Skoči na vsebino

Vojna tretjega sveta


johnbi

Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 2 urama:

...tako da mi bolj plačamo štrom gorivo hrano itn ?

 

gj lol

 

 

Kle ti dam prav, da je EU zelo slabo to izpeljala. Sej pomoč Ukrajini je čist OK, samo zakaj za vraga so šli naglas govort, da bodo nehal kupovat Ruski plin/nafto. Edin kar so nardil je paniko in posledično dvig cen.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 6 minutami:


torej: so proti eu, gredo v eu zasluzit denar in ga nesejo trosit in vlagat na balkan

 

Koliko pa sploh vlagajo na balkan? Dvakrat na let grejo dol dokler majo še kaj žive familije, pol pa bo to počas to. Mogoče si še vikendico nardijo. Balkan ma bolj malo od tega.

 

kmjr reče pred 11 minutami:

to je samo se en dokaz tega, da zelijo slabse euju kot rusiji

 

Ne, to je samo dokaz da so full of shit.

 

kmjr reče pred 13 minutami:

sah ma

plus ta karikatura je neposrecena, ker sporoca da rusija tezje dobi proruske delavce kot eu

al kaj?

 

Karikatura čist lepo kaže dvoličnost folka. 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 2 minutama:

Ja, ker cena ne bi šla navzgor drugače :lol:

 

Zakaj je cena šla gor? Saj je dobava nafte in plina je nemotena. Nobena rafinerija ni šla v luft, noben plinovot ni uničen. Cena gre gor samo če je panika ali pa če je res pomankanje oz. je pretrgana dobava. Kaj od tega je res? 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 1 minuto:

Koliko pa sploh vlagajo na balkan? Dvakrat na let grejo dol dokler majo še kaj žive familije, pol pa bo to počas to. Mogoče si še vikendico nardijo. Balkan ma bolj malo od tega.

pa penzijo, ker se preselijo

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 20 minutami:

plus ta karikatura je neposrecena, ker sporoca da rusija tezje dobi proruske delavce kot eu

al kaj?

Mislim, ravno zarad tega se mi zdi posrecena. EU omogoca relativno brezskrbno kurcanje in pljuvanje po njej (za razliko od saj vemo katere entitete na vzhodu), medtem ko zanjemo benefite zivljenja znotraj nje (ironicno je moznost kurcanja eden izmed njih). Proruskim staliscem navkljub pa se ljudje ne nameravajo odpovedat ugodnostim in izvest final proruskega mova -> selitev v Prorusijo.

uredilo bitje BlAiR
Povezava do prispevka
BlAiR reče pred 1 minuto:

Mislim, ravno zarad tega se mi zdi posrecena. EU omogoca relativno brezskrbno kurcanje in pljuvanje po njej (za razliko od saj vemo katere entitete na vzhodu), medtem ko zanjemo benefite zivljenja znotraj nje (ironicno je moznost kurcanja eden izmed njih). Proruskim staliscem navkljub se ljudje ne nameravajo odpovedat ugodnostim in izvest final proruskega mova -> selitev v Prorusijo.

EU pa benefit poceni delovne sile, ni nobena dobrodelnost

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 1 minuto:

 

Koliko pa sploh vlagajo na balkan? Dvakrat na let grejo dol dokler majo še kaj žive familije, pol pa bo to počas to. Mogoče si še vikendico nardijo. Balkan ma bolj malo od tega.

 

 

Ne, to je samo dokaz da so full of shit.

 

 

Karikatura čist lepo kaže dvoličnost folka. 


Po mojem vedenju brez izjeme obnavljajo dol domacije, supportajo sorodnike in jim financirajo poslovne/obrtniske zacetke. Med 5 in 25% denarja pokasira Balkan od izseljencev/zdomcev. 
 

Zato je tudi to umetnost - ker je vtis custveno pogojen in pogosto daje moznost samorefleksike.  Povej mi kaj ti kaze karikatura in povem ti kaj si. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 minuto:


Po mojem vedenju brez izjeme obnavljajo dol domacije, supportajo sorodnike in jim financirajo poslovne/obrtniske zacetke. Med 5 in 25% denarja pokasira Balkan od izseljencev/zdomcev. 
 

Zato je tudi to umetnost - ker je vtis custveno pogojen in pogosto daje moznost samorefleksike.  Povej mi kaj ti kaze karikatura in povem ti kaj si. 

 

Kaj je boljše za balkan? Človek ali 25% njegove plače.

Povezava do prispevka
BlAiR reče pred 2 minutama:

Mislim, ravno zarad tega se mi zdi posrecena. EU omogoca relativno brezskrbno kurcanje in pljuvanje po njej (za razliko od saj vemo katere entitete na vzhodu), medtem ko zanjemo benefite zivljenja znotraj nje (ironicno je moznost kurcanja eden izmed njih). Proruskim staliscem navkljub pa se ljudje ne nameravajo odpovedat ugodnostim in izvest final proruskega mova -> selitev v Prorusijo.


