Skoči na vsebino

Južni Vetar [serija]


Samodejno

Priporočeni prispevki

Pravkar pogledal 14 delno srbsko serijo Južni Vetar. Serija naj bi bila nadaljevanje filma Južni Vetar (ki je bolj meh). Serija je posneta kar na nivoju, kot recimo Narcos. Prve 4 epizode so prvo večje poglavje, ki se nadaljuje skozi naslednje epizode. Zgodba nas pelje skozi oči protagonista Petra Maraša, ki se prebija skozi mafijsko lestvico. Predstavi razmerje moči med različnimi mafijskimi tolpami,  kot so bolgari, črnogorci, lokalci, albanci. Vse tolpe se borijo za prevlado nad trgom kokaina na balkanu in EU.

Zadeva me je posrkala in mi ni dala miru, dokler nisem 3 dni kasneje vse epizode pregledal. Za naslednje leto se obeta nov filem in novi deli serije. Baje zaradi tesnega urnika Bjelogrlića, so morali zamenjati igralca, ki upodablja lik Car. In timing se je dobro ujel. 🙂

 

PS: za gledanje serije priporočam obnovitev ćirilice, ali italijanščine :)

 

 

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

Jaz sem začel gledal, ker je zadeva prišla na VOYO. 

 

Mi je super, končno nekaj pametnega da pogledam vsak dan del ali dva. 

 

Pa drugače naj bi bili prvi 4 deli seriji v bistvu razrezan film razširjena različica. Drugih 10 delov pa je "druga sezona".

 

Mogoče je malo pretiravanja tu pa tam ampak drugače mi je zelo všeč, dosti boljše kot npr Ubice moga oca.. To so prvo sezono pogledal potem pa me ni več vleko.

 

Je še kaj podobnega srbskega/balkanskega?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...