Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 7 minutami:

Lmao od "Kojima dela playstation igrico" do "free v MS game passu" v koliko, ene treh letih?  

A s "Kojima dela playsation igrico" baitaš Stipeta?

Od vsega začetka je bilo rečeno, da gre za timed ekskluzivo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz sem isto mislil za kitajske animeje, kaki bullshit je to, da imajo tok dobro animacijo pa da kr štepajo, ja nič, imajo keš, imajo dovolj delovne sile, pri Wukongu pa še to, da so si kar vzeli cajt. Bomo vidli a bo hudobija, v redu klon al brezvezen špil. 

Povezava do prispevka

Jaz sem malo igral pa mi je bil okay design, potem sem pa dobil BOTW v roke in glede na to da lahko oboje igraš kjerkoli, je Zelda zmagala, vsaj pri meni

 

Mi je pa Genshin bil impresiven grafično, verjetno med lepšimi f2p naslovi, sploh za telefon. Se mi je pa zdelo, da je cel špil isti grind in to me je najbolj odbilo

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 urami:

Jaz sem malo igral pa mi je bil okay design, potem sem pa dobil BOTW v roke in glede na to da lahko oboje igraš kjerkoli, je Zelda zmagala, vsaj pri meni

 

Mi je pa Genshin bil impresiven grafično, verjetno med lepšimi f2p naslovi, sploh za telefon. Se mi je pa zdelo, da je cel špil isti grind in to me je najbolj odbilo

 

Če se ti gre da sam raziščeš svet pol sploh ni grinda. Več ali manj vse materijale za nadgradnjo osnovne grupe dobiš usput med raziskovanjem. Če pa stalno gemblaš in dobivaš nove like in jih hočeš vse zlevelat na max se pa začne grind ja. Lahko pa pač sam zlevelaš do tolk kot je minimum za delat nov stuff in samo raziskuješ. Contenta ki ga dobiš brez da rabiš zapravit en sam cent v tej igri je res enormno velik tbh. Pa z samim igranjem dobiš res ful velik valute s katero lahko kupiš žetone za gemblat like.

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Če se ti gre da sam raziščeš svet pol sploh ni grinda. Več ali manj vse materijale za nadgradnjo osnovne grupe dobiš usput med raziskovanjem. Če pa stalno gemblaš in dobivaš nove like in jih hočeš vse zlevelat na max se pa začne grind ja. Lahko pa pač sam zlevelaš do tolk kot je minimum za delat nov stuff in samo raziskuješ. Contenta ki ga dobiš brez da rabiš zapravit en sam cent v tej igri je res enormno velik tbh. Pa z samim igranjem dobiš res ful velik valute s katero lahko kupiš žetone za gemblat like.

 

 

Sure, sem videl tudi tisti "azijski del" in sem pomoje imel ene 12-15 ur not v temu. Vseeno se mi je zdelo vse tko isto, da nisem imel potrebe naprej igrat. Sploh glede na Switch igre k sm jih takrat imel, pol pa nekaj mesecev kasneje še Ps5 (nisem nikoli imel PS4)

 

Tko da ja, meh

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 40 minutami:

Sure, sem videl tudi tisti "azijski del" in sem pomoje imel ene 12-15 ur not v temu. Vseeno se mi je zdelo vse tko isto, da nisem imel potrebe naprej igrat. Sploh glede na Switch igre k sm jih takrat imel, pol pa nekaj mesecev kasneje še Ps5 (nisem nikoli imel PS4)

 

Tko da ja, meh

hja če primerjaš vsak open world z BOTW bo mal težko kaj konkuriralo. Ne moreš naštet niti 5 iger ki imajo boljši open world.

Povezava do prispevka

S tem da open world mi je bil kul pri Genshinu, sej ni to tist kar me je motil. Preprosto ni igra zame, za nabiranje likov mi je vseeno, fajting mi je bil okay, raj imam bolj story based igre al pa neki kar je zahtevno za igrat (moba špili, souls špili, etc)

 

Tko da valda mi pol na dolgi rok ni bil zanimiv

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...