Skoči na vsebino

[PC] Realnočasovne akcijske strategije


Priporočeni prispevki

Torej imate na svojem PCju za kratek polurni skirmish razčefuk vojaške baze kakšne retro C&C zadevščine ali novejše naslove tipa Deserts of Kharak in Ashes of the Singularity?

 

Jemljete kampanjo v 2020 resno ali samo skirmišate in trolate po lobijih širom spleta?

 

Meni je C&C: Tiberium Wars dober za kratek raztur, za kaj drugega mi ni dober. Razmišljam o nabavi Supreme Commander 2.

 

Nazadnje sem prišel v Red Alert lobi, napisal da se ponujam, da mi uničijo bazo in ni bilo nobenega prostovoljca. Če je komu kaj znana trenutna Red Alert MP scena, naj mi prosim objasni kaj se dogaja.

 

Esc_SS6.png

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Tukaj je samo za PC in C&C/Dune2 tip strategij.

 

Se pravi, da kdo ne začne trolat s kakšnim Sim Cityjem ali Caesarjem. Cilj opravičuje sredstva: vse je treba zravnat z zemljo, vojne zločine izvajamo po tekočem traku, sodišče v Haagu ne obstaja. Tudi konzolne verzije niso dobrodošle v tej temi.

 

Sem popravil naslov, da bo bolj jasno.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

nikol ne bom pozabu runde ko sva 2 allyja, zmagala vs 3 v hill 331, že ko sva mela tigre v bazi

jaz sem air on je bil heavy, mel sm za 2 airdropa, direkt pred njihove baze, cut offal supplyje, predn so lah obrnil je bla mapa že najina

itak so mogl nazaj poslat "ta hitre" moj modelček je pa ravno dobil pershinga bang bang bang pew pew pew ratatatatatat

tak counter sva jim spucala da so popušil k hillary z 99% šanse za zmago

 

jezus, sam zarad te bitke mi je blo vredno pustit not jurčka ur :D kakšna taktična nadvlada v late game_u k so tkorekoč prpeljal tigre "samo da prej porušijo bazo"

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...