Skoči na vsebino

[uradna] God Emperor Donald J. Trump


bainit

Priporočeni prispevki

Enterprise reče pred 6 urami:

upam da prezivi brez hujsih posledic in ima to za publicity boost, donald je mocan in krepak

Upam, da orenk zvije prasca. Naj faše kakšen teden respiratorja. Osebno je odgovoren za eskalacijo epidemije v ZDA, ki je vzela že preko 200k življenj pa sezona respiratornih okužb šele prihaja. Kar naj še sam požre nekaj dreka, ki ga je pomagal ustvariti.

uredilo bitje tyne
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Se mi je kar zdelo, cepajo en za drugim.

 

Two Republican senators on the Senate Judiciary Committee announced Friday that they had tested positive for Covid-19

 

At least seven people — including President Donald Trump — have tested positive for Covid-19

 

Kellyanne Conway announces she tested positive for coronavirus

 

.....

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 12 minutami:

A si ne bo vbrizgal razkuzilo? Al pa uno sranje ki je promoviral par mescev nazaj? Oz. zakaj zdravljenje sploh ce je cil in zdrav in je vseskup en hoax?

 

Me zanima ce bo tud on obrnu plosco tk kt comrade Boris.

 

lol, "obrnil plosco", kaj to pomeni da federalna policija zacne pretepat tiste ki jih droni in kamere zaspecajo da se ne drzijo distance?

 

Ne me jeb reče pred 15 urami:

mislim glede na to kaj vse pocne trump, sploh po zadnjem srecanju in da mu je plan zrusit tist kanček demokracije mu cisto brez slabe vesti privoscim da umre v 

"kancek demokracije"

 

kaksna low-energy zero-meaning izjava, direkt za v novinarsko hiso jaz pravim

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 16 urami:

mislim glede na to kaj vse pocne trump, sploh po zadnjem srecanju in da mu je plan zrusit tist kanček demokracije mu cisto brez slabe vesti privoscim da umre v 

 

Daj malo razloži kaj zate pomeni demokracija in kako jo Trump ruši, me prav zanima kaj imaš za povedat.

Povezava do prispevka
Enterprise reče pred 18 minutami:

 

lol, "obrnil plosco", kaj to pomeni da federalna policija zacne pretepat tiste ki jih droni in kamere zaspecajo da se ne drzijo distance?

 

"kancek demokracije"

 

kaksna low-energy zero-meaning izjava, direkt za v novinarsko hiso jaz pravim

 

ZDA niso na ravni UK kar se tice clovekovih pravic.

 

 

 

lezbicni islamisti brez vesti, TRESEM SE

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...