Skoči na vsebino

[multi] No Man's Sky


Tom7i

Priporočeni prispevki

Igra je popolnoma relax. Bolj ali manj je cilj igre odkrivanje (osončij, planetov, receptov, ladij, orožij, opreme itd), ter gradnja (baz, vozil etc.) Zadeva je en gromozanski peskovnik v katerem lahko počneš kar želiš, je pa res da sem vsaj jaz v nekje 30urah izčrpal glavnino kar ti igra lahko ponudi, razen če nisi res mahnjen na gradnjo in ustvarjanje, ali pa želiš imeti najboljše stvari v igri kot so npr. living ship. Je špil drugače precej zabaven, ni pa to nek orenk space sim. 

 

 

Povezava do prispevka

Meni je No Man's Sky posrečena igra in mi je ob Assassin's Creed: Unity edini guilty pleasure prejšnje generacije. Torej igra, za katero objektivno prepoznavam ogromno manjkov in minusov, a mi vendarle dogaja. S tem, da meni pravzaprav ne dogaja niti jezdenje metuljev niti gradnje baze. Najbolj mi dogaja občutek nihilističnega atropološkega raziskovanja in velike praznine. Namreč vsaj dokler niso z updejti dodali contenta, je bila to igra predvsem o neznatnosti. Igral si antropologa, ki je potoval po planetih in skeniral živali, dokumentiral neke pojave in raziskoval starodavne jezike, a v večji shemi prostora si bil neznaten in nepomemben. Kot prvi človek recimo srečaš številne inteligentne vrste (npr. Geke), a oni so glede tebe povsem ravnodušni. Planeti, ki jim daješ človeška imena, so že bili poimenovani, živali že raziskane. Nobody cares about you. In to mi je bil res hud filing, ker je dobesedno reverse power fantasy. Težko bi bil bolj neznaten in nepomemben kot je tvoj lik v NMS. Združi to z res odličnim sound designom in glasbo (vsaj meni), pa imaš res fin guilty pleasure game. 

Povezava do prispevka

@Cherniernier mene pa glih to zmot da k prides na unidentified planet, ga skeniras vse novo, sam kaj kurca po nebu se skos pojajo ladje, pa ene 4 outposti so ze gor. Mal je zgubilo ta car vse skupi. Doboesedno kamor kol gres sam da si 5 min v orbiti planeta zacnejo uletavat mega cruserji, pa vsak osoncje ma en huge space station..... men se zdi ze mal prevec nagneteno vse skupi ce sem iskren...je pa zelo zabavno igrat skupi z frendom pa mal delat pizadrije po planetih :D

Povezava do prispevka

Space stationi so a must v vsakem star systemu, kaj js to berem

 

Mors v vsakem star systemu na postaji prodat ves chlorine, ki si ga dupliciral v domaci bazi in zrusit ekonomijo. Jebejo se naj Geki in oni roboti smotani :D

 

Bolj trotlziher nacin kako postati rich bitch je dumpanje vsega dupliciranega materjala NPCjem na postajah, al pa flippanje ladij, ko mas enkrat par miljonov :)

Povezava do prispevka

Hehe, js vedno v takih spilih hocem postat najvecji vsemirski motherfucker :D Ta filing space truckinga, ki v NMSju sicer ni tako zelo v ospredju, mi je vedno bil zelo ljub plus to grajenje baz mi je carski experience

 

Pa mi ni bil vedno. Se kako leto nazaj sem pljuval po spilu, pa sem lani decembra mel a change of hearth :)

 

Rabis pa kolege za skupno igranje, to je moj edini problem :(:(

Povezava do prispevka
LargoWrench reče Dne, 8. 6. 2021 at 16:26:

Hehe, js vedno v takih spilih hocem postat najvecji vsemirski motherfucker :D Ta filing space truckinga, ki v NMSju sicer ni tako zelo v ospredju, mi je vedno bil zelo ljub plus to grajenje baz mi je carski experience

 

Pa mi ni bil vedno. Se kako leto nazaj sem pljuval po spilu, pa sem lani decembra mel a change of hearth :)

 

Rabis pa kolege za skupno igranje, to je moj edini problem :(:(

 

 

Kupu sm spil, a ce hocs kdaj mp igrat mors tm zacet pod multiplayer da hostas session al kako je? Al tut ce si normaln zacel lahko s tem sejvom gres v multi?

