Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Chenier_ reče pred 2 urama:

Kvaj pa ga No Man's Sky modelčki še vedno harajo

 

https://www.nomanssky.com/origins-update/?cli_action=1600875631.933

 

Poscrollajte mal skozi, kok enih stvari prinaša nov update, crazy

 

đabe ti update, ce navigacija se vedno deluje po sistemu click & hold, da pritisnes nek knof v meniju al whatever

 

totalno retarded

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 9 urami:

 

Ma še kdo probleme kupit karkoli na PS store?

Ne gre niti z MasterCardom niti z PayPalom. Pa tut ne pusti mi na wallet naložit dnarja.

 

 

 

S katerim naslovom si naredil PSN account? Če ni Slovenski potem ne moreš uporabljat Slovenskega Mastercarda in Paypala. Za USA, UK, Kanada itd store moraš kupit PSN kode na Amazonu, CDkeys, Pcgamesupply itd.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Mogoče kdo ve kako usposobiti Game pass na PCju?

 

Neprestano mi kaže USA kot regijo oziroma se ne morem naročiti.

 

VPN?

 

p.s.

PS store mi dela normalno (odgovor na vprašanje zgoraj).

 

spodaj v footerju imas izbiro regije, klikni irsko in bos lahko zrihtal

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 3 minutami:

A igra kdo na PS4 Kingdom Come: Deliverance? Prejšnji teden sem z več kot enoletno zamudo opazil, da je zadeva že zunaj in jo kupil :D Zatakne se mi, ko poskusim (testno) picklockat neko ključavnico in i nikakor ne uspe (sinhrono zarotirat obe gobici). A je imel kdo podoben problem? :D

 

Jaz. Ves kaj mi je pomagalo, da sem odlozil kontroler in z rokama obracal gobice. Je pa zlo zajebano odklepat na zacetku.

 

Komaj cakam, da tole pozenem na ps5.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 uro:

Hm, nisem še poskusil tako :)

 

Kako pa je kaj s hrošči? Hiter pregled internetnih mnenj ji samo hrošče očita, nekih drugih resnih minusov ne.

 

 

Hroščev ni. Oziroma lažem - 1 precej hud hrošč se mi je zgodil in sicer, da mi je špil pobrisal noro dolg save file oz nekaj v zvezi s sejvanjem je bilo. Ostalih hroščev pa nisem zasledil oz niso nek moteč faktor. Sem pa res igral GOTY verzijo, ki je bila že zelo prečiščena.

 

Največji minusi igrice na PS4 so:

- svinjsko dolgo loadanje (tok je dolgo, da dejansko pozitivno vpliva na role-playing element, ker te kar zmrazi misel, da boš moral loadat, in si potem ful bolj vpet v špil :D

- špil je grd ko kača v primerjavi z grafiko na high end PC-jih

 

Drgač tudi jaz zelo priporočam zadevo, res je cool špil. 

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Misliš v microsoftovem računu (tam ko je regija/jezik)? Ne pomaga. Sem poskusil z Nemčijo, UK in Irsko.

 

Ko grem na nakup game passa, mi noče spremeniti in vedno kaže e_mail@yahoo.com (US)

 

logiraj se v MS account in pojdi na https://account.microsoft.com/billing/addresses#/

 

dodaj tale naslov za preferred billing info in shipping:

 

1, One Microsoft Place
18
Dublin
Ireland

 

ko to zrihtas, klikni ta link, ker je ze ireland v urlju: https://www.xbox.com/en-ie/xbox-game-pass

 

ce ti vmes slucajno zagnoji v en-us, na roke popravi na en-ie (ampak po moje ne  bo treba)

 

to je to, gamepass za 1€

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

Meni je pri Kingdom Come edino žal da nisem nabavil kasneje DLC na PS4 kjer sem obrnil igro. Kasneje je bila free na Epic store in sem tam dokupil DLC-je. Ampak sem seveda moral začeti vse znova. Pa sem se na koncu nekje na sredini vseeno naveličal in nisem šel vsega skozi. Full me je jebal combat pa ne vem zakaj, ker me na PS4 ni jebal in tudi na PC igram s PS4 controlerjem. 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 37 minutami:

Kar sta oba napisala, samo da mi je spil absolutno nekaj najlepsega te generacije. Ajde, vse kar je daljavi zgleda dost bad.

 

Ma je kar Lexington Steele VS Mefisto Lizzard razmerje v grafiki no :D  Tudi ko gledaš kaj od preveč blizu dobiš po faci gnusno texturo, ne samo da so lego kocke na daleč. Se pa strinjam z artom da je res carski.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...