Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 minuto:

Vampire: The Masquerade je d&d-like namizna igra, pod licenco katere izdajajo različne igre. RPG-je, visual novelse ... Skratka, Swansong ni tista igra, ki se jo čaka, to je Bloodlines 2 :D 

 

Tnx. Točno to me je zanimalo :D

 

Jaz pa sem ubogega @DaCapo obtožil, da on misli napačno :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Uglavnem Paradox je šele lani prevzel development, tako da pomoje bo vsaj še dve leti preden izdajo, nekaj sem slišal, da so dosti stvari šli delat od začetka, razen same assete si bodo deloma pustili (tko kot Gearbox ko so dobili Duke Nukem Forever).

Povezava do prispevka

@Hernier: Stranger Things je super nad-odlično in čisto po mojem okusu. Danes bom zaključil z 2. sezono. 
@Weraziel: Vse Batmane sem preigral! :) Mogoče se bom pa celo ponovno lotil. City je res naphan z množico ugank in zgodb.


Btw, tisti, ki ste preigrali odlični Citizen Sleeper: kakšen konec ste izbrali? ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ps4 je bolj ali manj v DaPubecovi domeni (beri: v njegovi sobi), zato nisem igral že res veliko časa.  Prej, ko smo imeli 2 PS4 je še nekako šlo, potem pa je prišel Smrk in enega mimogrede odkupil. 
Za Ps5 pa res še nisem odločen. Mogoče enkrat poleti, ko bo končan projekt Gejming Room aka Man's Cave.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Btw, ta vikend se DaPubec "seli" v omenjeni Batcave!!! Edino mini hladilnika noče vzet, meni je pa ravno to idealno. Vedno mrzla pijača, sploh zdaj ko temperature že rastejo. 
Čeprav, roko na srce, doli v kleti je tako prijeten hlad, da bi se jaz kar tja preselil! :) . 

Pa tudi mojega (dokaj novega) TV noče vzet, ker mu je prevelik in pravi, da je zadovoljen s starim. Zanimiva je ta današnja mladina!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 urami:

 

Kak MP GaaS špil verjetno. Ni šans pa da dajo SP igre day 1 na PCje ker nima nobenga smisla.

Jaz mislim, da bo obdobje med releason na Playstation ter PCjem vedno krajše sčasoma. Mal nazaj da bi rekel, da bojo največji Playstation heavy hitterji prišli enkrat na PC bi se vsak smejal ter noben nebi videl smisla v tem in evo jih Horizon, God Of War, Spider-man najavljen. MP GaaS pa valda. Mogoče kak Last of Us Factions ko pride.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

@DaCapo @gojc Spet sem čist zafukal in si nisem označil takrat. A ni izšla zdaj maja neka igra o Vampirjih in ali ni tudi maj ali junij neka podobna Until Dawn ipd.

 

Pizda, ker si nisem označil sem spet vse pozabil. Vem pa, da je še nekdo drug tukaj nekaj pomešal in mislil, da gre za 2 igri o vampirih... Ni še nekaj @Gatsu pisal o tem.

 

Help! :)

 

 

K bi blo vsaj tko simple. Dejansko so 3 igre, da te ja zmede in napacna jajca vzames.

 

Vampire the masquerade: 

 

-Swansong

-Bloodhunt

(Oboje ze izslo, oboje pribl v istm casu, verjetn so slabe ocene, k je folk razocaran, k je napacn spil)

 

Caka se pa seveda Bloodlines (2)

Povezava do prispevka

k vidim, da ste omenjali TW: Warhammer 3 in k sem glih dežurni fan.  Ne tega igrat, je bil velik fail release in večina folka je šla nazaj na dosti boljši TW: Warhammer 2.

Čaka se, a bo Immortal Empires (združitev map in fakcij vseh treh iger) kaj popravla zadeve, al zna tole bit bolj ali manj "konec" TW Warhammer serije in ne bo neki novih DLCjev itd ...

Povezava do prispevka

sej s špilom samim po sebi ni nič narobe, js bi se mogoče edino pritožil, da so enote manj odzivne kot v dvojki ...

bolj gre za to, da so naredli res, res super nadležno mehaniko glavnega cilja v kampanji.  "Sandbox mode" pa pride šele s tem Immortal Empires.  Glavni problem je v tem, da je bil release ful slabo sprejet in če se trend padanja igralcev s tem IE ne obrne, verjetno ne bo novih patchev in contenta. 

 

Tko da zaenkrat se sigurno bolj splača dvojko ...

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 urami:

k vidim, da ste omenjali TW: Warhammer 3 in k sem glih dežurni fan.  Ne tega igrat, je bil velik fail release in večina folka je šla nazaj na dosti boljši TW: Warhammer 2.

Čaka se, a bo Immortal Empires (združitev map in fakcij vseh treh iger) kaj popravla zadeve, al zna tole bit bolj ali manj "konec" TW Warhammer serije in ne bo neki novih DLCjev itd ...

je že bil cajt, da začnejo delat taprave tw igre (pa imam rad warhammer univerzum, ampak 3 igre +nešteto dlcjev je imo malce preveč - molzejo kot CA zna iz temi dlcji) tipa medieval 2 :D . Aja,, čungalunga kitajci tw  nikogar ne zanima :ninja:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...