Skoči na vsebino

Hribi


Flaming_C

Priporočeni prispevki

opflipo reče pred 23 urami:

naj si fukne comp in netflix po stengah. fuck kaksna zamujena priloznost dozivet in dozivljat se v prisotnosti tisine, narave, divjine. naj si gre za spoznavanje neodkritih plasti ali driftanje v znanem.

 

pa sej a netflix sploh lahk gledaš na grintovcu? tip je pač mal flexal, da so boomerji sproženi, pomojem je bil cel dan v hribih, tko da je mel dost časa, da je "doživljal naravo"

 

lep lp

Povezava do prispevka
osis reče pred 23 urami:

Lahko še kaj drugega fukne. Idiot.

 

On topic.

A priporoča kdo kak dober "servis" okrog Bovca/Kobarida, ki bi te recimo peljal v Dom v Lepeno, da greš lahko do Krna po eni poti, dol pa potem pa po drugi... al pa obratno?

 

https://obcina.bovec.si/2021/07/01/hop-on-hop-off-tudi-na-bovskem/

 

https://kobarid.si/objava/293214

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 51 minutami:

 

pa sej a netflix sploh lahk gledaš na grintovcu? tip je pač mal flexal, da so boomerji sproženi, pomojem je bil cel dan v hribih, tko da je mel dost časa, da je "doživljal naravo"

 

lep lp


treba oglede na kanal dobit. gor sicer lovi lte, ta se poigrava z g, ki rad smirgla z e. obcasna bozja intervencija pa popolnoma prekine signal. 
 

kakor kol slabo kulturo gornistva prodaja, tko da boomerji so tocno to kar gore potrebujejo 😛

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Danes je bil na vrsti Triglav. Iz Vrat čez Plemenice ter povratek mimo Staničeve koče nazaj v dolino Vrata (sori ne spomnim se točno kako se reče poti)

 

Na sedlu v Luknji je postalo dovolj svetlo za odstranitev čelk

235596262_198817225614615_10762681146157

 

238573615_270688924868270_77685052306363

 

Sfinga :w00t:

Sva šla z kolegom na vrh in ko stojiš tam na robu pa pogledaš dol je kr orenk "padec"

235764165_339437504558933_59233351673792

 

Vrh

 

235381555_524811748820513_46555458030848

 

Sestop na Kredarico

 

238642877_3055555108100939_6245406882486

 

Obisk policistov

 

235433533_970821727032048_39709929306101

 

In pa nazadnje pogled proti vrhu ob sestopu

 

238625989_243570644296825_64487088708347

 

Fajn turca. Za vse skupaj smo porabili 14 ur skupaj z postanki na vrhu ter na Kredarici in v domu Valentina Staniča.

Zdej bom z Triglavom počakal spet enih 15 let ker gužva na poti do Kredarice je bila nora. In težko gledam  amaterje ki se v strahu vzepnjajo gor z samovarvalci. Vmes je bil še celo en mojster z dvoranskimi čevlji.

uredilo bitje smarnca
  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Nikol ni dost slab vreme da se ne bi dal v hribe, je pa hitr dost slab da se ti ne da. :)

 

On serious note - tole dons mi ne zgleda (še) nevarn. Visoke kopaste oblačnosti ni, napoved tud zgleda vredu. V najslabšem primeru boš nad dva jurja fasal veter, meglo pa par kapelj. Mej s sabo navigacijo in za oblečt pa strogo se drž poti (zelo fajn da poznaš kje hodš). Če se kokrkol poslabša, obrn pa šus v dolino.

uredilo bitje HellAngel
Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 35 minutami:

hoja v hribe ko je vrh v oblaku - yay or nay?

...

odvisno v kaksnem oblaku :D

tuki sploh ne bi razmisljal da bi ostal v dolin

 

obrnit mors pa itak vedno pripravljen bit, ne glede na trenutno vreme

za oblect pa tud mors vedno met

 

ni slabga vremena

je slaba oprema :P

Povezava do prispevka
smarnca reče pred 56 minutami:

Ne. Pripeljali so futer pa vodo

 

Čudno, da to dela policija. Ko sem bil nazadnje na Kredarici sem imel debato z meteorologom, med drugim tudi o tem, kdo jim vozi gor potrebščine. Sem mislil, da vojska, ampak je rekel, da to delajo privatniki. Se pa za boga ne morem spomit, kaj je bil razlog. Mislim, da nekaj v zvezi s plačilom.

