Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

  

tomazek reče pred 2 minutama:

Itak, da se na kilometer vidi, da se v fris posmehuje hejterjem zgodbe. Oni pa so se odzvali na svoj način. A @Galko tebe ne trigera, če se ti kdo v faco reži? :D In taki osladno napisani posti so najhujši za trigerat nasprotnika.

 

Kot receno, ocitno sem prestar in premalo luciden. Ker sorry, meni tole ni "posmehovanje v fris". Oz na lestvici od 1% do 100% je tole eno lepo 3% posmehovanje. Boze mili no, a zdej pa jeben avtor spila ne sme imeti svojega mnenja in tko mini mikro malo prcniti zraven? A folk ne vidi, kaki norci so na tviterju pa nikome nista?

 

Kaksen twitter napis bi jaz razumel kot povod za uzaljenost:

- for every vote you cast for Tlou 2, a white girl gets a nice black cock ::whiteass: blackcock:

- for every vote you cast for Tlou 2, one straight man cries in the pillow :gunsuicide:

 

Kaksen twitter napis ne bi razumel kot povod za uzaljenost:

- for every vote you cast for Tlou 2, a hater loses their caps lock :kuss:

 

Za cesnjo na torti je tipo potem to se vse skupaj izbrisal, pa sej ne mores verjet no

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 minutami:

Priznam, da sem fanboy ND. Samo če nekdo naredi neko igro, ki mi ni kul, pač priznam, da mi ni kul, ne glede na to ali je to ND ali neka tretja firma.

Mislim, sej nimam delnic pri njih, da bi moral neki lagat.

Pa tudi un smajli tam na koncu ni bil dan po nesreči.

 

Te svoje 15 letniške izjave si lahko komot nekam vtakneš, Static.

Čisto vredu lahko si fanboy tako kot sem jaz od Assassin's creed in bom dal malo višjo oceno. Ampak ne mi s takimi izjavami ker pac samo pokažeš da ne znaš bit objektiven. Vem da je joke ma... Tle je kar precej idiotov ki bo reklo da je GOT povprečen špil. Če to rečeš idiotu ki misli da je TLOU2 povprečen špil smo zdaj prišli samo do dejstva da imamo 2 idiota. Tudi nobena izmed teh iger ni 10/10 in ne morem resno jemati nobenega ki bo povedal za svojo igro samo pozitivne stvari. 

Js popolnoma razumem ce je TLOU2 goty ali GOT. Imam pac mnenje da je en špil dosti bolj inovatiral na področju grafike in samega gameplaya medtem ko je drug a superhigh production story. Sam bi za GOTY raje izbral nek špil ki lahko dela stvari za katere nam sploh ni jasno kako kot npr hiter loading kot pa igro ki ima pač vredu igranje in. Js ne mislim da je TLOU2 slaba igra dal bi ji 8/10 GOT pac 9/10. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

  

 

Kot receno, ocitno sem prestar in premalo luciden. Ker sorry, meni tole ni "posmehovanje v fris". Oz na lestvici od 1% do 100% je tole eno lepo 3% posmehovanje. Boze mili no, a zdej pa jeben avtor spila ne sme imeti svojega mnenja in tko mini mikro malo prcniti zraven? A folk ne vidi, kaki norci so na tviterju pa nikome nista?

 

Kaksen twitter napis bi jaz razumel kot povod za uzaljenost:

- for every vote you cast for Tlou 2, a white girl gets a nice black cock ::whiteass: blackcock:

- for every vote you cast for Tlou 2, one straight man cries in the pillow :gunsuicide:

 

Kaksen twitter napis ne bi razumel kot povod za uzaljenost:

- for every vote you cast for Tlou 2, a hater loses their caps lock :kuss:

 

Za cesnjo na torti je tipo potem to se vse skupaj izbrisal, pa sej ne mores verjet no

Se mi zdi, da imaš ti res mal preveč Slovenija/Poljska naravnane pojme glede tega kaj je v redu pisat na socialnih omrežjih :D

To kar ti pišeš, bi tipa stalo reakcije s strani Twitter HQ v obliki odstranitve posta ali blokade računa.

Jaz se strinjam, da ta tweet ne bi smel bit preganjan s strani twitter moba. Sami je pa tudi povsem jasno, da se bo to zgodilo, ker je folk nor.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

...

 

Ja saj priznam, da je nekoliko čudno in si ljudje isto stvar full različno razložimo in vzamemo k srcu. Saj vidiš, da je kar nekaj uporabnikov tukaj tudi zaznalo post kot provokacijo, očitno on sam tudi, če je hitro pobrisat šel.

