Skoči na vsebino

Hribi


Flaming_C

Priporočeni prispevki

Drgač kšna planina Korošica pa pol greš naprej na Hajnževo. Dost izi pot, na planini so že "oskrbniki", dobiš kavo, čaj, pa luštn je za se vsest. Če greš po lovski poti izpod Ljubelja (je označena), ne srečaš veliko ljudi. Imaš pa lepe razglede po poti. 

 

http://www.hribi.net/izlet/koncentracijsko_taborisce_planina_korosica_lovska_pot/11/71/2636

uredilo bitje stena
Povezava do prispevka
karlat reče Dne, 13. 5. 2020 at 14:53:

Bil v soboto na Begunjščici, gor čez planino Prevala, dol po drugi strani preko Polške planine. Super vreme, super pot.

 

a to je ta pot? http://www.hribi.net/izlet/ljubelj_begunjscica_cez_preval-o/11/52/607

morm spet na begunjscico, sem bla premala da bi se spomnila kako je gor

pise delno zahtevna, a psa lahko vzamem s sabo? :) 

a 3h30 je vse skupaj hoje, ali samo v eno smer?

 

so much questions :D 

Povezava do prispevka
stena reče pred 17 urami:

sej bi ti rekla, da pejt na Golico pogledat narcise, sam ja...bo isto :D mogoče manj frocev.

Jaz tud be maram gužve, ampak moram vsaj enkrat pogledat te narcise, pa vem da bo zmeri gužva :D

 

Sam glede da danes ful namaka mi je odpadel Trdinov vrh in Nanos.

Povezava do prispevka
amy reče pred 15 urami:

 

a to je ta pot? http://www.hribi.net/izlet/ljubelj_begunjscica_cez_preval-o/11/52/607

morm spet na begunjscico, sem bla premala da bi se spomnila kako je gor

pise delno zahtevna, a psa lahko vzamem s sabo? :) 

a 3h30 je vse skupaj hoje, ali samo v eno smer?

 

so much questions :D 

deja vu :D

 

slike poglej

pred tunelom (in par metrov za njim) je izpostavljeno, ce nimas psa pod kontrolo, nikar

 

casovnice so sicer vedno pisane v eno smer/smer vzpona in nekako ustrezajo tempu PDjev

koliko bo tvoja hoja od tega odstopala je pa od tebe odvisno

uredilo bitje chinasky
Povezava do prispevka
stena reče pred 13 minutami:

Sadako, mal si dosadan oz. hribovski elitist ( :P ) , dej predlagi par hribčkov :)

 

in ne narcise niso bv, in če jih nekdo še ni vidu, je ful lepo.

 

 

Tak sm :D

 

Evo: Rušnata in požgana Mlinarica, Kurji vrh, Rutarski Vršič, Čelo, Kopa, Lipnik, Virnikov Grintovec ...

 

Priporočljivo čtivo: Gore nad Sočo, Brezpotja, Zahodne julijske Alpe, Manj znane poti slovenskih gora ...

 

Sam da se mi ne bo kdo zgubu al pa boh ne daj kaj hujšega.

Povezava do prispevka

meto se je obrnu 10 minut pod vrhom (dobesedno gledal sem ga)

metotu je se vedno uganka razlog

usedu sem se na skalo pa reku da ne grem naprej :D

 

mesenik je sicer kucelj nad belo, prvi v grebenu ki pelje cez dedca na zeleniske

Povezava do prispevka
chinasky reče pred 1 uro:

casovnice so sicer vedno pisane v eno smer/smer vzpona in nekako ustrezajo tempu PDjev

koliko bo tvoja hoja od tega odstopala je pa od tebe odvisno

 

Odvisno. Po mojih izkušnjah, bolj ko je pot obljudena, lahka in vzdrževana, bolj je časovnica nategnjena. Na kakšnih bolj samotnih ali manj vzdrževanih poteh se bolj približa realnemu.

Povezava do prispevka
chinasky reče pred 26 minutami:

meto se je obrnu 10 minut pod vrhom (dobesedno gledal sem ga)

metotu je se vedno uganka razlog

usedu sem se na skalo pa reku da ne grem naprej :D

 

mesenik je sicer kucelj nad belo, prvi v grebenu ki pelje cez dedca na zeleniske

 

Pa naum po hosti hodu no.

Povezava do prispevka
stena reče Dne, 14. 5. 2020 at 8:45:

Nanos je vedno poln, po strmi mogoče manj kot po položni, ampak že ob 7ih zjutri je na parkingu v Razdrtem vedno polno :D

Na Nanos se splača it na suhi vrh in ne na vojkovo, maš pa še miljon enih varjant v bližini iz Vipavske al pa in Postonjske strani, priporočam tudi Otliško okno, Javornik, Babo, Trojico...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...