Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 1 uro:

Meni deluje fake. Še mal nazaj je Digimon producer dejal, da so Cyber Sleuth zgodbo zaključili ter, da nebo drugega dela ter da bo delal na novih digimon story špilih.

Navedek

Bandai Namco: Do you have any plans to create a sequel to "Cyber Sleuth" or "Hacker's Memory"?

Habu-san: There are no plans at this time to produce a sequel to Cyber Sleuth or Hacker's Memory.

Bandai Namco: Will the next Digimon Story's theme be (as you previously talked about) based on 'Twelve Olympians'?

Habu-san: Yes, the "Twelve Olympians" will appear as the central characters of the story.

Bandai Namco: Will the next game be set in the Digital World?

Habu-san: The next Digimon Story game will also be set in the Digital World.

 

Plus Dragon Ball Xenoverse 3 logo je fake.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Raz reče pred 2 minutama:

Sicer me ne interesira kaj dosti, samo res treba dat mad propse in rispekt Ćamiru za trud in energijo :worship:

Saj lahko priznam, da sem to delal predvsem zase, ker sem pač želel imet lepo urejeno in popredalčkano 

 

Pa enkrat bi rad imel arkadno mašinco ala Ke_kitova, pa si bom tole dal gor, da bom imel lepo kurirano, ker nočem imet arkadne mašince s 900 smeti igricami in 100 dobrimi, ta bloat mi je ful odbijajoč

 

Tako da v resnici ni zdaj neki, da sem imel res ful skupnost v mislih, to je pač posreden plus haha :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

ker nočem imet arkadne mašince s 900 smeti igricami in 100 dobrimi, ta bloat mi je ful odbijajoč

 

To si me spomnil na otroške čase, ko sem imel za prve gaming izkušnje eno knock-off kopijo NES-a (Family Computer in podobni, zgledalo kot SNES s ploščki vred) in se je veselo po SLO štacunah prodajalo bootleg module s 500 in 1000 igricami. Od tega je bilo potem dejansko gor 20 špilov, vsak pa je imel par deset verzij, kjer si štartal z različnim orožjem ali power-upi :lol:

Povezava do prispevka

Joj, @Raz zdaj si me spomnil na neko konzolco, ki so jo na veliko prodajali v SLO. Celo brezžične kontrolerje je imela (Move/Wiimote varianta) in nebroj naloženih igric (ogromno nekih znanih klasik, ampak prav tako v par desetih verzijah). Sinek jo je dobil za darilo (mislim da od babice) še v predšolskem času. Pa gledam jaz malo kako je igral in se mi je takoj zdelo vse nekam okorno, neodzivno. Tudi grafično bedno, ampak ajde, to sem še nekako razumel. Potem sem jaz enkrat poskusil igrati in me je minilo v par minutah. Pospravil sem zadevo, rekši: "moj otrok si ne bo slabih gamerskih izkušenj pridobival, raje nič, kot pa tole". No, nekaj dni kasneje sem nabavil PS3 in tam je začel s pravim gamingom. 

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 39 minutami:

Offtopic - a je še kdo dobu mail da je kupu spotify na playstationu za 0.0€ dans?

Mystery solved, bratranca mata moj tastar PS4 in gre kljub zaklepu stora očitno te aplikacije nameščat, ker so ponujene na home screenu. Dobiš pa mail kot da so iz stora.

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka

On September 20, PS Plus Extra is losing one of the most notable games currently available to play on the service, as that's the day Red Dead Redemption 2 is removed. Red Dead Redemption 2 is one of the most critically-acclaimed video games of all time, and so it being removed from the PS Plus Extra library is potentially going to be a big blow. There are still plenty of other noteworthy games available to play through PS Plus Extra, of course, but few are able to stand toe to toe with RDR2.

And finally, October 17 will see the removal of the original Red Dead Redemption as well as its standalone expansion, Red Dead Redemption: Undead Nightmare. It's unfortunate to see these games removed from PS Plus Extra, but the good news is that subscribers have plenty of advanced notice to prepare.
 
 
 
PS Extra je nateg
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...