 

Na srečo tukaj vseeno nismo taki fanatiki, da bi iz tega scene delali :D On pa si je pridelal eno nagrado manj.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

 

sej veš da srbske so na mojem PCju in readerju?

vem ja

sam res mislim da če bom vidla cajt za take stvari na vidiku, bi morala najprej špil vsaj sprobat, če že ne obrnit

v slovenščini pa bi brala k že dolg nisem pa bi mi bla višja prioriteta

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 7 minutami:

Čisto vredu lahko si fanboy tako kot sem jaz od Assassin's creed in bom dal malo višjo oceno. Ampak ne mi s takimi izjavami ker pac samo pokažeš da ne znaš bit objektiven. Vem da je joke ma... Tle je kar precej idiotov ki bo reklo da je GOT povprečen špil. Če to rečeš idiotu ki misli da je TLOU2 povprečen špil smo zdaj prišli samo do dejstva da imamo 2 idiota. Tudi nobena izmed teh iger ni 10/10 in ne morem resno jemati nobenega ki bo povedal za svojo igro samo pozitivne stvari. 

Js popolnoma razumem ce je TLOU2 goty ali GOT. Imam pac mnenje da je en špil dosti bolj inovatiral na področju grafike in samega gameplaya medtem ko je drug a superhigh production story. Sam bi za GOTY raje izbral nek špil ki lahko dela stvari za katere nam sploh ni jasno kako kot npr hiter loading kot pa igro ki ima pač vredu igranje in. Js ne mislim da je TLOU2 slaba igra dal bi ji 8/10 GOT pac 9/10. 

Ma jaz se sploh ne sekiram ali people's choice award (ali GOTY) pobere TLOU2 ali GOT ali Hades (verjetno si še najbolj zasluži nagrado od trojice tbh).

Pač samo hotel sem rečt, da mi je TLOU2 ful dobra igra. :D

Pa itak, de ne mislim, da je 11/10 ali 10/10 material. Jaz bi ji dal 9/10 na dober dan. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Ma jaz se sploh ne sekiram ali people's choice award (ali GOTY) pobere TLOU2 ali GOT ali Hades (verjetno si še najbolj zasluži nagrado od trojice tbh).

Pač samo hotel sem rečt, da mi je TLOU2 ful dobra igra. :D

Pa itak, de ne mislim, da je 11/10 ali 10/10 material. Jaz bi ji dal 9/10 na dober dan. :D

over correction in progress:lol:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

 

Ja saj priznam, da je nekoliko čudno in si ljudje isto stvar full različno razložimo in vzamemo k srcu. Saj vidiš, da je kar nekaj uporabnikov tukaj tudi zaznalo post kot provokacijo, očitno on sam tudi, če je hitro pobrisat šel.

 

Na srečo tukaj vseeno nismo taki fanatiki, da bi iz tega scene delali :D On pa si je pridelal eno nagrado manj.

Mah mal je že cudno da kaj takega napišeš za award show za moje pojme. Nikoli nism slišal da bi to kak režiser napisal za svoj film. Sej ni nek boxing fight da se bomo faking trash talkal lol. Sploh pa da to narediš ko imaš hands down najbolj delusional primere skrajnežev med svojimi haterji je mal ballsy move. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 minutama:

Mah mal je že cudno da kaj takega napišeš za award show za moje pojme. Nikoli nism slišal da bi to kak režiser napisal za svoj film. Sej ni nek boxing fight da se bomo faking trash talkal lol. Sploh pa da to narediš ko imaš hands down najbolj delusional primere skrajnežev med svojimi haterji je mal ballsy move. 

 

Točno tako ja :)

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 13 minutami:

Ma jaz se sploh ne sekiram ali people's choice award (ali GOTY) pobere TLOU2 ali GOT ali Hades (verjetno si še najbolj zasluži nagrado od trojice tbh).

Pač samo hotel sem rečt, da mi je TLOU2 ful dobra igra. :D

Pa itak, de ne mislim, da je 11/10 ali 10/10 material. Jaz bi ji dal 9/10 na dober dan. :D

To je popolnoma fer mnenje. TLOU2 JE ful dobra igra haha. Js imam zelo podoben odziv na njo kot na RDR2. RDR1 je en izmed najljubših iger še zdaj zame. Rdr2 je bil fenomenalen ampak ima pa hkrati par pomanjkljivosti ki so pač ZELO očitne in jih ne morem ignorirati kot boge kontrole in da ne mores shranit loadout s fsking 25 orožji. Tisto leto dam GOTY gladko GOW ker je igra pac a masterpiece.

