Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2020]


Priporočeni prispevki

Hehehe :D 

 

Nisem našical Mother Braina po faci in spizdil iz planeta, ma vseeno ne verjamem, da je bila najboljša metroidvania ever ever everer narejena jebenih 26 let nazaj. V mediju, ki se tako razvija kot se gaming in v zvrsti, ki je doživela tak razcvet kot so ga metroidvanie to generacijo... ...po vevški kmečko-delavski logiki mi je to težko sprejemljivo. 

 

Evo boš po koncu HK naredil dva koraka stran in objektivno ocenil, kdo je zdej zares king and queen :) 

Povezava do prispevka

Aven colony

6/10

maxresdefault.jpg

 

Še en izmed na pol simple base builderjev. Ima misije, vendar je zgodba bolj crap. Načeloma mi je sprva bil všeč ravno pravšnji learning curve, vendar mi je dosti hitro postala dolgočasna, saj ko odigraš par misij, se vse začne ponavljati. Nobenih presenečenj.

 

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ruiner

8/10

071878.jpg

 

Sicer kratka (nekje 5 ur igranja), vendar ima dosti poseben in posrečen art style. Combat je malenkost pomankljiv in ponavljajoč, vendar zaradi autosave lastnosti pred vsakim fightom poskrbi, da ne rata frustrirajoča in je hkrati challenging.

Všeč mi je, da lahko brez omejitve spreminjaš upgrade tree tekom igre in sprobaš vse različne fight style. Različni BOSSi zahtevajo različne pristope. Zgodba je nič posebnega, vendar ne ravno slaba.

Povezava do prispevka

To je tisti quest, kjer

Spoiler

se ga z župnikom najprej nafukata ko prašiča, potem imaš pa random flashe kako ga prepevate in pojete v gostilni, screamate po vasi, lezete na cerkveni zvonik, potem flash kako župnik ko blazen zvoni z zvonom (ob 03:00 ponoči), vmes malo flasha kako fukaš neko deklo v hlevu zraven pa župnik poje z buteljko v roki, zbudiš se napol nag in popolnoma sfukan sredi neke gmajne, za finish moraš pa še oddelati pridigo namesto župnika, ki je še vedno preveč nafukan, da bi lahko govoril :D 

 

Tko, tak dosti R-rated quest :D 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

To je tisti quest, kjer

  Skrij vsebine

se ga z župnikom najprej nafukata ko prašiča, potem imaš pa random flashe kako ga prepevate in pojete v gostilni, screamate po vasi, lezete na cerkveni zvonik, potem flash kako župnik ko blazen zvoni z zvonom (ob 03:00 ponoči), vmes malo flasha kako fukaš neko deklo v hlevu zraven pa župnik poje z buteljko v roki, zbudiš se napol nag in popolnoma sfukan sredi neke gmajne, za finish moraš pa še oddelati pridigo namesto župnika, ki je še vedno preveč nafukan, da bi lahko govoril :D 

 

Tko, tak dosti R-rated quest :D 

 

Ta kvest :avadodo:.

On topic: preigral mafijo. Zaključna misel upam, da Hangar 13 ne naredi nobene mafije več.  Čist preveč bugov. Gameplay ostal v letu 2002 ostalo(grafika, dizajn map) prišlo do leta 2014. Res slabo izkoriščen potencial.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

To je tisti quest, kjer

  Skrij vsebine

se ga z župnikom najprej nafukata ko prašiča, potem imaš pa random flashe kako ga prepevate in pojete v gostilni, screamate po vasi, lezete na cerkveni zvonik, potem flash kako župnik ko blazen zvoni z zvonom (ob 03:00 ponoči), vmes malo flasha kako fukaš neko deklo v hlevu zraven pa župnik poje z buteljko v roki, zbudiš se napol nag in popolnoma sfukan sredi neke gmajne, za finish moraš pa še oddelati pridigo namesto župnika, ki je še vedno preveč nafukan, da bi lahko govoril :D 

 

Tko, tak dosti R-rated quest :D 

 

carsko

Povezava do prispevka

Mad Max - včeraj sem končno pogledal Fury Road in seveda sem se spomnil, da sem jaz leta 2015 celo kupil to igro. Dejansko ne gre za slabo igro in je pomojem malo celo spregledana. Igra je bila seveda izdana v zelo nelagodnem času poleg MGSV.. tle se sedaj ne gre za neko Titanfall 2 kvaliteto spregledanosti, pa vendar je igra daleč od slabe. Grafika je se danes na nivoju (zadeva je res prenasičena z efekti, ki daje podobi cinematičnost, vendar je kar težko na trenutke gledati), zgodba kakor se je spomnim je bila tudi kar OK, drugače pa Ubisoft open-world, ki ima repeticijo vsaj nekako zabavno, da vleče nekaj časa. Poleg vehicle boja, je tukaj še Batman like boj, ki je seveda nekakšen trademark WB iger... Zagotovo meni osebno najboljša Avalance igra oz. edina OK. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Hattori_ Mad Maxa sem tudi jaz preigral, sicer že pred časom in se povsem strinjam z napisanim. Kar precej spregledana zadeva, ki nikakor ni slaba. Ajde, ni nek top biser, ampak je pa ena res res redkih Mad Max iger. Sicer lahko greš na hitro z zgodbo, ampak velik point je tudi  vožnja (sploh spopadi), osvajanje teritorijev itd. 

Povezava do prispevka

Igram Aegis Rim: 13 Sentinels od Vanillaware (Odins Sphere, Dragons Crown, Muramasa). Gre za bolj za gledavščino kot igrico s slabimi RTS / turn-based vmesnimi deli. Ampak ga pa zgodba konkretno poka. Bom še igral, ker me res zanima - špil je kot zelo cool akcijski anime / teen drama. Tko da če si v tej sceni in te ne moti, da praktično ni igralnosti, zna biti kar petarda igrica.

 

Aja pa prodajalec mi je ob nakupu prijazno povedal, da sem edini v Sloveniji, ki je zaenkrat kupil ta špil :D:D  Pa tak rahlo vprašujoč look je padel na naslovnico, kjer je seveda ena slatka mala japonska šolarka z XXL bombami v 3cm kratkem miniču :D:D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@tomazekHja, samo v Mad Maxu so bili ti "konvoji" ali kako bi rekel (pač več vozil v koloni), ki so cruisali po mapi in si jih lepo (bolj ali manj off-road) postopoma tamanil. Tvoje omenjene igre imajo vožnjo in te dirkaško/borbene elemente drugačne, razen če gre striktno za kako story misijo. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Saj to, tudi meni se to velikokrat dogaja. Sploh, ko začnem nekaj drugega, nazaj pa se potem sploh ne vrnem nikoli. Včasih je dovolj že, da naredim pavzo (dan, dva) ker pač ni časa igrati in potem igre nikoli več ne končam. Večina Assasinov je recimo tak primer z moje strani. Je pa res, da si vsaj save_game fajle hranim za praktično vse igre, ker nikoli ne vem, kdaj (in če) se bom spet vrnil.  :) 

Povezava do prispevka

Ma jaz se v tem primeru itak ne morem ufurati nazaj, ker bodisi pozabim kontrole bodisi pozabim zgodbo. Pa s tem, da si o večini igri delam neke alinejske zapiske in analize dizajna, pa lahko obnovim, ka se je dogajalo, samo pač vseeno gladko pozabim in se ne morem ufurati nazaj, oziroma me finger memory tako pusti na cedilu, da me vsak še tako benigni sovražnik odlomi. V tem primeru pač neham igrat za stalno al pa restartam igro :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...