveč pro)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@tomazek OK, čeprav sem jaz to glede glasbe mislil izključno med misijami. V kabini mi dol visi :) 

Itak pa si lahko tudi sam vrtim legendarni soundtrack:


Dočim v trailerju  me je najbolj navdušila legendarna:

Trivia: to je bil theme song za eno kultno serijo v 80-ih (Cover Up oz. Pod krinko), najbolj znano po tem, da je glavni igralec neuspešno svršil pri Ruski ruleti in ga je potem nadomestil en drug igralec. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Kak lepo so me zajebali Guardiani na partixu. Včeraj inšaliram in seveda ni delalo... Danes je pa že na voljo popravek , tak da bom proti večeru malce poskusil. @tomazek: ti si že obrnil? :) 
Kako je z glasbo? To me od vsega najbolj zanima 

Moj otrok pa je čisto not v Top Gun padel in zdaj hoče kupiti nek ultimativni joystick. Mislim da ca. 500 € brez pedal. Btw, kakšno letalščino se kaj priporoča dandanes? (pa ne mi z DCS World, ker to je predrago in tudi preveč pro)

 

ni problem 500 eur stroska za joystick, ker je mulc videl top gun in bi se malo igrackal, cca 50 eur za en avion v dcs je pa prevec

 

does not compute, mulcu stisni eno ohladitveno klofuto in naj gre igrat ace combat 7 na ps4, ce se mu je tako zahotelo letalskega spektakla

Povezava do prispevka

Se več kot strinjam, @amnesia. Poleg tega imam ravno omenjeni Ace Combat 7 v arhivu (tako za PS4, kot za PC). 
Joystick sem mu pa zaenkrat dal en moj stari, ki pa ima neke težave v Win10. Če ne drugega, bo vsaj nekaj časa porabil za (neuspešno) instalacijo gonilnikov oz. ga igra itak ne bo podpirala. Potem pa bo zunaj že dovolj hladno, da bova lahko igrala namizni tenis.  Problem rešen :) 
/nisem zloben, samo včasih ne gre drugače! ker itak vem, da je danes še nahajpan zaradi ogleda filma, jutri pa nobene letalščine sploh ne bo več želel povohat

Ni on tako kot jaz, ki sem ure in ure preživel v tovrstnih simulacijah, še od časa Amige naprej..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Moj otrok pa je čisto not v Top Gun padel in zdaj hoče kupiti nek ultimativni joystick. Mislim da ca. 500 € brez pedal. Btw, kakšno letalščino se kaj priporoča dandanes? (pa ne mi z DCS World, ker to je predrago in tudi preveč pro)

Ne bodi neumen in mu ne kupi k ga bo minil cez 2 tedna

 

Naj si kup neki za 50€ pa bo ital vidu da raj igra arkade kot simulacije

 

Naj installa kak f2p war thunder ma tako arcade/vmesno/simulator ce hoce kesirat pa ms simulator

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
gojc reče pred 16 urami:

Če slučajno kdo še ne pozna serije:

 

 

Gre za pravomoško popotovanje jamskega človeka in tiranozavra z veliko razčefuka :avadodo:

 

@tomazek Pa serija sploh ne vsebuje dialogov.  Glavno sredstvo sporazumevanja je klanje :D

kje se da to geldat? za kiri servis moras met narocnino? nasel na hbomax. hvala za tip.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Drgač zakvaj je rupa HBO max tako omejen, pač gor imamo tako 20 % vsega contenta, ki ga ima ameriški. The fuck. A lahko kako dostopam do unega ne da bi plačeval za VPN?

Imam zakupljen Nord VPN še za leto, dve. Komot ti šeram account. Javi na ZS, če rabiš.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

Drgač zakvaj je rupa HBO max tako omejen, pač gor imamo tako 20 % vsega contenta, ki ga ima ameriški. The fuck. A lahko kako dostopam do unega ne da bi plačeval za VPN?

ja vse iz rupetine je bogo. se kar cakamo eu da zrihta tole diskriminacijo. razen dune in novejsih hbo serij (flight attendant, killing eve) ni prakticno nic gor. okej zadnjega bonda sem se enkrat pogledal in potocil solzico ko je nasel duduja in si milsil fak, familija bomo. se disney crap v slovensicni so fuknili dol zaradi prihoda disney+. (mini bil navajen gledat isto risanko v slovenscini in drugic v anglescini).

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...