Skoči na vsebino

Vojna tretjega sveta


johnbi

Priporočeni prispevki

Raj spari energijo da bos dobro delal jutr v sluzbi

Navedek

Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy said Monday the reconstruction of his war-battered country is the “common task of the entire democratic world,” as his prime minister laid out a $750 billion recovery plan once the guns of Russia’s invaders fall silent one day.

:avadodo:

Povezava do prispevka

Da se ne bomo smejali samo sovjetsko/ruskim PR avtogolom, včasih zna bit tudi team blue preneumen da bi vedel kdaj je bolje biti tiho:

 

https://www.reuters.com/world/middle-east/no-conclusion-reached-origin-bullet-that-killed-palestinian-american-journalist-2022-07-04/ 


 

Navedek


Al Jazeera journalist Shireen Abu Akleh was likely to have been killed by gunfire from Israeli positions but it was probably unintentional, the U.S. State Department said on Monday.

 

 

 

Američani:

Zadeta/pogorela trgovina neposredno ob vojaški tarči je nameren napad na civilno infrastrukturo, vojni zločin in umor za katerega mora odgovarjati sam Putin

 

also Američani:

Ni moč balistično potrditi čigava je krogla v palestinski novinarki in četudi je verjetno da je pripadala izraelskim vojakom kot edinim s puškami na sceni, ni razloga za domnevo, da jo je tisti ki jo je na 100m headshottal to storil namerno

 

 

Sam ja, preostanek planeta je high na ruso kitajski propagandi da ni trdno na naši strani ko se bijemo za muh muh rules based world order proti revisionist powers, to bo to.

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

Ura je 7:35, kavice je konec. Tale irish iz avtomata je dober, pa naj @ana reče kar hoče. Kaj naj danes delam? Za fušat nimam nič.

 

Ura je 8:15. Kar hitro teče čas danes. Kavica št. 2

 

8:30. Konec kavice. Moram malo nehat s temi avtomati, ker me bojo pobrali.:rofl:

 

Komaj čakam Tour. Par nas spremlja in ga ponavadi naštimam, da gledamo.

Povezava do prispevka

Nimam časa preveč pisat, ker mi sodelavec po glavi skače, ker mu je dolgčas.

 

kmjr reče Dne, 5. 7. 2022 at 9:02:

Automat servis al kaj so tej ki filajo avtomate s pijaco. 

Ja AS, Automatic Servis

 

Številke za Eurojack se moram spomnit. 72 000 000€. To bo najzahtevnejša stvar dones in bo trajala do konca šihta.

Povezava do prispevka
UFO reče pred 1 uro:

Ja AS, Automatic Servis

 

Delal B2B oglaševanje za AS leta nazaj. Posojajo avtomate za hrano in pijačo plus vse storitve zraven. Modeli so praktično monopolist ki se utaplja v kešu, mi smo oglaševali dobesedno krneki pa so bili vsakič čisto pumped, yeahhhhh to je to super je to mi deli skou mi deli (pa tko na zaslonu, ne vem, pena na kavi v obliki kurca).

 

Vsak dan sem jokal v dlani od rok, zakaj se jaz nisem spomnil takega podjetja :D

Povezava do prispevka

Zadnjič je model od AS prišel po keš. Kovančke je dal v tako torbico z zadrgo. Neka malo večja pederuša. Ko je šel do kombija jo je držal za pas in vrtel. V glavnem, zadrga se mu je odpela in je stresel drobiž za 1 in 2 € po celem parkerplacu. :D Potem je še meni rekel, naj mu pomagam pobirat, sem rekel goni se, bom še jaz kaj kriv. :)

uredilo bitje UFO
Povezava do prispevka

Ni primerljivo, Korejci so eno najbolj etnično monolitnih in kolektivističnih držav na svetu, glej best Korejo.

 

Ukrajina pa je najbolj korumpirana država v Evropi, že po industriji in kmetijstvu bi normalna urejena država vsaj bila na nivoju Poljske, če ne bolj.

 

Ves ta morebiten denar za obnovo bo neskončno brezno pranja denarja.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Dovolj je ekonomsko primerjat poljsko in ukrajino od l.90 do 2014 in stvari postanejo bolj jasne. Tudi želje držav, da pobegnejo iz ruskega objema.

Daleč največ k ukrajinskem bdm prispeva kijevska ragija, sicer pa bodo kar je vrednega v teh regija rusi sami porušili in pregnali spospobne., ostali jim bodo samo še "sovjetski" penzjonisti. 

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 21 urami:

 

 

Ker se mi glih da 5min googlat

 

this has nothing to do with attempting to "start a fire". Helis use flares on low attitude to counter AA rockets by leaving hot spots on the ground (or rather, below and after they hit the ground). It's called "sliding" and since due to AA threat, Helis on both sides do this - regardless of what is below. Its an active war zone, I dont think anyone really cares if there will be an issue with flares or not.

Firing flares to protect against AA MISSILES, in the other part of the video there are UF hiding behind a wall filming and watching, so I suspect this Heli is doing some recon for those troops

As an ex boy scout a Zippo works way better and you don't need to risk any equipment

Its funny, I think I've seen another footage of this heli flying low recorded by Russian troops earlier today.... Maybe the flares are there to stop him getting hit by those troops... Eitherway, I bet that field didn't burn at all and you'd have a better chance firing high explosives at the field if you wanted to set it ablaze 

Ampak, če ti veš, da so to zagotovo Ukrajinci v helikopterju, da je to zagotovo polje v Khersonu in da je to bilo posneto v zadnjih parih dneh, kdo sem jaz, da bi v to dvomil, ni dvoma, da vse drži. Inb4 kakšna mentalna gimnastika lul

Povezava do prispevka

Če ne lažemo, delamo za Putina

 

Navedek

The Defense Department’s overriding concern about discussing the Ukrainian military is balancing what can be said at an unclassified level and not providing an “unintended assessment” that Putin can use to his advantage, Pentagon spokesman Todd Breasseale said.

 

Friedman said the U.S. government is “spinning for Ukraine for the obvious reason that we are rooting for them” and because a more blunt assessment of Ukrainian losses or liabilities might assist Russia. “

 

 

Pentagon povzema moje mišljenje

 

Navedek
Benjamin Friedman, a policy director at Defense Priorities, said that the stated objective of Ukraine to push Russian forces out seems “increasingly unrealistic” and that the Biden administration must do more to press Ukraine to negotiate with Russia and strive for a political settlement.
“Nobody wants them to cede territory, or hardly anyone wants them to cede territory,” Friedman said. “But you have to assess the situation honestly and say that you’re trading peace for territory. I think we should be doing more to pressure them, and I think we’re sort of doing a disservice not just to regular Ukrainians, but to a lesser extent Americans and everyone else who is suffering economic problems because of the war.”

 

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...