Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

IMO špil nebo dolgo držal cene. Tako, da mislim, da bo hitro padel nek "Ubisoft" popust.

 

Glede na to, da maja pred tem špilu pride Redfall ter Zelda. Malo po tem pa junija Diablo 4 ter Final Fantasy 16. Špile, ki ima folk že zelo dolgo nagledane.

Povezava do prispevka
fric reče pred 2 urama:

 

ne da ne rushajo, bolj je to, da so se odločili, da špil ne bo fejk MMO kot je bil Inquisition in so vrgli stran del špila

 

še dobro, da je bil backlash proti Andromedi in Anthem, da so se EA malo zamislili, samo realno ne vem če bo to dost

Povezava do prispevka

Para opušča podporo za Windows 7 in 8

 

Navedek

As of January 1 2024, Steam will officially stop supporting the Windows 7, Windows 8 and Windows 8.1 operating systems. After that date, the Steam Client will no longer run on those versions of Windows. In order to continue running Steam and any games or other products purchased through Steam, users will need to update to a more recent version of Windows.

The newest features in Steam rely on an embedded version of Google Chrome, which no longer functions on older versions of Windows. In addition, future versions of Steam will require Windows feature and security updates only present in Windows 10 and above.

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Eh ja, kar se mene tiče praktično nepopravljiva škoda za moje dojemanje fun faktorja pri najavah. E3 komentiranje v zlatih letih sejma je bil zame eden od vrhuncev Konzolca.

Tolk me je nostalgija počila, da sem zjutraj ob kavi stisno lajk, in ko sem zdaj spet prebral, spet probal stisnt lajk:cry:

Povezava do prispevka

Jaz se spomnim eno leto, ko je bilo res vrhunsko. Na faksu sem odpisal nek izpit, nobene službe še nisem imel, obveznosti, lepo sem si v McDonaldsu vzel trash food za domov, na televiziji upalil E3, na kompu Konjzolec temo i idemo do štirih zjutraj :D 

Povezava do prispevka

Ma jaz mislim da je dejansko crknu sam fizičen del E3. Konference bodo pa kmalu spet nazaj v podobnem stanju kot pred jebeno korono. Edino Sony me skrbi ker je Jimbo pač en velik Bimbo . Tip enostavno ni za to funkcijo na kateri je... Pogrešam čase ko so bili Shawn Layden, Andrew House in Shu res super ekipa...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...