Skoči na vsebino

Streaming servisi, naročnine, digitalni shopi, spolne bolezni (MS gamepass, PS now...)


johnbi

Priporočeni prispevki

Furam psnow zdaj ene pol leta in moram rečt da mi sede kot ata na mamo, nisem hoarder, špil preigram in se potem ne vračam več nazaj, ker je preprosto preveč ponudbe. Sony ima slabšo ponudbo kot Microsoft, sam sem vseeno zadovoljen trenutno, mal me triggerajo timed zadeve, ker itak je zmeraj timed špil, ki me zanima in potem ga drkam 3 mesece ko zmešan(plus da igram tudi špil).

 

Tako da kar se tiče mene je to best buy in prihodnost gaminga...sem pa velik fan retro zadev, da ne bo pomote, sam mi je vseeno tole best zadeva <3

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 minutami:

Furam psnow zdaj ene pol leta in moram rečt da mi sede kot ata na mamo, nisem hoarder, špil preigram in se potem ne vračam več nazaj, ker je preprosto preveč ponudbe. Sony ima slabšo ponudbo kot Microsoft, sam sem vseeno zadovoljen trenutno, mal me triggerajo timed zadeve, ker itak je zmeraj timed špil, ki me zanima in potem ga drkam 3 mesece ko zmešan(plus da igram tudi špil).

 

Tako da kar se tiče mene je to best buy in prihodnost gaminga...sem pa velik fan retro zadev, da ne bo pomote, sam mi je vseeno tole best zadeva <3

Kako ti pa dela streamanje PS3 iger in na katerem storu si zadevo aktiviral?

Povezava do prispevka

Meni ne diši preveč, ker se rad vračam k preigravanju ljubih starejših naslovov, pa včasih si med igranjem obsežnejšega naslova vzamem break in vmes par tednov ob manjšem časovnem vložku raje igram kake lahkotne/indie/krajše zadevice...

 

Plus to, da kar dosti špilov grem na 100% completion, zato raje vidim, da mi online štacuna oz. library ne postavlja pogojev, koliko časa mi je nek špil na voljo, in da imam samo še X dni, da ga končam ali grem še en playthrough na višji težavnosti, preden mi ni več na voljo.

 

Največje sranje bi bila prevlada subscription modela do te mere, da bi imel ene špile na voljo ekskluzivno samo in le v gamepassih, brez ločenega nakupa, da ga obdržiš za zmeraj oziroma ga lahko zaženeš kadarkoli.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Streamanje dela zadovoljivo, ne bom rekel da je konstantno tekoče, zna kdaj mal cuknit, sam nekih blaznih težav ob igranju nisem imel, je pa res da igram večinoma kak new vegas... tokyo jungle mi recimo ni štekal popolnoma nič...

Sem zadevo vzel kar direktno na ps store, nafilal sem račun s karticami iz pcgamesupply in potem aktiviral zadevo, zaenkrat brez enega problema.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

Streamanje dela zadovoljivo, ne bom rekel da je konstantno tekoče, zna kdaj mal cuknit, sam nekih blaznih težav ob igranju nisem imel, je pa res da igram večinoma kak new vegas... tokyo jungle mi recimo ni štekal popolnoma nič...

Sem zadevo vzel kar direktno na ps store, nafilal sem račun s karticami iz pcgamesupply in potem aktiviral zadevo, zaenkrat brez enega problema.

 

Ja ma Slovenija tega nima! Imaš to Nemški, UK, USA PSN račun? :)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Drugač kot sem že pisal, res me zanima kaj bo to dolgoročno pomenilo za produkcijo. Čeprav je zelo zelo zelo neprimerno vlečti vzporednice, subscription modeli v drugih medijih nosijo zelo mešane rezultate, predvsem v filmski produkciji pa pomenijo ful contenta z zelo ubogimi budgeti. Ne vem, kako se bo to prevedlo v svet igric, samo feel je kar bad.

Povezava do prispevka

Mobilci so verjetno njabolj razširjene naprave, in če daš na oblak za vsakega nekaj in od vsakega pobereš kak cekin si zmagal... itak, da verjetno bolj kompleksnih iger noben ne bo igral na telefonu... ali pač!?

Ponudijo mobilne igrice za drobiž in je, za reklamo se pa dobro sliši, da lahko igraš tudi Witcherja.

Moja ta mala je kar nekaj časa igrala na Viti remote play Simse na PS4, ni sicer isto kot oblak ampak v osnovi na mobilni napravi igraš igro na oddaljeni stacionarni napravi, pa ji je kar šlo, zdaj sem ji naštimal in igra isto Remote play PS4 na PCju.

Povezava do prispevka

Jaz zadnje dni igram Fall Guys na Viti preko remote play, ker se trudim priti do levela 40. Krone ne bom dobil, par sto točk XPjev pa le dobim :D Najbolj problematičen je R2 "gumb", ki je mappan na backtouchpad. v glavnem, samo streamanje preko 4G dela dejansko zelo dobro. Če je slabši signal je pa itak kockasto in grdo ali pa ven vrže :D

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 11 urami:

kje se ugodno kupi Gamepass

 

tud na ta nacin med drugim

 

Tq0hkYs.jpeg

 

folk bo v mikrovalovki grel te pizdarije in na telefonu pogledal, kaj je gamepass

 

ko bodo ugotovili, da lahko xbox dobijo za 300€, nebroj spilov pa za pet kofetov na mesec, bo MS zavladal svetu (se bolj kot sicer)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...