Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Mislim, da na novem forumu še nimamo teme za linke in random pogovore o igrah, ki nimajo svoje teme

 

Sproščena Gostilna-warianta seveda, samo da se namesto pogovorov o hamburgerjih in picah debatira o igricah, deli carske linke itd.

 

Jaz lih raziskujem noclip-like strani. Kok mi dogaja zadeva. 

https://noclip.website/ 

Tukaj pa ekskluzivno za Tomb Raider (1996) do TR 4 http://www.evpopov.com/

 

Na noclip je carsko pogledat GTA 3-San Andreas. Dejansko kok je GTA 3 mini mapa, San Andreas pa že huge :D . Zdaj pa si loadam Dark Souls mapo

 

A pozna še kdo podobne namenske strani?

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

Gorc: A nisi ti v takem stanju glede iger že ene 10 let? :D 

 

Keko: Si še igral kaj po TLOU 2? Ghost of? (Ne spremljam tiste teme, ker sam še nisem igral)

 

Se pa to dogaja, nimaš kaj. Jaz imam izredno ciklična obdobja zanimanja (oziroma, kako bi pač to poimenoval, ne vem). So obdobja, ko več igram igrice, so obdobja, ko več berem, so obdobja, ko več gledam filme. Trenutno tudi sam nisem v pretirani gaming fazi, več berem in gledam filme.

 

Malo pa me je ustavil tudi datum izida nove generacije — teško se pripravim do igranja iger, če jih bom potencialno kmalu lahko igral v lepši izvedenki (Ghost of se mi npr. zdi dober kandidat za kak graphic patch early on). Ko bo pa nova generacija, pa me že čaka par hitov

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 12 minutami:

Gorc: A nisi ti v takem stanju glede iger že ene 10 let? :D 

 

Keko: Si še igral kaj po TLOU 2? Ghost of? (Ne spremljam tiste teme, ker sam še nisem igral)

 

Se pa to dogaja, nimaš kaj. Jaz imam izredno ciklična obdobja zanimanja (oziroma, kako bi pač to poimenoval, ne vem). So obdobja, ko več igram igrice, so obdobja, ko več berem, so obdobja, ko več gledam filme. Trenutno tudi sam nisem v pretirani gaming fazi, več berem in gledam filme.

 

Malo pa me je ustavil tudi datum izida nove generacije — teško se pripravim do igranja iger, če jih bom potencialno kmalu lahko igral v lepši izvedenki (Ghost of se mi npr. zdi dober kandidat za kak graphic patch early on). Ko bo pa nova generacija, pa me že čaka par hitov

Sem obrnu oboje. Sam nisem nek completionist, da bi lovil platine. Men je sam važno, da v open world igrah ni več vprašajev (OCD represent XD).

Sedaj sem v precepu, ker ne vem ali bi se lotil nečesa novega na PS4 (Najbrž Last Guardian), ali naj počakam na PS5 in igram (hopefully) brez frame dipov, k tisto me res ubija (Predvsem Last Guardian jih je poln :\).

Povezava do prispevka

Uf, Last Guardian je carski. Sem si sicer mislil, da ga nikoli v življenju ne bom replayjal, samo na PS5 bi pa znal padet. Se mi zdi, da nov hardware malo spodbudi željo po ponovnem igranju :D. Sicer pa imam še ogromno na zalogi za PS5:

 

— Witcher 3 DLC-ja

— SOTC remake

— Monster Hunter World: Winter DLC

— Sekiro

— Final Fantasy 7 remake

— Ghost of Thushima

 

In še kup nekih AA in indie igricčačk <3 

 

Prav težko mi je karkoli zagnat, ker pride PS5

 

(in b4 soni: prvih par mesecev ne bo full backward compalibitija, bomo dodal s patchi, lep lp)

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 7 minutami:

— Witcher 3 DLC-ja

— SOTC remake

— Monster Hunter World: Winter DLC

— Sekiro

Final Fantasy 7 remake

Ghost of Thushima

— Bloodborne

— Nier Automata

— U: Lost Legacy

Tole je pa moj seznam.
Sam dvomim, da se bom lotil MHW Iceborne. Ne glede na to kolk noro dobra igra mi je MHW, tole je enostavno prevelik time sink. :\

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 14 minutami:

AAA

— Witcher 3 DLC-ja

— Dark Souls 3 DLC: Ringed City

— Monster Hunter World: Winter DLC

— Final Fantasy 7 remake

— Aegis Rim: 13 Sentinels

 

INDY CINDY DISC EDITION ČAKAJOČINDY

— Hades

— Disco Elysium

— Cumhead

 

Tole pa še mene čaka od current gena, pa sem ziher še kej pozabil :)  Nimaš kej, ta generacija je behemot beast 9000 kakarott kar se tiče kul SP špilov

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...