Skoči na vsebino

Hribi


Flaming_C

Priporočeni prispevki

Doppelganger reče pred 3 urami:

Zložljivo lopato sem tudi sam mel v mislih, ampak me mal skrbi glede prostora, morm poguglat kake so dimenzije ko se zloži. Čelna svetilka je bila tudi na gnoju parkrat omenjena, bom pobrskal kaj se kej dobi. Kaj je armič?

 

Celka ja super ideja, priporocam petzla, tole je recimo top, ceprav bi tud kaka izvedba tikke bla super

 

https://www.sportokay.com/at_de/petzl-swift-rl-900lm-stirnlampe.html?gclid=Cj0KCQjw0oCDBhCPARIsAII3C_H9QA7sSBGl0iu01depl2coTewSQ--VnBXYLbzvnPgIjyEoj6FLI-8aAixoEALw_wcB

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 13 urami:

Zložljivo lopato sem tudi sam mel v mislih, ampak me mal skrbi glede prostora, morm poguglat kake so dimenzije ko se zloži. Čelna svetilka je bila tudi na gnoju parkrat omenjena, bom pobrskal kaj se kej dobi. Kaj je armič?

 

Eno zložljivo lopatko imam jaz, ti lahko poslikam / zmerim dimenzije, če rabiš.

Povezava do prispevka

Če kdo rabi storže, se tudi da zrihtat.

 

Danes kratek in relativno pozen skok na Belsko kopo. Nikjer nikogar, šele pri koncu spusta sem srečal par ljudi. Tudi sicer je bilo manj gužve v dolini KB kot pozimi. Pa malo nostalgije po Trenti sem imel in se skoraj zaplezal v travi. <_<

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
osis reče pred 3 urami:

A ima še kdo probleme s tem, da ko začne hoditi v hrib na začetku, da ima hude bolečine v mečih, kot da bi imel zategnjeno od krčev in da traja preden to mine? Tudi če se malo raztegnem ne pomaga, samo da se pač razhodim in to ene 15-20 min.

 

Krči? Na začetku ne, bolj je problem da sem ves trd in traja ene pol ure da se mašina zagreje, pol pa gre. Krči me bolj matrajo pri kakšnih daljših turah. Začni redno pit magnezij.

Povezava do prispevka
lynx reče pred 16 urami:

No, ampak to je le alpinistični smuk in očitno so vedele, kaj počnejo.

 

osis: prvič slišim za kaj takega. A si probal kdaj en magnezij spit pred turo?

Samo bolečina je enaka kot po krčih, ni dejansko krč. Magnezij in vse to pijem in tudi ko sem bil v top formi (treningi borilnih 3-4x na teden + fuzbal) zanimivo je, da se mi to pojavi samo pri hoji v hrib. Pri katerikoli drugi športni dejavnosti pa ni problemov. Kot da bi bil razlog to, da imam stopala in telo pod drugačnim kotom. 

Povezava do prispevka

verjetno imaš nikakvo dorsifleksijo gležnja. imam sam podoben problem, ker sem si do sedaj že kar ene parkrat grdo zvil gleženj in je posledično dost "trd". ko postane breg orenk strm iz tega sledi, da hodim praktično po prstih.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...