Skoči na vsebino

Vojna tretjega sveta


johnbi

Priporočeni prispevki

Brehs, nimam dobrega filinga glede zelenskija, zdaj je ze Sky proti (s podnapisi za vse, k ne govorite anglesko) 

 

 

Brdavs reče pred 5 minutami:

To pomeni da jih gre 70% za nove formacije za južno protiofenzivo ki bo avgusta septembra naslednje leto

Ja,  tocno tako :mafija:

 

 

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 2 urama:

Cbs report, ki ga skrivate pred mano. 

A se kej veselite ukrajinskih nacistov s tezkim orozjem, ki bodo zaceli mnozicno prihajati v EU kot vojni begunci :rofl:

 

 

https://www.cbsnews.com/amp/news/ukraine-military-aid-weapons-front-lines/

A gre ruskim proksijem že res tako slabo? Sicer pa mislim, da je ta plan že pred meseci propadel, trenutno je še ukrajina pretrd oreh zanje in jjihove rueke gospodarje.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 13 minutami:

hm, men odpre direkt video v browserju :S

 

also, no gas for u

 

ah6xu9o.png


Niso arabci evropejci, da bi bila za biznis dovolj ena skupna barva, lol. 
 

V teoriji so mi nemski Zeleni blize kot katerakoli SLO stranka, v praksi pa so po moji oceni najbolj skodljova, hipokritska in izprijena politicna formacija v EU. Se tisti identitarci al kaj so so manj skodljivi kot tej indijanci. 

Povezava do prispevka

Ali tudi Turke čakajo megasankcije?

 

Navedek

Western capitals are increasingly alarmed at the deepening ties between Turkey’s president Recep Tayyip Erdoğan and Vladimir Putin, raising the prospect of punitive retaliation against the Nato member if it helps Russia avoid sanctions.

 

Navedek

A senior western official also suggested countries could call on their companies and banks to pull out of Turkey if Erdoğan follows through with the intentions he outlined on Friday — a highly unusual threat against a fellow Nato member state that could severely damage its already fragile $800bn economy.

https://www.ft.com/content/00badf9e-f0d9-417f-9aec-9ac1c2207835

 

hmmm le kaj bo Turčija naredila s 6 milijoni beguncev, ki so zdaj pri njih ...

Povezava do prispevka

to je žal ful res. Če se gremo EU, rabimo močno in odločno Nemčijo, ki bo znala udarit po mizi in biti groba tudi v zunanji politiki, kadar je treba - da te ne pofuka v rit glih vsak, ki ima 5 minut cajta. So največji, najbolj vplivni, najbolj bogati in 80 milijonov jih je. Če se pač želimo iti močno EU, kar je nekako to, kamor bi normalen zrel evropejec moral stremeti. Brez Nemcev ne bo nič. 

 

Mori pa tudi meni ko kurac, da bo treba očitno spet treba gledati ponosne in oborožene zeljefuke, po vsej driski, ki so jo našpricali v vse štiri smeri sveta (še posebaj lepo našpricano v smeri JV in V). Kar se mene tiče, z veseljem podpišem tudi de Gaullovo verzijo nemčije, torej zravnana z zemljo, brez ene same tovarne in z ustavno prepovedjo industralizacije. Ali pa še kako boljšo izvedbo, kakršno so predlagali določeni judovski preživeli holokausta. Ampak pri vprašanju nemčije priznam da nisem racionalen, zvije me od jeze samo da slišim tisto ogabno govorico.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...