Skoči na vsebino

[uradna] God Emperor Donald J. Trump


bainit

Priporočeni prispevki

Brdavs reče pred 1 uro:

Rekordni early voting.

 

Meni osebno ni jasno kako nekateri pričakujejo karkoli drugega od krepkega popuška corpse emperorja. 

 

Samo pozabljaš, da se v medijih ustvarja takšna slika pa oh in sploh vsi proti trumpu pa holivudska srenja in podobni. But podeželje will strike again.

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 2 urama:

Rekordni early voting.

 

Meni osebno ni jasno kako nekateri pričakujejo karkoli drugega od krepkega popuška corpse emperorja. 

pri prejšnjih volitvah so bli vsi tolk zihr, da je Newseek že kr izdal madam president izdajo s Hillary še pred volitvam

 

Modelu v anketah mogoče res slabo kaže, ampak a) mogoče ankete nimajo enakega dosega kot volitve (enakega ne v smislu števila prebivalcev ampak naklonjenosti trumpu) in b) mogoče ne upoštevajo prostorske porazdelitve glasov. Tud, če je 80 % vprašanih za Bidena, mu to bolj mal pomaga, če so vsi zbrani v Kaliforniji pa Njujorku.

Povezava do prispevka
hordak reče pred 15 minutami:

Jaz mislim da bi moral zmagat z lahkoto, če ne bo kakšnih shenanigans z volitvami po pošti, bodo pa v vsakem primeru muh mail in ballots naslednji muh Russia.

tole. vote by mail, večkratno oddajanje glasov istih oseb in prilagojene mašine na volilnih mestih ga lahko zjebejo, drugače ostane v Beli Hiši.

ce se mu to zgodi, si je pa sam kriv, da v teh štirih letih ni poštimal voter IDja in Sorosovih voting mašin

uredilo bitje ChAiN
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Volitve so ze zelo blizu, deranged "zvezdniki" ponovno grozijo, da bodo zapustili ZDA ce zmaga Trump.

 

tokrat Tommy Lee, najbolj znan po temu, da s kurcem trobi na ladji.

 

 

ali mislite, da bo eden od teh medijskih parazitov zapustil ZDA v primeru, da zmaga Trump?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...