Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 uro:

No ja. Če ne bi pri tebi bilo fukanje na prvem mestu, bi te mogoče celo vzel resno. Tako bom pa raje kar zaključil to intelektualno izmenjavo mnenj.

ne skrbi imam tudi druge interese, samo o tem ne bom deskutiral na public forumčku:D

 

mogoče bom dal kak hint vsake toliko:whistle:

Povezava do prispevka

>You can have OP aiming

Tale apex shooting range clip tega ne kaze lmfao

 

Kako sploh slide jump 180 snap strela, palcu na desni se je odpovedal na levi ma se vedno gobico + odpove se r3..

 

Lej kako prelaga palec da se obrne za 90 stopinj ker kaj je to outer deadzone acc., lol... industry changer je reku

 

Tole mi deluje dost slab tradeoff, u bistvu zlo slap koncept bom reko.

 

najboljsi mozn kontroler bo mel na hrbtni strani 8 backpaddlov/gumbov.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Arey reče pred 8 urami:

A ni to ista stvar kot steam controller?

Nope

Sovica reče pred 7 urami:

>You can have OP aiming

Tale apex shooting range clip tega ne kaze lmfao

 

Kako sploh slide jump 180 snap strela, palcu na desni se je odpovedal na levi ma se vedno gobico + odpove se r3..

 

Lej kako prelaga palec da se obrne za 90 stopinj ker kaj je to outer deadzone acc., lol... industry changer je reku

 

Tole mi deluje dost slab tradeoff, u bistvu zlo slap koncept bom reko.

 

najboljsi mozn kontroler bo mel na hrbtni strani 8 backpaddlov/gumbov.

Lej človek je moddal obstoječi kontroler, to je prototip, ne pa končni izpiljen produkt. Leva gobica je superiorna WSAD, zakaj bi se temu odpovedal? 

R3 button lahko še zmeraj vključiš, tako da pristisneš s palcem, ne bo pa to ista tipka, kot na miški, ampak je lahko le middle mouse press al kaj drugega. Pač kot sem omenil prototip.

 

To kar prelaga palec, je pač odvidno od sensitivitya. Ampak če upoštevamo, da je nekako optimalen sensitivity za 180 stopinjski obrat je tak, kolikor ti dlan dopušča v eni potezi in ta razdalija sploh ni bistveno daljša od te, ki jo lahko posameznik naredi s palcem.

 

No k si napisal, da ima najboljši kontorler 8 gumbov na hrbtni strani sem pa videl, da samo drekaš kot ponavadi in da videa sploh gledal nisi., ker njegov kontroler ima 8 gumbo na hrbtni/zgornji strani, za razliko od trenutnih, ki imajo samo 4.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 20 minutami:

Gearsi 5 so ful dobr špil, ne vem kako imajo lahko isto oceno kot 4ka, če so pa 3x boljši.

 

Jaz sem se moral prov mal prisilit da sem preigral obe igri... Zgodba mi je bla meh, pa res mi ne sedejo shooterji kjer celo igro nažigaš z istimi pokalicami. Una pička v petki je bla pa anoying as fuck.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 urami:

Nope

Lej

 

nope

lej

 

ne deli mi te mentalne gimnastike

 

Navedek

No k si napisal, da ima najboljši kontorler 8 gumbov na hrbtni strani sem pa videl, da samo drekaš kot ponavadi in da videa sploh gledal nisi.,

 

dejansko sm gledal video, tole z gumbi sm preprosto spregledal

če bi sam gledal video, bi vidu da sm komentiral njegove "game changer" komentarje itn. tko da not sure kdo res ni gledal ane

in dejansko si lastim pro kontroller z backpadli tko da ja, stojim za tem da backapaddli so edini game changer tle

in še vedno si pameten v tri pičke matrne

 

Navedek

To kar prelaga palec, je pač odvidno od sensitivitya. Ampak če upoštevamo, da je nekako optimalen sensitivity za 180 stopinjski obrat je tak, kolikor ti dlan dopušča v eni potezi in ta razdalija sploh ni bistveno daljša od te, ki jo lahko posameznik naredi s palcem.

ofak a res, odvisno je od sensa? ej nism vedu, hvala mr hardware.

"če upoštevamo" on zgleda tega ne upošteva tko da zabij si nekam ta če-jaz sem komentiral njegov video.

In če bi gledal video kaj igra pa njegove prste, bi vidu da model "resetira" palec pri 90stopinjskem "obratu" in vsakič k resetira dobi "lift" oz. whatever-u-call-it efekt tko da mu aim vrže off.

Sam zgleda preveč pričakujem od modela k mu barvita apex municija predstavlja težave.

 

ker vmes ne uporablja nobenih posebnih  movementov sm assumal, da je to to in nima vzad kakih backpaddlov ker na vseh posnetkih stoji kot lipov bog

če hoče tip na cheap cheatat nej si kup XIM, itak je očitno kaj hoče doseč

 

 

Navedek

Leva gobica je superiorna WSAD, zakaj bi se temu odpovedal?

noben ni tega implyal idiot

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Čeprav je dokaj low budget ima ta igra fakin dušo ! Res najboljša terminator stvar ki je izšla po prvih dveh filmih :)

Sem jo preigral takrat ob izidu in prav užival.  Res se vidi, da so developerji pravi feni :D

 

 

Aja pa muzika je carska :avadodo:

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...