Skoči na vsebino

[uradna] God Emperor Donald J. Trump


bainit

Priporočeni prispevki

Zamorc reče Dne, 30. 10. 2020 at 12:07:

itak šopamo aprila v 5d, boli me đoko za great reset, ane 

 

Ćamir (izbrisani) reče Dne, 30. 10. 2020 at 14:42:

Kvaj pa, če bo great reset poknil pred aprilom? 

 

Zamorc reče Dne, 30. 10. 2020 at 16:42:

potem naj nam bog pomaga

 

 

 

 

 

uredilo bitje Ascender
Povezava do prispevka

Orbit reče pred 4 urami:

Orbit reče pred 4 urami:

evo, izgleda, da se jutri začne prehod v 5D. 

edit: nevem zakaj mi razmeče quotano besedilo na totalno neberljiv način. upam, da tega v 5D ne bo več :(. sem dal v spoilerje...

vozni red:

  Razkrij skrite vsebine
 

 

https://mn3njalnik.com/index.php?/topic/158-neuradna-5d-tema/&do=findComment&comment=158390

 

saved

 

EDIT: se opravičujem za floding ampak očitno ne znam qoutat..polna luna  

 

#bruke

uredilo bitje Ascender
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Dne, 30. 10. 2020 at 14:42:

Kvaj pa, če bo great reset poknil pred aprilom? 

 

Saj ga že imaš v sloveniji, pa veselo ubogaš ukaze in prosiš za še. Btw odgovi si na to. Zakaj bi kdorkoli moral rešiti nekoga, ki se noče sam?

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka

President Donald Trump on Saturday night appeared to embrace the actions of supporters in Texas who surrounded a Joe Biden campaign bus in what a Biden campaign official described as an attempt to slow down the bus and run it off the road.

Trump tweeted a video of the caravan surrounding the Biden bus with the caption, "I LOVE TEXAS!"

 

 

:lol:

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 minutami:

In ta incident naj bi sedaj preiskoval celo FBI. Biden ekipa je zaradi tega v Texasu odpovedala več dogodkov/zborovanj. Zgleda pa dost podobno tistim ISIS toyotam ko so se furali s črnimi zastavami. Dost fuknjeno. 

 

je to tvoja originalna misel, ali je to povzemanje debilnega tweeta?

 

 

 

naj povzamem, te na levi so razfukal te na desni, da lahko debili kot je avtor tweeta mahajo s svojimi zastavami, drugace bi testirali gravitacijo z lokalne stavbe.

 

 


 

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

mislim wtf kera mentalna gimnastika,

 

a teb se ne zdi nic strasljivega da se vozi okol tebe folk v pickupih k zgledajo k issosvci, se trobijo, se derejo in hkrati upocasnjujejo tvoj avtobus.

 

mislim mene bi blo strah sploh glede na to kok je fuknjenega folka v ameriki, da ej fbi kak mesec nazaj prestregu plot za ugrabitev gvernerke, mislim kaj bi pa se ti rabu da bi blo zastrasujoce?

 

imo kancek pame

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...