Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 6 minutami:

Kaj je ta Forspoken? Se je že kaj pisalo o tem in sem jaz izrinil iz možganov za in naredil plac za kak drug info? Se pričakuje kaj od zadeve al pasja jajca?

 

Meni obeta, sam po moje bo smetana ocenila, da so pasja jajca, ker so premalo woke za take igre (Hernier ne šteje, on je češnjica).

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 urami:

Ne, saj je Steelrising že nekaj časa zunaj. Ne spomnim se imena igre... je par dni nazaj bil nek video nekje tukaj priliman. Steelrising pa me res ne spominja na Sekiro.

 

O Steelrising pa se tudi nič več ne govori od izida naprej, bom kar počakal na PS Extra ali pa res dobro akcijo.

Se piše o Steelrising, so dodali že nov level in nove nasprotnike. Izgleda je to nek špil, k so ga moral prej izdati kukr je bil finished, čez kako leto bo tak kot rabi bit

Povezava do prispevka

:( nisi čekiral teme

pač ja, nihče ne igra, sem fix da nekatere letošnje igre (Dying Light 2, Steelrising, OlliOlli World, NORCO, Inscryption, Rollerdrome, ..) bodo tu postale kul, ko bo kaka dvo-mesečna suša naslednje leto

V vsakem primeru, jaz sem kar zadovoljen z letošnjim letom, vidim kako bom v 2023 tud še vedno igral nekatere igre

Povezava do prispevka

Včeraj sem prvič v akciji videl tazadnji GUILTY GEAR -STRIVE-, ker ga zdaj kao proba resno igrat en kolega

 

HO-LY FUCK, kako pa ta igrica bolano dobro zgleda, mene je dobesedno pribilo na stol. Pa damn no, saj to zgleda boljše kot 99 % animejev in risank ATM. Zakaj je bilo tako malo govora o tej igrici? Saj štekam, tudi jaz je ne bi igral, ker mi deluje preveč hardcore, samo za cenit grafiko in animacije niti ne rabiš igrat, samo malo gledaš in je jasno, da to pa je next level insanityja. Srsly no, zakaj se ne hvali več te igrice? :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...