Povezava do prispevka

Men je pa recimo naughty dog ena slabših firm za igre. Preigral sem vse razen TLOU 2 in kakšnih tistih 20+ let starih. Vse igre so narejene tako mainstream, da so mi res :sick:. Če je mario kart poularen bodo delali mario kart, če se veliko govori o NSFW dejmo notri. Mal so izkoristili gužvo manjka oziroma slabih Tombraiderjev in so prišli do slave.

Trudijo se biti film, a kot film bi bili zelo povprečni. So pa igre, ki pa z gameplay vidika ne dosegajo povprečnosti. Hočejo bit čisto realne igre, ampak skozi sten vidiš in wall hack še zmeraj imaš nek power. Ali pa vse real, pa potem neki zombiji, duhovi itd... Dej potem še meni kak power ane slow motion al neki, da se popravi lesenjada.

Neka zmes Uncharted in Tlou me zelo spominja na Max Payna 1, ki pa je po mojem mnenju znotraj svojega časovnega okvirja precej precej boljši. Gameplay in podajanje zgodbe je svetlobna leta naprej. Tako da me ND igre na koncu bolj spominjajo na Alan Wake

Igre same mi nisto tako zelo slabe, da se razume, so  mi pa močno mončno overrated.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

uspeh naughty doga ne lezi v awesome gameplayu ali nad epic zgodbi, bolj to, da so skoraj vsi drugi toliko slabsi.

 

Ue npr ni noben presezek v zgodbi, samo emocionalno navezan fan se ne bi strinjal s tem, pa ti bo vsak, vkljucno z mano rekel, da jo je igral zaradi zgodbe. In kukr ni nic posebnega je drugi sploh nima tako dq i guess je posebna, samo ne 10/10 kot potem nekateri forsirajo in pride do nesporazuma.

 

 

Realno bi z veseljem od njih igral kaj epizodnicnega. To jim gre pa naj furajo naprej ta fokus.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
atomic reče pred 26 minutami:

Men je pa recimo naughty dog ena slabših firm za igre. Preigral sem vse razen TLOU 2 in kakšnih tistih 20+ let starih. Vse igre so narejene tako mainstream, da so mi res :sick:. Če je mario kart poularen bodo delali mario kart, če se veliko govori o NSFW dejmo notri. Mal so izkoristili gužvo manjka oziroma slabih Tombraiderjev in so prišli do slave.

Trudijo se biti film, a kot film bi bili zelo povprečni. So pa igre, ki pa z gameplay vidika ne dosegajo povprečnosti. Hočejo bit čisto realne igre, ampak skozi sten vidiš in wall hack še zmeraj imaš nek power. Ali pa vse real, pa potem neki zombiji, duhovi itd... Dej potem še meni kak power ane slow motion al neki, da se popravi lesenjada.

Neka zmes Uncharted in Tlou me zelo spominja na Max Payna 1, ki pa je po mojem mnenju znotraj svojega časovnega okvirja precej precej boljši. Gameplay in podajanje zgodbe je svetlobna leta naprej. Tako da me ND igre na koncu bolj spominjajo na Alan Wake

Igre same mi nisto tako zelo slabe, da se razume, so  mi pa močno mončno overrated.

Js sm prvic igral uncharted sele remastered lani in kontrole so mi res katastrofalne. Sam dizajn levelov je zelo povprečen je pa res da je zgodba kot nek awesome Indiana Jones film

Povezava do prispevka
atomic reče pred 42 minutami:

Men je pa recimo naughty dog ena slabših firm za igre. Preigral sem vse razen TLOU 2 in kakšnih tistih 20+ let starih. Vse igre so narejene tako mainstream, da so mi res :sick:. Če je mario kart poularen bodo delali mario kart, če se veliko govori o NSFW dejmo notri. Mal so izkoristili gužvo manjka oziroma slabih Tombraiderjev in so prišli do slave.

Trudijo se biti film, a kot film bi bili zelo povprečni. So pa igre, ki pa z gameplay vidika ne dosegajo povprečnosti. Hočejo bit čisto realne igre, ampak skozi sten vidiš in wall hack še zmeraj imaš nek power. Ali pa vse real, pa potem neki zombiji, duhovi itd... Dej potem še meni kak power ane slow motion al neki, da se popravi lesenjada.

