Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Bo še trajalo, da katerakoli igra pride do kolen Monster Hunterju, sploh ker razlog, zakaj je slednji dober, ni ker bi imel flashy moves ali lep izgled. Pač MH franšiza je danes, kjer je, tudi zato, ker se je razvijala in dodelala skozi kar 5 generacij.

 

Nič ne bom imel proti, če tudi Monster Hunter dobi svojo različico ''The Surge''. Kot na vseh področjih je konkurenca zgolj dobrodošla. No, bomo vidli, če se bo sploh lahko imenovala konkurenca, neki cinematic video mi nič ne pove.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 43 minutami:

In b4 Gatsu čez pol leta: a če kupim PS4 verzijo in pol upgradam na PS5, a lahko dvakrat platiniram??

 

:D 

 

Na prste ene roke lahk naštejem igre ki mi ne potegnejo ob prvem gameplay trailerju in mi je pol dejanski končni produkt odličen do te mere da bi delal platino lol. (v bistvu se iz glave ne spomnim trenutno enga špila ki bi pasal v ta kriterij) Od wannabe Monster hunter iger sem probal Toukiden 2 demo - smeti in pa Dauntless - izbris po pol ure.

 

@bitsurugi Pa sej ta trailer pretty much gameplay only. Mene že na prvi pogled zadeva ni navdušila, do konca me je pa minil ko so tam kar neke stolpe itd postavljal ...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

Trudijo se v nulo dodelat igro. Poglej kaj je sforsiral CDPR s Cyberpunkom.

Sploh zadnjič, ko sem videl, da so brez kakršnekoli najave izdali nov špil, ki ga noben ni pričakoval od njih. Res bil je nadgradnja od vseh ostalih.

Sam sem pol ugotovil, da gre za GTA 6 leak.

Povezava do prispevka

Men je res smešno kako smo takrat igro dobili skor teden pred izidom in od takrat ni blo šans pregovorit dobesedno nikogar da bi jo poslal/dal pred izidom od sebe. Ne vem a so kake hude kazni padle al kaj se je zgodilo ampak tud tam kjer se je prej dalo kaj zmenit se ni več dalo... :) 

 

 

Btw Sackboy prihaja na PC

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

https://www.pushsquare.com/news/2022/09/dead-space-ps5-remake-will-be-one-shot-like-god-of-war

 

Navedek

EA Motive has confirmed its upcoming Dead Space PS5 remake won't contain a single load screen — unless you die to the Necromorphs. The original PS3 title came quite close to achieving this, with the camera firmly planted just behind Isaac Clarke's right shoulder for almost the entire time. However, control was taken away between chapters because of load screens. That won't happen on PS5 with a single, uninterrupted camera shot.

 

It means Dead Space follows in the footsteps of God of War, which committed to a single shot for the entire duration of the game. God of War Ragnarok will also do the same in November. An EA blog post notes this single shot now allows you to freely explore the USG Ishimura, going wherever you like and backtracking for items you might have missed. "It’s now a completely unbroken experience," said senior producer Philippe Ducharme.

 

Elsewhere in the article, Durcharme talks about "honouring the legacy" of the first game by staying true to its core foundations, but then adding some neat enhancements on top. There'll be new content, more lore to uncover, and the obvious graphical improvements.

 

"The goal was to make you feel like you’re experiencing Dead Space again for the first time, if you were already a fan of the game. But we also have the chance to give people who never played it the opportunity to have the definitive Dead Space experience, with a game that plays, that looks, that sounds like a modern game." The Dead Space remake launches for PS5 — there's no PS4 version — on 27th January 2023.

 

tole se bere res kul. Pa nobenih lajnerjev "game will be rewritten for modern audiences" ali kako podobno judovsko spletkarjenje.

 

Dejansko zna biti proper homage originalu aka dober špil :) 

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 6 urami:

Stadia to shutdown in January

 

https://blog.google/products/stadia/message-on-stadia-streaming-strategy/

 

Stevilo presenecenih ljudi: 0

Je pa presenečenje, da bojo vsem dali full refund :D  

 

Me zanima kolk dnarja so zafukal za tole

Gatsu reče pred 2 urama:

Btw Sackboy prihaja na PC

Returnal verjetno kmalu zadaj glede na to, da res konstantno se leakajo stvari ven o PC relisu teh dveh.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...