Skoči na vsebino

Barbari


Sudat

Priporočeni prispevki

To zna biti super serija. SEm že v trailerju in opisu videl, da bo obravnavala ključno bitko - Tevtoburško bitko, kjer so v par dnevih izgubili 3 legije in se je ekspanzija rimskega cesarstva s tem praktično znatno upočasnila. Plus pa je, da bodo govorili latinsko.

Se vidi da to ni ameriška produkcija.

 

Bom ob priliki pogledal, ko bo več časa.

 

Hvala za omembo.

 

Povezava do prispevka

Arminius :w00t: Hermann The German

 

Hyped as fuck. Ta model je od otroških nog služil rimskim legijam in ves čas planiral kako jih bo zajebal. Najbolj strahovit poraz, ki ga je doživel Rim. Za poraz pa so zvedeli dokaj pozno, ker, če me spomin ne vara, so Germani pobili vse do zadnjega.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
Henrik reče Dne, 2. 10. 2020 at 18:06:

To zna biti super serija. SEm že v trailerju in opisu videl, da bo obravnavala ključno bitko - Tevtoburško bitko, kjer so v par dnevih izgubili 3 legije in se je ekspanzija rimskega cesarstva s tem praktično znatno upočasnila. Plus pa je, da bodo govorili latinsko.

Se vidi da to ni ameriška produkcija.

 

Bom ob priliki pogledal, ko bo več časa.

 

Hvala za omembo.

 

no ja, kot povračilni ukrep so rimljani nato poslali dodatno vojsko in izvedli genocid na tistem območju

Povezava do prispevka

Pogledal do konca in sem kar malo razočaran. Tako na hitro so to zaključili, taka bitka mi morala biti čisto drugače prikazana, vse bi moralo biti bolj obširno prikazano, samo odzadnje preden pride do bitke bi moralo biti ena sama sezona, potem naslednja pa bitka pa povračilni ukrepi...  da ne govorim, da je več kot polovica serije posneta ponoči, da komaj kaj vidiš pa slediš kaj se dogaja.

 

moja ocena 6,3/10

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Imam podobno mnenje kot večina. Ta serija je precejšnje razočaranje. Sem pričakoval nekaj na nivoju vikingov ali the last kingdom, ampak... daleč od tega :no:. Glupi in klišejski počasni posnetki v bojih, poleg zgodovinskih dejstev zelo predvidljivo dogajanje, atmosfero ustvarja klišejska muzika, namesto dobra igra, scenarij in fotografija, in še in še bi lahko našteval.

 

Poleg Thusnelde :wub::alma:, bi kot pozitivno presenečenje omenil edino še latinščino. Mislim, da še nisem gledal ne filma, ne serije, kjer bi jo govorili.

webstory-Barbarians-Thusnelda-army.thumb.jpg.240e76f2512067b272d0f92da88dbcfe.jpg

uredilo bitje seventhson
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...