Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2020]


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 9 urami:

Končal A konc NieR. Tko, kot da pol igre manjka, sklepam (upam), da to pokrijeta poti B in C, ker zaenkrat to nima ful neki jasnosti in smisla.

 

Drugač je igra na normal čist prelahka, pa za Platinum je boj res preprost. Ne vem a sem se to zajebal, da nisem šel na hard.

 

Zaenkrat bi ji dal slabih 8 od 10, pa še to bolj zarad splošne fuknenosti sveta in pantyshotov.

 

C pa D končaj pa pol poročaj. Kar se boja tiče, se strinjam, je na normal prelahka, hard je pa KONKRETNO težji, še posebej začetek, ko nimaš chekpointa praktično pol ure začetka.

 

Sicer pa imaš nekaj optional secret bossov, ki so pravo merilo težavnosti, ampak ko si enkrat nardiš dober build, pač ti ne more nihče nič. Pa idi malo na Father Servota al kaj je že, ko si low level, za en izziv.

 

Raziskovanje v tej igri je res tisto, kar doda še ene par točk, poleg odštekane štorje. Pa delaj side missione, so dejansko zelo dobri za immersion.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Crash Bandicoot 4. Solidno nadaljevanje prvih treh.

 

Jutri začnem z Genshin Impact na PC-ju, ker ima menda delujoč cross-save, če slučajno kdaj še pride na Switch.

 

Also, zaključujem z Doom Eternal in pa konstantno Tetris 99.

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka
mcclane reče pred 41 minutami:

Končal z Mafio II def.edition in zabredel v Mafia III. Zaenkrat je za teh prvih par ur in osvojenih okrožij čisto soliden špil. 

 

Men je bil super. Dober setting, zakon soundtrack... postane pa ponavljajoč.

Povezava do prispevka

WoW - prepatch Shadowlands. Moj dobri stari WoW. Nekak že od Cate ne igram več hardcore, ampak se pa še vedno na čase vrne in odigram kak mesec/dva. Sem spet malo kupil sub in me bo lepo drzalo do Demon Souls. Če je kak SLO guild (EU PVP Auch...) primankuje mi golda za repaire ;)

Povezava do prispevka
Besko reče pred 12 urami:

Crash Bandicoot 4. Solidno nadaljevanje prvih treh.

 

Jutri začnem z Genshin Impact na PC-ju, ker ima menda delujoč cross-save, če slučajno kdaj še pride na Switch.

 

Also, zaključujem z Doom Eternal in pa konstantno Tetris 99.

 

Pa ne sam to tud rerollaš ful lažje, kar se dejansko splača ker v 40 željah ki jih dobiš po cca 30-60 minutah lahko dobiš kak 5 star karakter.

Povezava do prispevka

Ravnokar odkril Genshin Impact. Ful super deluje zaenkrat. Izjemno mi je všeč, da je konstantno občutek da imaš nekaj novega za odkrit. Igra ostane taka do konca, al dosti pade iz tega vidika?

 

Na kaj naj bom pozoren ob prvem play-throughu? Lahko cross-platformam z nekom ki igra na PS4, jaz pa na PC? Kater currency naj najbolj lovim?

Hvala :)

Povezava do prispevka
Galaksija reče Dne, 20. 10. 2020 at 16:34:

Ravnokar odkril Genshin Impact. Ful super deluje zaenkrat. Izjemno mi je všeč, da je konstantno občutek da imaš nekaj novega za odkrit. Igra ostane taka do konca, al dosti pade iz tega vidika?

 

Na kaj naj bom pozoren ob prvem play-throughu? Lahko cross-platformam z nekom ki igra na PS4, jaz pa na PC? Kater currency naj najbolj lovim?

Hvala :)

Maš Genshin Impact temo. General tip je, da investiraj samo v enega ali dva dobra characterja, ostalo pa uporabljaš samo za elemental combote. Resourcov hitro zmanjka na višjih levelih. Poglej kakšno tier listo kaj je dobro in kaj ne - upaj, da dobiš kaj dobrega iz Wishev (odklene se malo kasneje, okoli lvl 6). 

Povezava do prispevka

Subnautica. Resnično fantastičen špil. Nisem nek fen survival špilov, sam tole je pa treba preigrat. Škoda da igro kvari en sam problem in to so save game-i. Maja sem prvič igral in po parih urah zgubil save file. Tokrat po 20 urah ne morem več shranjevat. Pa menda nisem osamljen primer. Sam vseeno sem po parih urah zalaufal znova še v tretje :mellow:.

Povezava do prispevka

Tudi mene je tole vaše glasovanje prepričalo, da sem naložil Withcher 3. Mi ni žal

 

Pred tem sem preigral Assassins Creed 3. Bil sem fan starejših delov, ki sem jih igral pred leti in sem bil močno razočaran. Sploh nad bojevanjem... praktično ni razlike, če se boriš proti enemu nasprotniku ali celi vojski, uporabljaš isto kombinacijo tipk in na koncu zmagaš.

Je tretji del toliko slabši kot starejši, ali sem si po toliko letih enostavno v glavi olepšal podobo prvih delov? Kasnejši deli so OK?

Povezava do prispevka

Assassin's creed: Origins

7/10

creedoriginsgameplay.jpg

 

Največji plus te igre je zelo lep in velik svet. Tukaj se mi zdi, da so dosegli vrhunec. Gameplay je nekoliko izboljšan, veliko je različnih tipov orožij, animacije so dobre (orožja načeloma zadanejo taprave okončine oziropma mednožje). Všeč mi je da nekoliko prikažejo razne zgodovinske dogodke v igri, čeprav sem mnenja, da se preveč vrti okoli religije.

