Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 23 minutami:

 

Ma je kar Lexington Steele VS Mefisto Lizzard razmerje v grafiki no :D  Tudi ko gledaš kaj od preveč blizu dobiš po faci gnusno texturo, ne samo da so lego kocke na daleč. Se pa strinjam z artom da je res carski.

 

😀 Ravno zdaj sem v RDR2 v dzungli, ki bi mogla bit polna rastja, pa ni niti polovica tega kar dobis v KcD v obicnem gozdu. Verjetno so teksture od blizu potem cena, ki jo placas za to.

 

MihaKihot reče pred 11 minutami:

Boooooring ass špil. 2 uri probal, pa sem uspel prit na sosednji grad. In pol se je blo treba vrnit v domaco vas. Nope

 

Ja ni za vsakega. Gameplay je pocasen in zahteva premislek, ker te vsako norenje takoj kaznuje. Meni je ravno to super, da si moras izborit svoj renome in da nisi takoj nek zajeban mamojebac. Namesto 10.000 sovraznikov naenkrat zmores max 2, pa se tisto bolj proti koncu. 

Povezava do prispevka

Meni je pa jaka igrica, role playing at it's finest

 

Sam res si moraš vzet čas, nekako sprejet dejstvo, da je igrica mega počasna, da bo fight z random klošarjem počasen in hud zalogaj, da bo na čase kaj glitchalo ali pa bo smešen voice acting, ker, pač, budget. Ko pa nekako to sprejmeš, pa si dejansko deliveran v za moje pojme enega boljših first person RPG-jev od Morrowinda dalje. Meni je recimo konkretno ljubši od Skyrima. Pa še dizajn okolja in Češke je tak, da imaš na momente filing, da se šetaš po domači hosti :D. Skratka: zelo za Kingdom Come. Ta director se je doslej izkazal v obeh primerih, ko je bil šefe na projektu (Mafia 1 in Kingdom Come), tako da jaz bi ga z veseljem videl še v tej vlogi, čeprav ni bil naklonjen črnskim kovačem v igrici

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Hroščev ni. Oziroma lažem - 1 precej hud hrošč se mi je zgodil in sicer, da mi je špil pobrisal noro dolg save file oz nekaj v zvezi s sejvanjem je bilo. Ostalih hroščev pa nisem zasledil oz niso nek moteč faktor. Sem pa res igral GOTY verzijo, ki je bila že zelo prečiščena.

 

Največji minusi igrice na PS4 so:

- svinjsko dolgo loadanje (tok je dolgo, da dejansko pozitivno vpliva na role-playing element, ker te kar zmrazi misel, da boš moral loadat, in si potem ful bolj vpet v špil :D

- špil je grd ko kača v primerjavi z grafiko na high end PC-jih

 

Drgač tudi jaz zelo priporočam zadevo, res je cool špil. 

 

Me3do reče pred 1 uro:

Kar je galko napisal, s tem da meni ni savea zjebalo, sem pa isto igral goty edicijo

 

Kul, lepše bo igrat po tem, ko vem, da me ne čaka kak igroubijalski hrošč za ovinkom :)

 

Se GOTY verzija razlikuje po čem od ostalih? Iz glave ne vem kaj in katero sem kupil, ker sem bil precej bolan, ko sem jo kupoval :D

No, mene počasnost ne moti, mi je pa smotano, da orožje ni tako dostopno kot bi moralo bit po moje :)

@Chenier_

Povezava do prispevka

  

Chenier_ reče pred 21 minutami:

Skratka: zelo za Kingdom Come. Ta director se je doslej izkazal v obeh primerih, ko je bil šefe na projektu (Mafia 1 in Kingdom Come), tako da jaz bi ga z veseljem videl še v tej vlogi, čeprav ni bil naklonjen črnskim kovačem v igrici

 

Tudi MAGA skodelica s trumpovo faco pa Burzum majica na intervjujih ne pomaga glih pri mainstream gaming medijih, ampak ja, pri tem kar je pomembno za špil se je pa dejansko zelo izkazal :D:D 

 

Pa +1000 na komentar na "šetanje po domači hosti". Prisežem na svoj lajf, da sem se ravno minuli vikend prav nasmejal, ko sem hodil po Molniku in me je od nekje prebilo, da vse izgledala faking 1:1 kot v D:KC :D:D Drevesa, tekstura gozda, svetloba, potke po tleh, zemlja, praprot, grmičevje, prov uno ko mal zašvicaš ko se zaveš, da si neoborožen pa da se dela večer :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Niste omenli največjega minusa ps4 verzije, manjko modov.

 

Gatsu reče pred 5 urami:

 

S katerim naslovom si naredil PSN account? Če ni Slovenski potem ne moreš uporabljat Slovenskega Mastercarda in Paypala. Za USA, UK, Kanada itd store moraš kupit PSN kode na Amazonu, CDkeys, Pcgamesupply itd.

Mam slo acc pa so zgleda meli oni nek problem z billing serverjo, je šlo pol po ene 2 urah zajebavanja.

Pol sn končno lahk začno z Nier, sam je bla ura ž tk pozna da sn priš do prvega bossa, pred save točko, pa me v 3 fazi ubije. :D Sn samo lep lpjav v postlo :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 52 minutami:

 

Ma je kar Lexington Steele VS Mefisto Lizzard razmerje v grafiki no :D  Tudi ko gledaš kaj od preveč blizu dobiš po faci gnusno texturo, ne samo da so lego kocke na daleč. Se pa strinjam z artom da je res carski.

 

THX za objavo, ker sem mi je zdelo, da sem en RPG pozabil probat na novi grafi.:D

 

speaking of which...

 

uredilo bitje PS5 Lover
Povezava do prispevka
Galko reče pred 35 minutami:

Uporabnik "PS5 Lover", po nicknamu, predvsem pa po ljubezni in fanboyizmu do konzol, ki kar veji iz tvojih postov, lahko verjetno sklepamo, da pade Day 1 PS5? Boš šel na retail verzijo kot true fan ali boš digigay?

Ballz deep digital till she cums😜

Itak je splošno znanje, da prva serija konzol ima vedno kake težave, tako da bom počakal na reviewe.

Slinch reče pred 15 minutami:

jaz pa mislim da je ps5 lover secretly gay in not so secretly pecejaš

Where did you get this idea?😁

uredilo bitje PS5 Lover
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 41 minutami:

btw tisti ki ste sprobali oba kontrolerja, a je tranzicija iz dualshocka na Xbox kontroler boleča? Enkrat sem igral na Xbox že veliko let nazaj pa se ne spomnim kak je bil občutek, drkam pa že celo zgodovino sam sonya :D

 

Men ni blo. Mal je na začetku čudno ker sta analogna sticka asimetrično postavljena, sam se ful hitro navadiš. 

Povezava do prispevka

Asimetricni sticki so nekaj kar sem pozabil v 0.0 sekunde, bolj mi je slo na jetra da nikol ne vem keri gumbi so keri ker se pac S&M&N ne morejo zmenit da bi imeli iste znake na kontrolerjih.

That being said, DS3 je bil govnasto govno od kontrolerja in ga se vedno sovrazim s strastjo tisocerih sonc, med tem ko je razlika v uporabi DS4 ali zadnjih dveh xbox padov mnogo manjsa kot zgleda da bo po obliki.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...