Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

The Witcher remake studio is also making an isometric RPG with turn-based combat

 

https://www.pcgamer.com/the-witcher-remake-studio-is-also-making-an-isometric-rpg-with-turn-based-combat/

 

Se pravi isti studio, k je pomagal pri Divinity Original Sin 2 in Baldur's Gate 3, in ki trenutno dela na Witcher remake-u, bo kmalu izdal neki izometričen rpg. 

 

Kar najverjetneje pomeni, da Witcherja še lep čas ne bomo dobili, bogve kok so sploh delali na njemu.

Povezava do prispevka

Remaster Fatal Frama 4 zaenkrat na kislih 69 na metacritic :(

 

https://www.metacritic.com/game/playstation-5/fatal-frame-mask-of-the-lunar-eclipse

 

Baje ima igrica še vedno mega proper vzdušje, je grozna ko sam satan in je nasploh proper Fatal Frame iz PS2 ere... ...žal pa baje tudi izgleda in se igra tako. Lesena animacija, slaba kontrola, precej grda grafika itd, pač quick remaster pa roka. Škoda res, sem fan franšize in sem upal da bodo vsaj 80ke padale.

Povezava do prispevka

@DaCapo pa saj je "dober" v smislu, da je pač malo lepši port Fatal Frama iz Wii ere :) Ki do zdaj uradno sploh še ni bil preveden v ENG. 

 

Tko da ne vem no, ne bom ga glih kupil v fizični obliki na PlayAsia za polno ceno kot bi ga, če bi dobival neke hude ocene, ampak za par eurov se ga bo pa definitivno splačalo prešpilat.

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

@DaCapo pa saj je "dober" v smislu, da je pač malo lepši port Fatal Frama iz Wii ere :) Ki do zdaj uradno sploh še ni bil preveden v ENG. 

 

Tko da ne vem no, ne bom ga glih kupil v fizični obliki na PlayAsia za polno ceno kot bi ga, če bi dobival neke hude ocene, ampak za par eurov se ga bo pa definitivno splačalo prešpilat.

 

 

 

O pizda mislim da sem tole igral na wiiju,.. so fantje naredili neuradni angleški prevod al neki,.... Jebeno strašljiv špil,.. noro kul Fatal Frame. Mislim da celo najboljši,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 17 urami:

Meni se zdi taktičen delay Starfielda. Itak majo maja Redfall.

november je bil prvoten datum, ampak takrat priletita Zelda in (zelo verjetno) spiderman 2 + še kak velik naslov, ker vemo da založniki radi ciljajo predpraznično obdobje.

 

Dejansko je september najbolj 'prost' mesec, bodo pač moral pohitet, da ne bo classic Bethesda experience (kar tko al tko bo)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...