Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Weraziel reče Pravkar:

"Legendarni" Duke, ki je večino svojih lajnov pobral iz Evil Dead in podobnih filmov? 

 

Koga briga kje so to pobral. Sam v Duke Nukem je to dejansko pasal v špil ker je bil glavni lik bad mofo. Ne pa da mi Aloy vsake pet sekund gobezda stvari ki jih znam sam opazit ffs... Sej tale Batgirl v zgornjem traileru zgleda da govori z ostalimi člani ekipe. Sam kar je pretirano je pač pretirano... Men to sesuje immersion... Morala bi bit opcija da to izklopiš/zmanjšaš frekvenco gobcanja.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Čist isto je v Guartdiansih. Ene in iste lajne med figti ponavljajo ves čas. Dosadno v pi... mater.

 

Ja ma dobr tist se vsaj grupa med sabo pogovarja. Imo dost manj tečno kot samologi od Aloy ki so šli v HFW čez vse meje razuma. Bitch ti po par sekundah pove kam moraš it še preden dejansko začneš iskat pot naprej lol.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 38 minutami:

Sem fix da sta največja krivca Uncharted in film The Avengers, vsaj za te špile iz zadnjih 10-12 let

 

Vsi bi radi imeli wisecracking like

 

Imo tudi kaka Borderlands serija (od dvojke dalje) - stalno gobcanje in duhovičenje glavnih in stranskih likov, pa tak dost tryhard humor, ki ti neha bit smešen, ko si star 25+

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

yup, tud tam je tist kar annoying, pa tud nasplošno Borderlands špili imajo tako nezanimive levele in bedno streljanje, da vem, da ne rabim nikoli več igrat, Gearbox so hacks

 

Heh, men pa praktično edini kul "fps" špili. Sam sem itak sucker za looter shooter. Super carsko bi blo, če bi meli še več "rpg" elementov tbh. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

 

Heh, men pa praktično edini kul "fps" špili. Sam sem itak sucker za looter shooter. Super carsko bi blo, če bi meli še več "rpg" elementov tbh. 

Zame je premalo izziva. Če ne omenjam multiplayer shooterjev, sta novodobna Dooma, Titanfall 2 in ostali neki boomer shooterji velik bl my jam. Borderlands 2 smo igrali skoraj 10 let nazaj, zdej pa ni šans, da spet not skočim. Pa sem letos bil vesel, da je bil nek Borderlands odvrtek v PS+, samo slejkoprej sem se začel dolgočasit. In bi rekel da so leveli velik minus teh špilov, ker kljub temu da so skrivnosti, je vse zelo preprosto. Sej mogoče je pa to finta in me zato ne vleče, me zanima kako bi izgledal nek špil k ima Quake 3 mobilnost pa Borderlands pobiranje pištol in pušk, mogoče nekaj kjer nasprotniki niso samo bullet sponges

Povezava do prispevka

Aloy nic ne gobca prevec, lih prav za immersion. Pa se vec dialogov bi si zelel in vecjo igro, dejansk je blo prehitro konec. To da ti namigne kam it pri ugankah se mi pa zdi, da je bolj bla fora, ce si se obiral. Zgleda je za milenijce narejeno, da triggera voice hint, preden bi zaradi tezavnosti igrice obupali

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...