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 1 uro:

 

Čudno, da to dela policija. Ko sem bil nazadnje na Kredarici sem imel debato z meteorologom, med drugim tudi o tem, kdo jim vozi gor potrebščine. Sem mislil, da vojska, ampak je rekel, da to delajo privatniki. Se pa za boga ne morem spomit, kaj je bil razlog. Mislim, da nekaj v zvezi s plačilom.

2 uri prej je bila pa vojska, ki je počela isto :D

Povezava do prispevka

ali je kdo že naročal iz strani trekkin.com?

vem da so španski cigani in da so počasni samo bojda so zanesljivi za Osprey nahrbtnike.

 

konkretno kupujem Poco Plus pa sta.na voljo tale dva, s tem da mi ni jasno zakaj imata različno ceno glede na barvo in zakaj ima črn 22 procentov popusta, moder pa ne 

 

https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/osprey-poco-plus-26l/137313839/p?tqw=One Size

 

v sloveniji jih ima hervis za 370, bezos.de jih pa sploh nima

 

in ja, sem gledal deuterje, ampak sem se odločil za Pocota

 

 

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 25 minutami:

ali je kdo že naročal iz strani trekkin.com?

vem da so španski cigani in da so počasni samo bojda so zanesljivi za Osprey nahrbtnike.

 

konkretno kupujem Poco Plus pa sta.na voljo tale dva, s tem da mi ni jasno zakaj imata različno ceno glede na barvo in zakaj ima črn 22 procentov popusta, moder pa ne 

 

https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/osprey-poco-plus-26l/137313839/p?tqw=One Size

 

v sloveniji jih ima hervis za 370, bezos.de jih pa sploh nima

 

in ja, sem gledal deuterje, ampak sem se odločil za Pocota

 

 

 

Nisem naročal, cena je drugačna zaradi interne zaloge. Višek robe ali pa se slabše prodaja in dajo v akcijo. Vsaj tako se mi zdi. 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 8 urami:

 

Čudno, da to dela policija. Ko sem bil nazadnje na Kredarici sem imel debato z meteorologom, med drugim tudi o tem, kdo jim vozi gor potrebščine. Sem mislil, da vojska, ampak je rekel, da to delajo privatniki. Se pa za boga ne morem spomit, kaj je bil razlog. Mislim, da nekaj v zvezi s plačilom.

 

osis reče pred 6 urami:

Verjetno morajo oboji, ker je zdajle vrhunec sezone in gre robe še in še.

 

Redne dostave (ponavad so to ob torkih) po bajtah razvažajo privatniki. Pred vikendi, sploh zdej poleti, če se pričakuje naval, pa kej robe pripelje gor še vojska/policija

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 5 urami:

ali je kdo že naročal iz strani trekkin.com?

vem da so španski cigani in da so počasni samo bojda so zanesljivi za Osprey nahrbtnike.

 

konkretno kupujem Poco Plus pa sta.na voljo tale dva, s tem da mi ni jasno zakaj imata različno ceno glede na barvo in zakaj ima črn 22 procentov popusta, moder pa ne 

 

https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/osprey-poco-plus-26l/137313839/p?tqw=One Size

 

v sloveniji jih ima hervis za 370, bezos.de jih pa sploh nima

 

in ja, sem gledal deuterje, ampak sem se odločil za Pocota

 

 

Narocal parkrat pri njih, pride kak dan kasnej kot pri drugih straneh ampak ok. 

Povezava do prispevka

v tnp se lahko parkira tam kjer je oznacen parking

to je to

pri lesi je oznacen parking

 

vse ostalo reskiras kazen po zakonu o tnp (ce ti jo upali nadzornik, redarji mislm da majo svoje "normalne tarife")

je pa res da je par mest kjer je po tihem parking se nekako toleriran (za crlovec se nisem  slisal da bi komu upalili, medtem ko v poldovem rovtu (B2) znajo obcasno potalat listek

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...