 

Combat je nekoliko dolgočasen, crafting je beden. Zgodba deluje rushed, čeprav jo je veliko. Vsega skupaj sem igral 45 ur z obema dodatkoma, zadnji je najboljši del igre. Zadnji bossi so tudi nekoliko zahtevni, vendar po mojem mnenju malenkost preveč saj jim moraš dodeliti 1000 udarcev, oni pa te na trenutke lahko one shotajo. Najbolj beden del mi je bil voice acting. Večina govori, kot da poskušajo biti nekakšna parodija samega sebe z visokim piskajočim glasom. Če še enkrat slišim te iste prizadete vzklike se mi bo spelalo. Totalno uničijo immersion. Sploh, ko mi že tisoči otrok reče Jajek v glasu za katerega je jasno, da je v odzadju odrasla ženska.

 

Zgodba sama po sebi je na nivoju ostalih ACjev, torej nič zanimivega, prazna. Questi so si zelo podobni. Zaradi lepega sveta ter dobrih animacij z kar dobrim zadnjim dodatkom igri dam oceno 7.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

obrnu RE3R

na extreme

v izi 6 ur in pol od tega ziher ena ur pri dveh bossih, ker pac malo sem rushal, malo so devi prasci cheesreski.. v glavnem v izi

za preigrat je, zastonj al za 20 eur na konzolah, se ce dobis MP al kaj je

 

ma drugace.. skoda res, ce bi naredili proper remake po original igri, ne izpustili cel kup stvari in na splosno neki spacali samo, da je in obdrzali pravo vzdusje kot so ga pri RE2R, bi lahko bila res ql igrica.. enostavno so jo naredili po liniji najmanjsega odpora.. res skoda

 

sam gameplay niti ni bad, podobno ql kot pri RE2R.. sam kaj ki je zgodba uno ultra glupo predstavljena, uganke so 0, razporeditev posasti in sam level design od kurca samo da je... ne vem za delat neke speedrune in igrat malo MP je okej, ce jo dobis za 10 20 eur

Povezava do prispevka

Igram ta nov DLC za Doom Eternal - Ancient Gods pt.1

 

Sem nekje na polovici druge stopnje (od treh), kakovostno je zadeva kar na proper nivoju (level in encounter dizajn, muzika, celo en kup dodatnega lora in backstorya so šli tlačit notri), je pa 20 evrov za samo tri levele (čeprav so baje kar dolgi, vsaj prvi je bil) ornk zasoljena cena. Tudi 15 evrov v okviru 30-evrskega season pass-a (drugi DLC, ki bo zaključil zgodbo dodatka, pride nekje do zgodnje spomladi) je kar dosti... Kdor lahko počaka in bi raje naenkrat prešpilal oba DLCja za bolj povezano, celostno izkušnjo, lahko komot počaka na izid drugega dela in/ali kako znižanje.

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 3 urami:

Igram ta nov DLC za Doom Eternal - Ancient Gods pt.1

 

... je pa 20 evrov za samo tri levele (čeprav so baje kar dolgi, vsaj prvi je bil) ornk zasoljena cena.... Kdor lahko počaka in bi raje naenkrat prešpilal oba DLCja... lahko komot počaka na izid drugega dela in/ali kako znižanje.


This.

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 6 urami:

Assassin's creed: Origins

7/10

 

Najbolj beden del mi je bil voice acting. Večina govori, kot da poskušajo biti nekakšna parodija samega sebe z visokim piskajočim glasom. Če še enkrat slišim te iste prizadete vzklike se mi bo spelalo. Totalno uničijo immersion. Sploh, ko mi že tisoči otrok reče Jajek v glasu za katerega je jasno, da je v odzadju odrasla ženska.

 

 


Greš skozi celotno serijo?

VA je tisto zaradi katerega nisem končal Oriđins in Odiseje. Pomoje so glas posodili devi, ki so šli na čik pauzo pa so se spotoma ustavili v studiu, da so prebrali tistih par vrstic.

malaka

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Platiniral Robinson: The Journey, tako da je PS4 pripravljen na odklop :D Špil je OK, rešuješ puzzle, skeniraš živali in robotke. Premikanje je obupno počasno, na srečo se na koncu odprejo quick travel opcije, da hitro pobereš preostale trofeje. Pa par hroščev mi je dvignilo pritist, pomagal je šele restart špila. Na srečo ni bilo potrebno nikoli iti od začetka, kot so predlagali interneti.

Povezava do prispevka

Little nightmares

9/10

littlenightmares.jpg

 

Še ena Limbo like igra z občutno večjim poudarkom na kvaliteti. Do sedaj moja najljubša. Večji je poudarek na nekem depresivno-misterioznem vzdušju. Na koncu zadnjega dodatka igra tudi ustrezno šokira ter zaokroži celotno dogajanje brez, da bi izdalo preveč.

Sicer je krajša (z dodatki nekje 5 - 6 ur igranja), kvarijo jo pa tudi na trenutke slabše kontrole (predvsem v dodatkih). Osnovna igra vsebuje predvsem run-through mehanike, v dodatkih, predvsem proti koncu pa se vključijo tudi nekoliko težji izzivi, čeprav ne preveč. Sem mnenja, da igri uspe dobro pričarati trenutke panike, ko moraš bežati/se skrivati pred sovragi, tako da na trenutke dvigne pulz, po zmagi pa seveda sledi občutek znatnega zadovoljstva. :D

 

Definitivno priporočam. Si zasluži označbo work of art.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...