Skoči na vsebino

Fargo


Kamahl

Priporočeni prispevki

maksi reče pred 23 urami:

Tista smrklja je zoprna in v štirih delih ni prispevala ničesar k zgodbi. Očitno je tam samo, da poudarja tedanji rasizem (na kar opozarjajo vsakih pet minut).

 

haha chris rock zelo zelo rad poudari morm rect.

 

una medicinska sestra, mi je tolk najvecji najbolj beden overacted cliche, zenska bo skor sigurno dobila nagrado za "odlicno odigrano vlogo"

 

edina resna pozitiva je gennaro iz italije

Povezava do prispevka
Mrhovinar reče pred 20 minutami:

Zakaj tega ni več na Netflixu?

A se 3. sezona približa 1.? Kaj pa 4.?

Pri 2. nisem zdržal menda dlje kot do 2. dela in me je serija precej razočarala po tem, kar je prikazala v 1. sezoni.

 

prvič slišim, da je blo to kdaj sploh na netflixu, mogoče film?

3. sezona je carska, bolj od 2., malo manj od 1., za 4. bomo sodili, ko je bo konec

nevem, kako si lahko razočaran nad 2. sezono, če si pogledal eno ali največ 2 epizodi?

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Prve tri sezone pogledal in so mi bile odlične, vsaka po svoje res dobra pa še neka rdeča nit se vleče, da jih skupaj poveže.

 

sedaj pa sem se lotil gledati 4 sezono, prišel do polovice prvega dela, pa vidim da je rasizem levo, neenakost desno in vse možne narodnosti in podobno. Sicer me za enkrat še ne moti, samo če to eskalira je škoda mojega časa. Kaj pravite drugi, ki ste že pogledali par delov?

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
maksi reče pred 3 minutami:

wtf je bil tale zadnji del, a so producenti na drogah, nimam pojma več o čem se v tej sezoni sploh gre, neka BLM fantazija 

+1

 

lih pogledal

 

kak slabo ka si ja nor, tud ce ne bi posnel te sezone

 

edit: aja sj prideta se dva dela, sm mel v glavi ta je ta zadnji :D

 

uredilo bitje Profesor praktičnega pouka
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...