To je precej plehka logika, ki mi ni blizu. Ali pa simptom sveta v katerem je vse merljivo, le vatle doloca neka druga entiteta. 
 

Ce je prirojena sebicnost ljudi res ultimativni dokaz, potem je to cisto vsako (razumno in pricakovano) ravnjanje. To, da nekdo sovrazi pse manj kot ljudi se ne pomeni, da mora zaradi tega lajat in se zaganjat v postarja. 
 

 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 4 minutami:

 

Kaj je boljše za balkan? Človek ali 25% njegove plače.


25% njegove place, ce sledim pribaltsko logiko

 

clovek, ce sledim mojim osebnim vrednotam

sej ne vem, manj ljudi manj problemov

vec denarja vec degenerikov

 

problem balkana po razoadu juge je, da so ga najprej zapustili pametni (in ambiciozni)


Folk, ki zapusca recimo Maroko pa je z drugega konca demografskega spektra

 

Povezava do prispevka
kmjr reče Pravkar:


To je precej plehka logika, ki mi ni blizu. Ali pa simptom sveta v katerem je vse merljivo, le vatle doloca neka druga entiteta. 
 

Ce je prirojena sebicnost ljudi res ultimativni dokaz, potem je to cisto vsako (razumno in pricakovano) ravnjanje. To, da nekdo sovrazi pse manj kot ljudi se ne pomeni, da mora zaradi tega lajat in se zaganjat v postarja. 
 

 

 

Ti maš res butaste analogije. 

Povezava do prispevka
Wallux reče Pravkar:

 

Ti maš res butaste analogije. 


al pa ti res ne maras postarjev :D 

 

ps: moje analogije delujejo dvofazno

v prvi fazis postekas da je njihova vsebina butasta

v drugi fazi pa kaj analogija pomeni :P 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
kmjr reče Pravkar:


25% njegove place, ce sledim pribaltsko logiko

 

clovek, ce sledim mojim osebnim vrednotam

sej ne vem, manj ljudi manj problemov

vec denarja vec degenerikov

 

problem balkana po razoadu juge je, da so ga najprej zapustili pametni (in ambiciozni)


Folk, ki zapusca recimo Maroko pa je z drugega konca demografskega spektra

 

 

Ti si govoril, da ma balkan ful od tega, ko ji ves folk rine v EU države. In da je EU na slabšem zaradi tega.

 

In zakaj so jo zapustili ta pametni in ambiciozni? Mogoče zato ker so videli, da s to komi mentaliteto sonarodnjakov ne moreš ničesar ustvart. Država te jebe na vsakem koraku ker misli da lahko samo ona kaj naredi, pol maš pa še folk, ki te jebe samo zato ker si uspešen. 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 7 minutami:

 

Ti si govoril, da ma balkan ful od tega, ko ji ves folk rine v EU države. In da je EU na slabšem zaradi tega.

 

In zakaj so jo zapustili ta pametni in ambiciozni? Mogoče zato ker so videli, da s to komi mentaliteto sonarodnjakov ne moreš ničesar ustvart. Država te jebe na vsakem koraku ker misli da lahko samo ona kaj naredi, pol maš pa še folk, ki te jebe samo zato ker si uspešen. 


Saj je. A ne bi bilo za EU bolje, ce bi vanjo rinili tisti, ki so za njo?

 

Zaradi vojne. Ki je JNA ni preprecila se v 1980ih, ko ni bilo se prepozno. 
 

Ker so ljudje zeleli v burger kinga namesto na fronto. 
 

Ker so dejansko imeli kaj izgubit. 
 

Kakani komiji neki, komiji so zajebali ‘77. Cvet balkanske druzbe je zbezal v 90ih, ker se niso zeleli klat z brati. 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 41 minutami:

 

Kle ti dam prav, da je EU zelo slabo to izpeljala. Sej pomoč Ukrajini je čist OK, samo zakaj za vraga so šli naglas govort, da bodo nehal kupovat Ruski plin/nafto. Edin kar so nardil je paniko in posledično dvig cen.

Kako bodo posredniki imeli rekordne dobičke, če ne bo panike?

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 minuto:


Saj je. A ne bi bilo za EU bolje, ce bi vanjo rinili tisti, ki so za njo?

 

Zaradi vojne. Ki je JNA ni preprecila se v 1980ih, ko ni bilo se prepozno. 
 

Ker so ljudje zeleli v burger kinga namesto na fronto. 
 

Ker so dejansko imeli kaj izgubit. 
 

Kakani komiji neki, komiji so zajebali ‘77. Cvet balkanske druzbe je zbezal v 90ih, ker se niso zeleli klat z brati. 

 

Ma govorim za zdaj. Ne ti men kle o 90ih.

 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 2 minutama:

 

Ma govorim za zdaj. Ne ti men kle o 90ih.

 


pa v devetdesetih je nastala kadrovska, cloveska in intelektualna luknja

 

danes se nediskriminatorno selijo vsi

resda na hrvaskem prednjacijo izobrazeni, ki se prej niso toliko selili ven

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...