Neka zmes Uncharted in Tlou me zelo spominja na Max Payna 1, ki pa je po mojem mnenju znotraj svojega časovnega okvirja precej precej boljši. Gameplay in podajanje zgodbe je svetlobna leta naprej. Tako da me ND igre na koncu bolj spominjajo na Alan Wake

Igre same mi nisto tako zelo slabe, da se razume, so  mi pa močno mončno overrated.


Je kar muka s tem gunplayom v ND igrah. Uncharted še ne toliko, ker z ammotom nisi neki omejen pri TLOU2 pa bog pomagi. S tem, da je v dvojki strelskih obračunov res ogromno in igre ravno zaradi streljanja nisem uspel končati. Ko sem že mislil, da sem prišel do konca se je pred mano spet odprla neka arena in sem zadevo samo zbrisal.
Pa zdaj občasno igram Gearse 5 (MP) pa se mi zdi, da zadeva naščije vse Unchartede in TLOUse za šalo (mislim streljanje)

 

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
atomic reče pred 41 minutami:

Men je pa recimo naughty dog ena slabših firm za igre. Preigral sem vse razen TLOU 2 in kakšnih tistih 20+ let starih. Vse igre so narejene tako mainstream, da so mi res :sick:. Če je mario kart poularen bodo delali mario kart, če se veliko govori o NSFW dejmo notri. Mal so izkoristili gužvo manjka oziroma slabih Tombraiderjev in so prišli do slave.

Trudijo se biti film, a kot film bi bili zelo povprečni. So pa igre, ki pa z gameplay vidika ne dosegajo povprečnosti. Hočejo bit čisto realne igre, ampak skozi sten vidiš in wall hack še zmeraj imaš nek power. Ali pa vse real, pa potem neki zombiji, duhovi itd... Dej potem še meni kak power ane slow motion al neki, da se popravi lesenjada.

Neka zmes Uncharted in Tlou me zelo spominja na Max Payna 1, ki pa je po mojem mnenju znotraj svojega časovnega okvirja precej precej boljši. Gameplay in podajanje zgodbe je svetlobna leta naprej. Tako da me ND igre na koncu bolj spominjajo na Alan Wake

Igre same mi nisto tako zelo slabe, da se razume, so  mi pa močno mončno overrated.

Nobeni drugi igri ne uspe ujeti tega pop corn action movie feelinga, ki ga dobiš v Unchartedu MED IGRANJEM. V bistvu imaš feeling, da igraš film. Streljanje je po moje najslabši del igre. Tudi ker zgodba ne skuša biti neki globokega (čeprav 4ka je prišla še najbližje nekakšnemu presežku imo) in lepo sede v tak tip igre.

Če ti je osebno bolj pomembni strelski aspekt gameplaya, kakor ostalo kar igra ponuja, pol je itak jasno, da ti ne bo nič posebnega. Men osebno je ta serija top.

Povezava do prispevka

@KE RIT ne samo tebi osebno - vsem, ki imamo vsaj pet koleščkov v glavi pravilno postavljenih, je serija top. 

 

Uncharted 2,3,4 in LL: top tier popcorn fun akcijski tobogan

 

TLOU 1 in 2: top tier zajeban akcijski triler

 

Nič v gaminig industriji tema dvema serijama ne pride blizu v tem žanru. NIČ.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Ajde za Max Payna ti dam kar prav, takrat ko je prišel ven je bil res totalen odlom od špila (v vseh elementih) in je imel tudi name približno enak efekt nore filmske akcije kot ga je imel kak U4 ali TLOU 2 :) 

 

Mislim da je bil tudi film The Matrix takrat enkrat v điru za exxxtra dvojni ad recall 

 

ne ni bil, The Matrix 1999, Max Payne 2001

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

Ajde za Max Payna ti dam kar prav, takrat ko je prišel ven je bil res totalen odlom od špila (v vseh elementih) in je imel tudi name približno enak efekt nore filmske akcije kot ga je imel kak U4 ali TLOU 2 :) 

 

Mislim da je bil tudi film The Matrix takrat enkrat v điru za exxxtra dvojni ad recall 

 

ne ni bil, The Matrix 1999, Max Payne 2001

Jz se spomnm prvic sm ga vidu v bigbangu na voodoo 3500 al neki, takrat top grafa

 

K si ustrelu v kovcek dnarja se je dnar kr razcefral pa letel po zraku, holy shit

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...