Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2020]


Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Bom verjetno probal Hat in Time ko koncam z Mario serijo.

 

Indie iz leta 2017, cena pa 30€. WTF?

 

Pač to je PC game, Switch verzija je nova, pač to je nintendo tax :D Jst sm jo na PCju zaston dubu.

 

iz switch reviewa:

 

Navedek

Taking into account the stuttering, low resolution textures, and downgraded 3D models, this is still an incredible game. When I started playing, the game was a bit harder to look at, but as I continued and got back into the flow of its platforming I stopped caring about the visuals. While the glitches are still bothersome, it’s a testament to just how good A Hat in Time is that I still adored the game in this compromised state.

 

 

PC verzija ma 79 meto, sam honestly ne vem zakaj. Uizi 8.5 v ćamirjevi beležnici.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Evo, ko ravno o tem tece debata. Po 50 urah sem dal Witcherja malo na pavzo (prevec vsega, ampak se definitivno vrnem) in spilam Sunshine s 3d All Stars (edini 3d mario poleg 3d Worlda ki ga doslej nisem igral). Se se navajam na kontrole in flooda, zaenkrat precej lahkotno. So mi pa 3d platformerji nekako najljubsa zvrst, tudi jest priporocam A Hat in Time :)

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jaz pa usput že nekaj časa igram Evil Within 2. Enko sem igral par let nazaj, dvojko pa samo sprobal, sedaj pa jo konkretneje igram — in predvsem počasneje.

 

Ja ... Ni slaba igra. Ni mi presežek per se, pač res proper primer "swimming in seven" igre. Chapter 3 vse skupaj ponese nivo više, ker je res dobro narejen. Še posebej pozdravljam, da se v tem sicer open worldiš chapterju sovražniki ne respawnajo. Je pa čuda za počet, res dober miks stealtha, raziskovanja, blagih ugank in streljanja. Sploh je zanimivo, da so kakšni horror set-piecesi v res naključnih opcijskih bajtah, ki jih lahko popolnoma spregledaš. 

 

Mimogrede, a je kdo sprobal first person mode? Aj cool? :)

Povezava do prispevka

Ma dobr, sej EW 1 in EW 2 sta kul špila za igrat, ma nista pa zdej RE 2 R roba. Oba imata kr ornk probleme; enka je dosti zmedena in all over the place ampak ima izjemno vzdušje, dvojka je pa bolj generična in nima takega killer vzdušja, ima pa ful boljši gameplay. Če bi skombiniral oba, bi dubu pa res top špil...

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 41 minutami:

MaDrung, ker si pisal, da obrneš 50 najboljših špilov letno? Kaj to recimo nažigaš, maš kak seznam? Me zanima

Vse zvrsti. Seznama ne delam. Grem na Steam in podobne strani, sortiram po letnici izida ter po oceni. Nato pa naredim educated guess katere so dobre, preberem kak review kupca. ipd.

 

Isto delam glede filmov, samo da imam le te v excelu. Torej po letnici (trenutno sem pri filmih v 2009). Grem na IMDB ter sortiram po oceni in številu ogledov. Višjo kot ima film oceno, manjše število ogledov rabi, da pride na mojo listo. Končam z nekje 50 filmov na leto.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 29 minutami:

 

ja in ne :)

Mogoče sam, če iz glave veš, kir chapter je še open, da mal pogooglam :D. Pač C3 mi je res bil top, siceršnja igrica pa niti ne no, pa bi rad pogooglal, če se mi splača vztrajat do drugega open wordliš chapterja hehe

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 16. 10. 2020 at 21:47:

Js pa evil within 1 nisem spilal, je dobra?

Enka je top, dvojka s sodobno grafiko izpade plastično. Prav tako v dvojki niti prližno ni na nivoju zgodbe iz enke.

Galko reče pred 23 urami:

Ma dobr, sej EW 1 in EW 2 sta kul špila za igrat, ma nista pa zdej RE 2 R roba. Oba imata kr ornk probleme; enka je dosti zmedena in all over the place ampak ima izjemno vzdušje, dvojka je pa bolj generična in nima takega killer vzdušja, ima pa ful boljši gameplay. Če bi skombiniral oba, bi dubu pa res top špil...

WTF jaz to berem? Evil Within 1 se konkretno lahko kosa z RE2R. Evil Within 1 ima noro dobro vzdušje in konkretno WTF zgodbo. V bistvu je cel špil WTF top material.

Povezava do prispevka

Jaz se sam spomnim, da je bila z Evil Within 1 obsedena kolegica s faksa. In me enkrat zvečer navabi špilat na njenega X360, ki ga je imela v študentu. Pridem k njej, ona upali 360, si mislim ya ya bomo špilali in z eno roko odpenjam pas, pol pa samo dobim joypad v roke in sem mogel 4 ure igrat Evil Within z njo in pol it domov spat 

Povezava do prispevka
fric reče pred 4 urami:

WTF jaz to berem? Evil Within 1 se konkretno lahko kosa z RE2R. Evil Within 1 ima noro dobro vzdušje in konkretno WTF zgodbo. V bistvu je cel špil WTF top material.

 

Ja kaj sem pa jaz napisal? Isto kot ti, samo da sem iskreno dodal, da je špil žal lesen ko dila in da je gameplay slab. Zgodba je načeloma tudi lahko hit or miss, enim je všeč clusterfuck yolo story, enim pa pač ne. Jaz npr. bolj uživam v kompaktnih, bolj povezanih zgodbah (zato mi tudi recimo Anal Wake ni bil tako všeč). 

 

Sta pa oba dela cool in mi je ful škoda, da ni bil EW 3 nikdar napovedan.

Povezava do prispevka

Končal A konc NieR. Tko, kot da pol igre manjka, sklepam (upam), da to pokrijeta poti B in C, ker zaenkrat to nima ful neki jasnosti in smisla.

 

Drugač je igra na normal čist prelahka, pa za Platinum je boj res preprost. Ne vem a sem se to zajebal, da nisem šel na hard.

 

Zaenkrat bi ji dal slabih 8 od 10, pa še to bolj zarad splošne fuknenosti sveta in pantyshotov.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 8 urami:

Končal A konc NieR. Tko, kot da pol igre manjka, sklepam (upam), da to pokrijeta poti B in C, ker zaenkrat to nima ful neki jasnosti in smisla.

 

Drugač je igra na normal čist prelahka, pa za Platinum je boj res preprost. Ne vem a sem se to zajebal, da nisem šel na hard.

 

Zaenkrat bi ji dal slabih 8 od 10, pa še to bolj zarad splošne fuknenosti sveta in pantyshotov.

kar špilaj naprej, v C se dejansko začne odfuk.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...