Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Pa še to: bojda vaultane reči folk v resnici ni dosti obiskoval, pač nek 2% ali neki uporabnosti je imelo.

 

Kar pa bi morali intenzivno delati je New Light. Torej izkušnja novega igralca, ki je sedaj povsem kaotična in ljudem sploh ni jasno kako se zadeve lotiti, po katerem vrstnem redu. Upravičeno, ker res ne zavidam nekomu, ki se Destiny loti od nule, brez da bi imel kolega, ki ga vodi za rokico. To naj bi bilo nared do naslednjega večjega DLCja.

 

 

Aja, pa če ste bili na pavzi nekaj časa MOČNO priporočam delat sezonsko štorijo. V tej sezoni je izvrsten tempo, pa še super bad ass Savathun je, ki nekako je uvertura v Witch Queen DLC. In vse se da lepo solirat.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Jaz bom zdej sam šel čez forsaken kampanjo pomoje, plačat pa nič ne mislim zaenkrat. Itak pride čez 14 dni HFW in čez 3 tedne Elden Ring pa sem pol dober za 2 meseca :) Hkrati pa še vsak dan naredim ene par runov za platino narest v Returnal - še 3x cipher in 1x log do konca.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 22 minutami:

Bi blo pa fino če jih Sony prepriča da nehajo vaultat content tbh.

 

tole na zalost ni samo stvar prepricevanja, problem je game engine

 

 

 

@Niblonian

 

sicer se trinjam, da je 500 slotov v vaultu premalo, ampak ti garantiram, da ta trenutek lahko pobrises vsaj 150 itemov in ne bos zaradi tega prav nic na slabsem

 

1. uporabljaj https://d2armorpicker.com/, dobesedno najboljsi tool, kar jih obstaja, naredi si builde s tebi ustreznimi statsi, masterwork, ostalo pobrisi

 

2. bungie je odstranil glimmer cost za mode v armorju, kar pomeni, da si builde shranis v DIM-u in z enim klikom zamenjas vse

 

3. DIM ima milijon razlicnih komand, uporabis recimo to: "is:armor and stat:total:<60" in ti pokaze vse armor iteme s total stats manj kot 60, mirne duse lahko pobrises vse, mogoce za zihr das 58 (edit: odvisno, kolk imas dobrih rollov, stat distribution je bolj pomemben, kot total stat, 58 item je lahko boljsi kot 62)

 

4. exotic weapons lahko kadarkoli za drobiz potegnes iz collections (razen DMT in hawkmoon, ki imata random perke), vsa orozja, ki jih ne uporabljas, komot pobrises (isto velja za ships, sparrows itd)

 

5. ce imas vec duplikatov nekega orozja, gres na light.gg in pogledas, kateri perki so najboljsi, obdrzis enega in je to to, ce pa nekega orozja ze dolgo nisi uporabil (pa cetudi je godroll), delete that shit, ker nima smisla, da se ti svaljka po vaultu, nikoli ga ne bos uporabil

 

 

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

A ce kupis witch queen dobis tudi vse prejsnje DLC-je? moj zadnji DLC je bil Shadow Keep, pred tem sem kupoval vse tko da ne vem kako je ce spustis enega. Also moj zadnji raid je bil Warmind (nedokoncan) al Calus (koncan) pomoje pozabu sem vrstni red raidov, tko da ce bi kdo delal kake Legacy Raide se priporocam. Kuker sem bral je Last Wish zelo zakon. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Vaulting je bil primarily zato, ker je bilo toliko contenta da je bilo testiranje vseh stvari ki so breaknile ob spremembah in novih drugacnih additionih unmanageable in so rabili zelo dolgo casa da so lahko spravili patch ven, in v roku 2 ur je folk odkril polno broken stvari (en od primerov je bil recimo da ce si uporabil en nov grenade launcher ki je imel nov nacin delovanja si se lahko soft-lockal na koncu Curse of Osiris main kampanje, ki je bila na tisti tocki stara 3 leta vsaj). Couple with that da tko kot je gor napisano, sli so preverjat koliko userjev igra nek star content in je bilo procentualno gledano 1-2% plus vec kot imas contenta, bolj je userbase razdrobljen, dlje cakas na queue etc.

