Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Kotor 1 ima par zgodb v stranskih misijah, ki so kar zanimive, drugače pa overall zgodba ni nič posebnega, so tud že bolš nardil (Baldur's Gate 2). Kotor 2 ima pa res zanimiv main quest.

 

Overall imajo zahodnji studiji bolj meh način delanja remakov, japonci jih tu šišajo po desni.  Tako da jaz tak al tak pričakujem točno to kar ti praviš, samo to še ne pomeni, da bo vsem to všeč. Mnogo stvari je, ki bi lahko bile boljše/bolj zanimive v Kotor špilih

Povezava do prispevka

Zelo relevanten GTA 6 leak: GTA VI will star a pair of characters loosely inspired by the infamous robber duo Bonnie and Clyde. The female character will be Latina, and the game’s story will take place in a fictional version of Miami, Florida and its surrounding areas.

 

Zdaj pa samo upat, da bo SP komponenta ostala vrhunska. 

Povezava do prispevka

Izpustil si bistven del :hmm:


 

Navedek

 

 Developers are also being cautious not to "punch down" by making jokes about marginalized groups, the people said, in contrast with previous Grand Theft Auto games.


 

 

RIP GTA

Nič čudnega da je šel Houser stran...

 

WOKE brigadi uspelo zjebat še eno franšizo :no:

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Zelo relevanten GTA 6 leak: GTA VI will star a pair of characters loosely inspired by the infamous robber duo Bonnie and Clyde. The female character will be Latina, and the game’s story will take place in a fictional version of Miami, Florida and its surrounding areas.

 

Zdaj pa samo upat, da bo SP komponenta ostala vrhunska. 

živi bili pa videli

Povezava do prispevka

Ma dej ne seri stari :D Sem pogledal celoten showcase in se ne bi dotaknil nobenega od predstavljenih špilov niti s palico. OK, ena igrica ima dinozavre in je potencialno lahko solidna (povdarek na potencialno) pa tisti izleti po ZDA z dvema nemškima gejema bodo mogoče cool

 

kaj ti bodo prijazni devi in cool feelsi, če ama VSI projekti izgledajo kot seminarska naloga pri Osnove digitalnega hipsterstva

 

 

Povezava do prispevka

Meni pa je carski vibe, jebo vas gay woke cringe shit, ste dosadni v božjo mater :D.

 

Thirsty Suitors mi ima odbit vibe. Se v bistvu strinjam z Amnesio, da deluje malo hipster tryhard, samo nekako sem skozi leta vzljubil ta stil. Ni neki, kar bi želel za ogromno iger, ampak vsake toliko pa z veseljem kaj takega igram, sploh če je odbito kot to.

Hindsight luškana puzzle igra s feelsi.

Nov projekt Kentucky Route Zero devov. Glede na to, da ima KRZ eno top zgodb v videoigrah ever in nor nor art, je tole upravičeno hype najava.

Bounty Star me ne zanima.

Yarn Owl nič posebnega. 

Pol te najave za druge systeme, 60 FPS patche etc., večinoma same vrhunske igrice (Outer Wilds, Edith Finch, Hohokum itd.), sam ja, to so že izdane stvari.

Forever Ago aka road trip z upokojencem. Mi zgleda res carsko že zaradi tega, ker v igrah večino časa igramo protagoniste na vrhuncu moči. Res bi sedlo se postavit v kakšne elderly čevlje, pa tudi road trip igre so mi všeč plus fotografiranje, če bo dobro narejeno, bo zmagovita kombinacija.

Uvula - vse tri igre Keita Takahashija, kjer je bil director (Katamari Damacy in We Love Katamari ter Noby Noby Boy), so meni igre, ki nihajo od vrhunskih do zelo dobrih. Upravičeno hype, čeprav niso pokazali nič konkretnega. 

Dreamfeel - všeč so mi te igre, ki so postavljene v različne evropske države/mitologije, tako da yes please, pa še If Found ... (prejšnja igra razvijalcev) je bila prima triurna mobilna igra, devi imajo potencial.

The Lost Wild pa itak, to je to, kar si feni dinozavrov želimo od dinozaver igrice. Preplašeno bežanje na življenje in smrt ter džunglo.  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...