Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

V GOW 3 je bila odlom predvsem prezentacija, ne vem pa, kako se ta ista prezentacija drži leta 2022. Ampak ja, takrat so bile scene nore. Igrica se začne s plezanjem na Olimp na hrbtu titana, kjer obenem fightaš Pozejdona, ffs. Pomoje je fora v tem, da je bil God of War 2 sprejeta kot ena najboljših iger na PS2 in se je nagonsko pričakovalo, da bo GOW 3 neko gaming razodetje, bila pa je igrica z metascorom "samo" na 92 :D. Bi rekel, da je zelo podobna scena kot pri Uncharted 2 in 3

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Pomoje je tudi ta tvoja zadnja poved nekaj v čemer se mnogo ljudi tu ne bi strinjalo, sploh glede na to kok visoko kotira Last of Us. Že jaz bi rekel, da mi je bil Bioshock boljši/ljubši experience, samo mogoče sem pa jaz bolj izjema tu.

 

Sej ni važn, še vedno vsako priporočilo iz tega foruma je blo legit priporočilo. (aja razen Persona 5, evo izjema k potrjuje pravilo)

Saj zato sem poudaril, da je subjektivno. Različne prioritete in okusi. :D

Povezava do prispevka

Jaz nazadnje, ko sem igral God of War 1 mi je bil težji kot takrat ko sem kot mulc igral lol. Tist hell hoja med rezili level je butast 

 

God of War 2 je pa nor vrh za tisti cajt, še tisti QTE fight na konc mi ni več bedn, samo to da ne morš nekaterih sekvenc preskočit je zelo ol skul design k najeda

 

Trojka se začne bombastično, potem pade, se spet pobere, konec je pa čisti brutal cheese, sem pa samo enkrat preigral

 

Ascension nisem nikoli igral, sem pa slišal, da ima fighting system kar carski, da so dost nadgradil napram trojki. 

Povezava do prispevka

glej da boš snemal :)

 

če se ne motim je Ascension celo imel multiplayer, kar nimam pojma točno kak multiplayer je to bil

 

Navedek

Multiplayer is an exclusive online game mode, featured in God of War: Ascension, and boasting online combat with various maps and challenges. Multiplayer teams consist of Spartans or Trojans, and allow players to align themselves with four gods of Olympus: Zeus, Poseidon, Hades, and Ares, who bestow upon them different powers and abilities. Greek heroes are also featured, through use of specific armor sets. Some battles offer a certain set of rules to be met before completion, such as finishing off the map's Titan in exchange for a massive point boost, although players are not obliged to follow them.

 

Actually zveni zanimivo :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

Dej ne seri stari :D Že GoW 3 je bil SEKRET, uno najbolj zafukano, depresivno, obleganje Azovstala brezupna situacija vzdušje iz GoW 2 je šel menjat z nekimi tropskimi tobogani in jolly roger rabbit tonom, Judgment pa sam no comment niggers

Hands down najboljši opis GoW 3 oziroma primerjava z GoW 2

Povezava do prispevka

 

Galko reče Dne, 20. 7. 2022 at 12:40:

Na tem forumu so pravi moški, ki so kosmati po prsih


Ups. Kaj naj pa jaz naredim, ker mi ne rasejo dlake po prsih? Pa naj se še tako trudim z vsemi možnimi žavbami. Neke nalepke da si gor dam? Vsaj toliko, da bom prišel v elitno pravomoško gejming grupo? 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Plusi

- tip je mega izkušen iz top projektov

- še vedno dovolj mlad da se mu da, pa zdaj je verjetno fejst spočit

- gleden na renome mu ne bo teško zbrat keš

 

Minusi

- sliši se kot da dela mobile indy game

- my inclusivity, personal growth, bighearted people, bla bla, mene ta new age corpo talk dela živčnega

 

Tisti možakar ki dela Calysto Protocol mi je bolj všeč, pač še enkrat bo naredil isti špil, yolo, boli ga kurac :D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 20 urami:

 

Gears of War Judgement - vrhunska igrica:avadodo: Samo ne za kmetavze brez gurmanskega okusa<_<

Judgement je smeti od igrice. Prav nisem mogel verjet, kako lahko kaj tako nenavdihnjenega in slabega igram. Še survival mode (ki nadomesti horde v Judgement) nam je s kolegi postal beden po eni uri, kar res priča o kislosti igrice, da se ti je v družbi ne da igrat. To je res tam ene 4/10 v Ćamir beležko, sramota za gaming industrijo. 

Povezava do prispevka
Navedek

 

On the same day that Ubisoft delayed Avatar: Frontiers of Pandora and a "smaller" premium game, the publisher also confirmed that it has canceled four games.

These include the Splinter Cell VR title and Ghost Recon: Frontline, as well as two unannounced titles that Ubisoft did not disclose.

 

 

cimprej naj crkne ta gnila firma

Povezava do prispevka
Navedek

A hotly anticipated new Star Wars game is in serious trouble, according to people familiar with the project.

 

Star Wars Knights of the Old Republic, a remake of a 2003 role-playing game, is delayed indefinitely as developers at Austin, Texas-based Aspyr Media try to figure out what comes next. Aspyr also abruptly fired the game’s art director and design director this month. In a series of meetings throughout July, Aspyr’s two studio heads told employees that the project is on pause and that the company will look for new contracts and development opportunities, said the people, who were not authorized to speak publicly about the situation. 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-26/star-wars-knights-of-the-old-republic-game-paused-amid-studio-shakeup#xj4y7vzkg

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Sploh ne vidm kako bi Kotor deloval na današnjem trgu razen

Kar se mene tiče dobro, vse kar hočem je 'face liftup' (moderno grafično podobo) ne mehanične spremembe. KOTOR 1 in 2 sta zgodbovno še vedno top!

Mass effect ju je Dosti piratiziral.

Povezava do prispevka

Ne vem @darksaga, ce je to čist res al so bolj nostalgija cilindri :D

 

Par let nazaj sem si naloadal prvi KOTOR, še nikoli ga nisem špilal (sem pa mega fan prvih BW naslovov, BG 2 mi je drugi najboljši špil vseh časov, ME serijo sem prešpilal podolgem in počez, DA Origins mi je top, še jebeni Icewind Dali so mi bili nori itd). Špil je tako letel z diska po kake pol ure igranja, da ga še CIA ne bi znala restorat. Jebeno neigralna je zadeva za moderne standarde :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...