In ja kolikor je shitty da so ven vrgli content ki smo ga placali, on the other hand, dejansko ga nisem v vecini primerov pogledal vsaj 2 leti. Glede na to kako so speedupali turnaround za balancing in fixe, je bil trade-off worth it zame.

Je pa first time new user experience horrible, tu ni kaj.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

A ce kupis witch queen dobis tudi vse prejsnje DLC-je? moj zadnji DLC je bil Shadow Keep, pred tem sem kupoval vse tko da ne vem kako je ce spustis enega. Also moj zadnji raid je bil Warmind (nedokoncan) al Calus (koncan) pomoje pozabu sem vrstni red raidov, tko da ce bi kdo delal kake Legacy Raide se priporocam. Kuker sem bral je Last Wish zelo zakon. 

 

Ne. Edino kar dobiš je vse sezone, ki so vezane na DLC, če kupiš deluxe edition. Sej če greš v igro in pod STORE imaš expansion tab, pa vidiš kaj dobiš, če kaj kupiš in kaj ti manjka.

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 minuto:

Kaj pa je trenutno best way to experience Destiny? 

Počakat na dlc pa ga preigrat? Al uzet legacy pa it cez njega? 

 

Dobro vprašanje.

 

Jaz bi vzel kar je F2P trenutno, šel skozi, če ti je všeč vzameš še Beyond Light ali le zadnjo sezono. Če ti je še to všeč še Witch Queen. Pač tam boš na istem kot vsi ostali, tako da je pravi čas za začet igrat. Plus bo ogromno kontenta, pa še nov raid.

Povezava do prispevka
Dying Light 2

(Image credit: Techland)

 
 
 

Dying Light 2 is scheduled to go live in just a few days—February 4, to be precise. But, as sometimes happens, it seems that retail copies have started slipping out early. Developer Techland said on Twitter that it appreciates the enthusiasm, but would really like it if everyone could just hold off playing it until the game is actually released.

 
 

"Fellow survivors, we see that some of you got an access to the retail copies of Dying Light 2 before the release date (it’s this Friday, only 3 days left!)," the studio wrote. "We understand you want to start exploring the City ASAP and we couldn’t be happier!"

 
 

"That being said, we kindly ask you to wait until Feb 4th as by that time you’ll also get access to all improvements and fixes we’ve implemented within last weeks and will introduce with the day 1 patch. That’s the way to experience Dying Light 2 the way it’s meant to be played."

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 7 minutami:

 

Shadow Kepp pa Forsaken Pack sta 50% dol 

 

Ja dans so neki popusti štartal na PSN in še nisem utegnil pogledat ;)

 

V bistvu bi novoprišlek rabil Destiny 2: Legacy Collection ki pa ni znižan in je 60$ vsebuje pa :

Destiny 2: Forsaken Pack

Destiny 2: Shadowkeep

Destiny 2: Beyond Light

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 minutami:
 

Dying Light 2 is scheduled to go live in just a few days—February 4, to be precise. But, as sometimes happens, it seems that retail copies have started slipping out early. Developer Techland said on Twitter that it appreciates the enthusiasm, but would really like it if everyone could just hold off playing it until the game is actually released.

 
 

"Fellow survivors, we see that some of you got an access to the retail copies of Dying Light 2 before the release date (it’s this Friday, only 3 days left!)," the studio wrote. "We understand you want to start exploring the City ASAP and we couldn’t be happier!"

 
 

"That being said, we kindly ask you to wait until Feb 4th as by that time you’ll also get access to all improvements and fixes we’ve implemented within last weeks and will introduce with the day 1 patch. That’s the way to experience Dying Light 2 the way it’s meant to be played."

