Skoči na vsebino

Hribi


Flaming_C

Priporočeni prispevki

Evo včeraj bil pol na Nanosu,prvič letos v hribih

 

Od lovske koče do cerkve lagano na izi,od cerkve naprej je enih 500-700 metrov malo večjega klanca,samo ni neke sile.Na vrhu grebena se pot položi in do Vojkove koče gre hitro. Samo od grebena naprej pa jasno da precej piha,kakšna jopica ali jakna je priporočljiva 

 

Za prvič je res primern izlet,do klanca se ogreješ,pol malo zašvicaš in sprehodiš do koče 

 

dQhe926.jpg

 

gAROsJ4.jpg

 

Na koči potekajo obnovitvena dela,precej pohodnikov tud gor 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka
Nodi reče Dne, 11. 5. 2020 at 15:17:

Komi čakam, prov šel bi za oskrbnika, pomoje bi kal skossssssssssssss

 

Če ti je všeč vstajanje ob petih, šestih in delo do poznih večernih ur, kar. :) To je ko je lepo vreme. Ko je vreme bedno pa itak ne morš nikamor. Delo oskrbnika je loh ful fajn - bolj kot ne zarad okolja -, če si navajen delat. Če si len al pa če mislš da boš kot oskrbnik v hribih lagano izležaval in lajf na izi, pol rajš ne.

 

Drgač pa če te res mika, vzem v roke telefon pa poklič po bajtah če rabjo kaj pomoči poleti. Sm 100% da boš kej najdu, dobrega delavca na bajti še nikol niso zavrnil, če so ga nucal.

Povezava do prispevka

Jaz tud mislim, da oskrbniki ne dobijo kaj dost

 

Čeprav bi takoj se izoliral na eno kočo, sem premalo ekstravert, da bi lahko delal v kočah. 

 

@OP Koliko je kaj bilo ljudi na poti na Nanos. Nisem še bil in rabim po daljšem premoru hoje v hribu najdit neko zmerno turo. Pa zdaj dokler sonce še ni tako močno, se mi Nanos zdi kar OK.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...