Skoči na vsebino

[multi] Tony faking Hawk's Pro Skater


Slinch

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 9 minutami:

lol thps na peceju, kako to sploh zgleda

 

pač določeni žanri so dobesedno narjeni za gamepad, pizda da me kdo dobi, kako se slinim nad tipkovnico ko delam 10+ mio kombo lahko od sramu grem samo še po štrik

 

men je bla pa to glih ena redkih, sploh športnih, serij, kjer se nekak nism mogu privadit prehoda iz keyboarada na gamepad

k pr FIFA/NBA je bil prehod sam milina in skor instantno večje razturavcanje. Tončka pa fix ziher še vedno bl razturim na tastaturo

Povezava do prispevka

Ma šlo je čist OK na PC, verjetno še vedno slabše kot na padu če zdej primerjam, ampak se je čist dalo :) 

 

Po spominu je PC zares odpovedal edino v primerih, ko sta bila dva playerja na tipkovnici. Ko je bilo preveč inputov in tipkvnica ni več požrla novih, prov tak značilen Piiiipk! se je zaslišal iz compa.

 

Če si pravi pro kot je bil moj gay buddy iz OŠ, s katerim sva ful prešpilala 2 player na tipkovnici, si v NBA live skrivaj z mezincem pritisnil celega fuka tipk ravno takrat, ko sem imel jaz žogo ob koncu napada, tako da moji inputi niso več prijeli in je bil potem kak 3-second violation ali konec napada :D:D:D:D 

 

PRO SKILLS

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Če si pravi pro kot je bil moj gay buddy iz OŠ, s katerim sva ful prešpilala 2 player na tipkovnici, si v NBA live skrivaj z mezincem pritisnil celega fuka tipk ravno takrat, ko sem imel jaz žogo ob koncu napada, tako da moji inputi niso več prijeli in je bil potem kak 3-second violation ali konec napada :D:D:D:D 

 

PRO SKILLS

 

:avadodo:

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 23 minutami:

kar ne bo težko, na predprejšnjem meetu mi je pol členka manjkalo, ker sem fuknil s skejta na poti NA (torej pred alkoholom) en zaključni party

A si res fuknil s skejta? Ker takrat se te spomnim, da si fural fegetboard, ki so ga zaradi politične korektnosti preimenovali v longboard :D

 

Ker padec s skejtom = street creds

 

Padec z longboardom = rofl 

Povezava do prispevka

ne drugač zdaj furam skoraj samo še longboarde in cruiserje, vse kar je daljša razdalja gladko vzamem fegetboard (en je vedno v avtu)

 

skejt je tako, za malo skejtat, če pa moram kam it pa sploh ni debate

 

sicer pa street cred je kadarkoli res moško fukneš in preživiš, tudi če z rozastega tricikla

Povezava do prispevka

Meni pa so longboardi vizualno res hecni, ne morem jih resno vzet :D :D :D 

 

Ko sem prišel živet v LJ iz Štajerske, kjer se je folk fural al s skejti al pa z zjebanimi rolerji, pol pa uletiš v to metro sceno, kjer se ti devetnajstleten folk z bradami fura z longboardi, kao warianta "ful so dobri za prevažanje dolgih razdalj"

 

No, saj zdaj je next step aka e-skuterji, ki so začeli gladko dominirat nad longboardi  

Povezava do prispevka

ya ya, stopi na enga in nareji krog po lj, jih boš kar resno vzel :D

 

jaz sem imel isto predsodek do teh fegetboardov, uno wtf lih toliko da se ne vozim z otroškim vozičkom (aka skuterjem), samo je kar legit

 

nasploh je vse kar je a štirih kolcah res mega lifestyle, škoda da nisem še enkrat mlad

 

od

 

 

do

 

 

do faking pennysov

 

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 21 urami:

lol thps na peceju, kako to sploh zgleda

 

pač določeni žanri so dobesedno narjeni za gamepad, pizda da me kdo dobi, kako se slinim nad tipkovnico ko delam 10+ mio kombo lahko od sramu grem samo še po štrik

Cel thps2 preigral na tipkovnici.

That being said, sej lahko priklopis gor kontroler, ne razumem tezave.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 22 minutami:

Težava: v tistih časih noben od nas ni mel joypada za PC :D :D :D 

 

Nyrix reče pred 9 minutami:

Tud jst zabil miljone ur v thps 2 in 3 z tipkovnico, čist komot se je igral. Kolko lažje bi blo na gamepadu ne morem rečt ker ga pač nisem imel ampak mi ni nič pokvarilo dobrega vzdušja gameplaya in muske.

Tako, ja. Jz takrat sploh nisem razmisljal o gamepadu, lol, pc je bil edino kar je kdorkoli od nas imel. Pa en frend SNES, no.

Nam ni nic preprecilo da ne bi nazigali arkadic dokler starsi niso popizdili in nas vrgli ven. Tipkovnica 4 lyfe yo.

Povezava do prispevka

Fak js se sploh nism mogu na kontroler navadt, sem velik bolj natančen s tipkovnico - mislim da je samo gobica problem, sploh pri pristajanju sem dostkrat čist off na joypadu

 

FIFA / Burnout type igre je blo pa valda s kontrolerjem miljonkrat boljše

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Katere pa so vem bile kaj dobre Tony Hawk-like igrice 

 

Moji najljubši 

 

Aggressive Inline 
(rolanje)

Aggressive Inline Coverart.png

88 metascore, tako da dejansko proper zadeva

Mi je pa bila všeč, ker so bile mape mega velike in to pred Tony Hawk 4. 

 

Dave Mirra Freestyle BMX / Mat Hoffman's Pro BMX
Mat Hoffman Pro BMX PS.jpgDave Mirra Freestyle BMX Coverart.png

 

Realno ne vem, kateri od teh dveh, samo enega sem igral :D. In mi je bil všeč iz ravno obratnega razloga kot Aggressive Inline - izredno majhne, tight stopnje

 

Igral pa sem še, ampak mi je bila konkretno manj carska

 

 CHAMPIONSHIP SURFER

 

brincando no championship surfer - YouTube

 

Sweet old časi, ko smo nasnemavali demote in igrali vsak možen crap :D 

Povezava do prispevka

js sm oba BMX špila precej igral, pa bi rekel da je kar precej boljši Dave Mirra

Supreme Snowboarding isto carski ... vse dokler nisem sprobal SSXa

PS2 sem pa dobil relativno pozno in vem da nism našel piratske Agressive Inline. En špilov za katere mi je še vedno relativno žal, da jih nism nikoli igral.

Povezava do prispevka

@Berbasecks za Aggressive Inline ti je lahko realno žal, ker je res hud game. Mislim, da je šla takrat precej 1:1 v fight s Tony Hawk's Pro Skater 3, pa da je bila vsaj enako kvalitetna - če ne še kvalitetnejša na dobesedno vseh področjih ... Razen enega ... OST je bil slabši :D. In imam na izi filing, da je zato zadeva šla v pozabo. Pa zaradi tega, ker je Tony res agresivno zagrizel v mainstream, kar za špile v tistem času še ni bilo tako pogosto kot dandanes. Kakorkoli res kul igrica, meni konkretno boljša kot npr. THPS 4, čeprav je slednjemu v marsičem podobna (ni časovne omejitve, veliko stopnje).

 

Drugače pa od teh res ultra starih, sem igral samo tole, na DOS, se-ve

 

Ski Or Die Fan Site

 

:D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...