 

Lol... jaz pa sem se pred pol ure čudil, ko sem prejel SMS, da je GLS prevzel mojo igro v dostavo :D

 

Ko jih jebe, ziher bom zagnal jutri, če dostavijo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Sam sej Forsaken pack je bz kupit a ni ker Forsaken kampanja je itak del F2P, Raida itd pa itak ne boš imel čas narest do izida Witch Queen ko gre komplet Forsaken content v vault?

Zaenkrat nimam namena nič kupit :D

Verjetno bom F2P zalaufas, potem pa se odločil, če se mi da se igrat al ne

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Sam sej Forsaken pack je bz kupit a ni ker Forsaken kampanja je itak del F2P, Raida itd pa itak ne boš imel čas narest do izida Witch Queen ko gre komplet Forsaken content v vault?

 

v content vault bodo dal tangled shore, presage in harbinger

 

raid, dungeon in dreaming city ostanejo

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 15 minutami:

sem pretty sure da bo to potem free

 

free pa bungie ne gre skupaj

 

itak je to, da je d2 f2p, totalen bullshit, ker nimas orozij, ki jih rabis, nimas tega, omejen dostop do vsebin itd

 

avgusta lani sem zacel spet igrat (nehal sem v year one, takoj za curse of osiris), 40€ je bil legendary edition (cdkeys, drugace je bil 90 na steamu, se mi zdi), 30€ deluxe upgrade, 10€ season pass, 100€ witch queen deluxe + 30th anniversary pack in ene 150€ za kozmetiko

 

modeli sluzijo mastne pare

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 urami:

Kar pa bi morali intenzivno delati je New Light. Torej izkušnja novega igralca, ki je sedaj povsem kaotična in ljudem sploh ni jasno kako se zadeve lotiti, po katerem vrstnem redu. Upravičeno, ker res ne zavidam nekomu, ki se Destiny loti od nule, brez da bi imel kolega, ki ga vodi za rokico. To naj bi bilo nared do naslednjega večjega DLCja.

Se popolnoma strinjam. Večkrat sem že razmišljal, da bi skočil nazaj v Destiny, ampak me vedno po kratkem premisleku mine.

 

V prvem Destinyu sem z bando iz tega foruma praktično živel slabi 2 leti po releasu in gameplay ter socialni del mi je bil zakon. Sicer razen Destinya nisem ravno igral FPSov, samo občutek pri streljanju mi je bil vedno noro carski. V tistem času nisem igral praktično nič drugega, tako da sem proti koncu dobil občutek kot da se prijavljam za izmeno na šihtu in na koncu se mi je zagadil tako Destiny kot igrice nasploh. Ampak kljub temu bi se vrnil kdaj za kakšno casual škljocanje, če bi bil proces do začetnika malo bolj prijazen. Pa tudi cenovno pride sprotno igranje igre kar konkreten strošek kolikor vidim. Nekje 60-100€/leto, če hočeš biti na tekočem z Expansione, sezonami in ostalimi zadevami.

 

Do sedaj nisem še niti downloadal F2P verzije D2…

Povezava do prispevka

Tam cca 70 na leto je bilo ja, expansion 40 plus season passes za eno leto 30 (cca 3 sezone), ceprav roko na srce je blo kr value for money za preteklo leto ker so res step-uppali storyline in kako ga podajajo, activityji so bili roko na srce more or less vse ok (as usual ene bolj ene manj, ampak manj missov kot prejsnja leta), pa relativno kul dungeoni/misije. 

So ga seveda tudi veliko bullshittali z microtransactioni za cosmetice, ampak na mojo sreco sem en takih ki ne da veliko na to, tako da nisem ful affected.

Mal so sicer sfizili z tem 30th anniversary za 30 dolarjev ki je blo honestly dosti bullshit tudi ce je bil content actually precej fun, ker glede na to da so dal to ven ker so mogli podaljsat develompent expansiona in zafilat cas vmes je malo lovska za pozret, ampak ce bodo nadaljevali z witch queen in letom po tem v istem stilu kot lansko leto, je vsaj meni 70 evrov worth it za essentially 6 mesecev igranja (ponavadi zadnji mesec or so sezone izpustim ker zmanjka storyline contenta in je samo se god rolls hunt).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...