Povezava do prispevka

Sej zarad mene mas lah tut ta tvoj save, pa kej baze gradimo pa mamo floto vozil pa mal raidamo. Sj to da popravim ladjo pa kako drugo najdm ne traja spet tolk al kok to gre? Al pac ce skup zacnemo smo pac na istem delu vesolja, ne vsak na svojem (glede tudi story). Much questions. Ja lah ti dam PS tag: bearf0rce9000

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Kdo ve ali zdaj ko je rezolucija za PS5 PSVR popatchana,.. ali rabiš še vedno ps4 verzijo imet inštalirano? Za PS5 verzjo je pa tako,.. izgleda in igra se super,.. trofeje ti pa včasih ne popnejo,.. tako da je dosti od sreče odvisno,.. svetujem ta sejvate malo pred cilji,..

 

Ok očitno moraš za PSVR updatano vezijo igrat PS4 verzijo,..  Kul in vse,.. samo malce nerodno imeti 2 instance istega špila inštalirano,.. Bom pa kasneje sprobal,.. ker baje zgleda neverjetno ostro.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 6. 6. 2021 at 13:03:

Meni je No Man's Sky posrečena igra in mi je ob Assassin's Creed: Unity edini guilty pleasure prejšnje generacije. Torej igra, za katero objektivno prepoznavam ogromno manjkov in minusov, a mi vendarle dogaja. S tem, da meni pravzaprav ne dogaja niti jezdenje metuljev niti gradnje baze. Najbolj mi dogaja občutek nihilističnega atropološkega raziskovanja in velike praznine. Namreč vsaj dokler niso z updejti dodali contenta, je bila to igra predvsem o neznatnosti. Igral si antropologa, ki je potoval po planetih in skeniral živali, dokumentiral neke pojave in raziskoval starodavne jezike, a v večji shemi prostora si bil neznaten in nepomemben. Kot prvi človek recimo srečaš številne inteligentne vrste (npr. Geke), a oni so glede tebe povsem ravnodušni. Planeti, ki jim daješ človeška imena, so že bili poimenovani, živali že raziskane. Nobody cares about you. In to mi je bil res hud filing, ker je dobesedno reverse power fantasy. Težko bi bil bolj neznaten in nepomemben kot je tvoj lik v NMS. Združi to z res odličnim sound designom in glasbo (vsaj meni), pa imaš res fin guilty pleasure game. 

 

Mal razmišljam, da bi nabavil, ker rabim neki ker so keno prestavl, do FC6 je pa še dolga.

 

Kaj nej kupim, base game + kere dodatke? Al to kupiš igro in fašeš vse zraven? 

Povezava do prispevka

PSVR izkušnja je na PS5 precej čudlovita ,.. Draw distance še zmeraj sucka,.. ampak je vsaj rezolucija zdaj na nivoju, (če ni celo downsamplano vse,.. Ni ga čez upravljanje vsega z dildoti,..(deluje perfektno ,.. če ne celo hitrejše klikanje po menijih itd) Ker je crisp tudi najmanjši tekst) in ni vse blurry.. upam da  draw distance še malce izboljšajo,.. ampak ostro pa je,.. Sem mislil da bom spucal PS5 verzijo zaradi trofej (a glej ga zlomka ,.. malce so zbugane,..) Mislim. da bom od zdaj naprej kar PS4 PSVR verzijo igral (četudi z dildoti ne vem kako se mele boosta,.. kar je edini dober način premikanja z kontrolerjem,.. run mele+jet pack,.. ko se navadiš tega se dejansko premikaš 300% hitreje)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...