Skoči na vsebino

[GOTG] Razglasitev rezultatov - MN3 IGRE GENERACIJE


Slinch

Priporočeni prispevki

Carski zmagovalci, carsko organizirano, vse carsko :)

 

Da je A Plagues Tale indy winner mi je totalen odlom, na kraj pameti nisem pričakoval tega. Ne da ni odličen, ga imam tudi sam na polici, ma da je premagal take titane kot so faking Hollow Knight in Celeste, res uno wow, nikdar ne bi pričakoval. Ostali winnerji so mi ful bolj pričakovani :)

 

Za ultimate GOTG naslov pa pričakujem, da se bosta na nož udarila Witcher 3 in Bloodborne, za njima bodo pa TLOU 2 in Zelda BOTW. Na koncu vseeno dajem edge Witcherju 3 zaradi širše baze (edini multiplat naslov) in bolj priljudnega žanra :)

Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

in bolj priljudnega žanra

Se strinjam. In po mojem mnenju je tudi to razlog pri A Plagues Tale... Saj sem tudi jaz igral Hollow Knight in je kul igra (Celeste nisem). Ampak ti dve igri imata že po žanru manj publike, kot AA igre tipa Plague Tale. Celeste po vseh hvalah verjamem, da je tudi super špil, ampak mene pač odvrne vizualno ko sem poguglal slike.

Povezava do prispevka

Odlično. Ni kaj za rečt. Razen pohval za izvedbo ankic, udeležbe in razglasitve. 

Za ultimativni GOTG imam pa jaz sicer že pripravljene svoje tri favorite. Točno zložene po vrstnem redu. Bomo pa videli kako in kaj..  komaj že čakam na glasovanje. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne vem kak je bojni sistem v enki, mors pa vedit da tut v 3 ni glih nek biser in tudi na death march tezavnosti ne predstavlja izziva, razen prvih par lvlov. Se pa splača (vsaj dat priložnost) zarad sveta in zgodb, sej boš hitro vidu al ti sede al ne. 

 

Tldr: najbrž se splača probat

Povezava do prispevka

Nisem igral ne enke ne dvojke pa mi je blo vecalmanj vse jasno. Najbrž so liki bolj življenjski, če si jih že srečal v enki alpa dvojki, ampak pomoje ni nc ground breaking.

 

Edit:

Oziroma lahk pol že čekneš wiki, če ti je kak character ekstra zanimiv pa te zanima še kej več. Uglaunem ne brini. :D

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 6 urami:

Witcher 3 zgleda morm dodat za must play. Kok se mi to splača igrat, glede na to da mi 1ka neki ni nadogajala zaradi bojnega sistema, tko da nisem ravno daleč prišel, 2ka mi dela zanič na kompu tako da jo sploh igrat ne morm?

enke nisem probal, dvojko sem zbrisal po manj kot urci (kr nek top-down bizaren pogled)

 

trojka je pa res the shit, komaj si se prisilil, da si shranil in zaprl

Povezava do prispevka

Ker sem mahnjen na zgodbe mi je dogajala tako 1ka kot dvojka. Za dvojko se pomoje splača potrudit pa malo pogledat kako se da nastavit stvari da laufa boljše, enka se je pa malo bedno postarala.

Ker se bolj ukvarja z murder mistery in politiko mi je bla zgodba v 2ki menda še bolj všeč...

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...