Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

https://insider-gaming.com/assassins-creed-codename-red-to-feature-both-a-samurai-and-shinobi/

 

Če smo kaj absolutno ne rabili je Ubisoft GoT.

 

90x večja mapa 

 

10x več nepotrebnih aktivnosti 

 

Shitty combat kjer kljub 250mil budgetu ne znajo nardit interakcije orožja s sovragi in izgleda kot beden prototip boja oz Valhalla

 

Bo pa absolutno več črncev in lezb kot v GoT 

 

Grem stavit, da bo stelf spet visoka trava in 10 sekundni spomin sovragov. 

Čeprav omenjajo Splinter Cell, i call bullshit.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

Jaz dejansko komaj čakam vsako novo franšizo, ki ima not katerokoli manjšino.

fixxed.

Problem pa nastane, če vzamejo obstoječo franšizo/igro pa jo zapeljejo v te vode. Kar pa najrajši delajo razni "progresivci".

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

 

Sem mislil da je joke al neki..... valda ne bodo črnci skakali po fevdalni japonski.

 

      The other character, the Shinobi, is understood to be an African refugee, who learned the way of the Creed.

 

eyeroll-dont-trust-the-b-in-apt23.gif

 

Povezava do prispevka

Komaj čakam, ko bo Dylon M'Benge očistil katano krvi bigoted sovragov, med 1400 map markerji našel haiku spot, se vsedel in napisal svoj haiku. Ozad bo pokal orientalski beat z modernimi hip hop vplivi.

 

 

In the shadows, deep. 

Popin' fools, cold steel we reap.

Flow like whispers, creep.

 

Ubisoft, spet ste rešli rasizem. Svaka čast.

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 17. 3. 2023 at 9:42:

Če je narobe postavljeno v zgodovini še toliko bolje.

Salty tears konzervativcev so res priceless.

To kar ti pravis je kot da bi jaz navijal da majo spili bedn art, napacno sencenje, liki napacno anotomijo, ker to povzroca salty tears "konzervativnih" diplomantov .. haha?

 

To je res faljeno ker zadeva prca "avtiste" ki imamo radi zgodovino pa dobimo trdga ko so stvari dost pravilno narjene.. pa dobr realno za quoto nigrov in pedrov me res boli kurac, problem je k ta quota vedno potem odtehta za cist vse druge nepravilnosti in se folk skriva za "haha zenska v BF V" medtem ko laufajo britanci z svabskimi guni osvajat evropo in luke skywalker molze dojke vesoljske space krave

 

Navedek

Solze >>>>>>>>>> slaba ocena omiljene igrice :D

Pol bi raj vidu da bi bil HP spil bedn sam da bi nek "konzervativc" bil salty? Nea seri

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Meni tako "izkrivljanje" zgodovine ne gane. Če tebe ne bi brigalo za art v igri, pol bi tvoja analogija bila na mestu.

Pri ocenjevanju je ista zgodba. Slabša ocena zaradi reči, ki me ne ganejo, mi osebno ne pokvari igre. Edini minus, ki se ga spomnim je morda to, da bi slabe ocene lahko pomenile, da ne bo nikoli izšlo nadaljevanje al neki v tem smislu. :D

 

Drugače pa valjda provociram naše old school boyse.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...