Skoči na vsebino

[multi] Genshin Impact


kemik

Priporočeni prispevki

1.jpg.9fc1a2346b1468f31116b9aa3e946437.jpg

 

 

Brezplačni dolpoteg:  https://genshin.mihoyo.com/en 

 

Navedek

Genshin Impact is a free-to-play action role-playing game developed and published by miHoYo, who are known for Honkai Impact 3rd, a popular action game. The game features a fantasy-based open world with gacha game mechanics.

 

 

Moji prvi vtisi, napište še uni ki ste že dlje

 

- res kul in simpatičen art, ki je hkrati tut lep. Precej nezahtevno za PC, ampak design sveta skupej z grafiko je tok sweet, da so eni prizori pokrajine  extra lepi! 

- dober in smooth combat in kul uporava teh moči, ki so ti na voljo. Fajti so kar razgibani, je pa res, da je zaenkrat ful naizi, ampak sklepam, da je to kjer sem jaz še tutorial zone (naredu samo taprvi tempelj, ki je ubistvu ekstra lame). Rata potem težje?

- FUL enih detajlov pa malenkosti - miljon itemov, neki za štelat v inventorju, upgrejdi, equipment, party memberji... tko res ful scen, vmesnika nisem niti malo še nadrkal.

- Precej likov ma voiceover, kar je kul, sem mislil da bo več samo tekstovnega materiala

- nasploh ful spimpan in vsebine poln špil!

 

uredilo bitje kemik
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

@kemikCarski prvi post. Strinjam se praktično z vsem.

Edino omenit je treba, da je tole GACHA game (isto kot v vseh freemium mobile igrah ala candy crush in podobne), kjer je end game hook v kupovanju lootboxov, v tem primeru imenovani wishes, in odklepanju močnih orožij in likov.

Velik plus igre je, da je še vedno zabavna, tudi če igraš s free contentom in se ne greš lootbox norije. Skratka, da se jo nemoteno igrati kljub raznim cooldown restrikcijam, ker je svet tako velik in zanimiv za raziskovat.

 

Meni osebno je zaenkrat presenečenje leta. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Aja, še tole.

kemik reče pred 29 minutami:

Rata potem težje?

KE RIT reče pred 11 minutami:

Bojevanje je sicer dokaj ponavljajoče, sam ko se enkrat zviša world level in imaš explorer rank nad 20, pridejo bolj do izraza elemental comboti in postane stvar bolj komplicirana.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 minutami:

 

Edino omenit je treba, da je tole GACHA game (isto kot v vseh freemium mobile igrah ala candy crush in podobne), kjer je end game hook v kupovanju lootboxov, v tem primeru imenovani wishes, in odklepanju močnih orožij in likov.

 

 

 

WAT 

 

dreams = shattered 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 minutami:

 

 

WAT 

 

dreams = shattered 

 

Ej sploh ni panike. Igram že ene 40 ur in še ne vidim potrebe da bi dal denar od sebe. Dnevno sam za login dobiš valute za eno željo, potem pa še ob delanju kvestov, odpiranju skrinj itd še za vsaj ene 2. Moji 4je liki s katerimi igram so zdej že vsi rank 2 in lvl 40-50. Adventure rank imam pa 28. Spucal sem nekje pol mape tak da zares ni nobene potrebe da jim daš denar če nočeš.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 13 minutami:

 

 

WAT 

 

dreams = shattered 

Neee, ne sekiraj se. Da se komot igrat brez tega. Jaz uživam s free liki. :D

Pač, sam vedet moraš, da neki sreče je ipak prisotne, ker tistih nekaj free Lootboxes/Wishes boš ipak moral odpret in boš like/orožja dobil na podlagi RNG.

Sam vsekakor tole ne pokvari izkušnje.

 

Razen, če se ne zaljubiš v kako high level waifu. Pol si ga najebal.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Neee, ne sekiraj se. Da se komot igrat brez tega. Jaz uživam s free liki. :D

Pač, sam vedet moraš, da neki sreče je ipak prisotne, ker tistih nekaj free Lootboxes/Wishes boš ipak moral odpret in boš like/orožja dobil na podlagi RNG.

Sam vsekakor tole ne pokvari izkušnje.

 

Razen, če se ne zaljubiš v kako high level waifu. Pol si ga najebal.

Ne boš rekel da z vsemi resursi za želje ki si jih dobil nisi dobil kej pametnega? 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Ej sploh ni panike. Igram že ene 40 ur in še ne vidim potrebe da bi dal denar od sebe. Dnevno sam za login dobiš valute za eno željo, potem pa še ob delanju kvestov, odpiranju skrinj itd še za vsaj ene 2. Moji 4je liki s katerimi igram so zdej že vsi rank 2 in lvl 40-50. Adventure rank imam pa 28. Spucal sem nekje pol mape tak da zares ni nobene potrebe da jim daš denar če nočeš.

Jo, dej razloži mi malo tole.

Kako menjam primogems za fates? Do zdaj sem vidu, da lahko fates nabavljam samo z genesis crystals. What am I missing? :D

Povezava do prispevka

Zdaj googlam in berem, da se genesis crystals menja za primogems in potem s tem kupuješ fates. WTF. Res sem slep/neumen. :D

 

Ja, ok, confirmed, @kemikneš met problemov, primogems je na tone. Za 160 primogems dobiš en lootbox. Jaz mam trenutno ene 4000-5000 primogems. XD

 

Time to make some wishes lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 26 minutami:

Zdaj googlam in berem, da se genesis crystals menja za primogems in potem s tem kupuješ fates. WTF. Res sem slep/neumen. :D

 

Ja, ok, confirmed, @kemikneš met problemov, primogems je na tone. Za 160 primogems dobiš en lootbox. Jaz mam trenutno ene 4000-5000 primogems. XD

 

Time to make some wishes lol.

 

Najprej se žreba 20x tole 

 

image.png.59f957471ff2b752704cefb1947f8af5.png

 

Potem pa tole:

 

image.png.dbcfb6bb53589b7cc141d97d2a2d013d.png

Povezava do prispevka

Aja, pa drugače sem res najbolj neumen Gneshin Impact igralec ever.

 

Igrati sem začel na PS4 Pro (s HDD) in performance je res za en drek (framerate dips non stop in nalagalni časi so ogabni).

No sedaj sem tudi ugotovil, da se ne da prenašat saveov iz PS4 na PC, tko da lahko samo upam, da bo zadeva BC na PS5. Do takrat pa bom moral trpet slab performance, ker se mi ne da ponovno drkat prvih 20 ur. FML

Povezava do prispevka

Posnel, pognal.

Mors se registrirat prek maila, ok.

Pod ime sm napisal HITLER in mi je tezilo da more bit ime vsaj eno crko dolgo, ok mogoce ne marajo hitlerja, dam Adolf, spet tezi da more bit ime dolgo vsaj eno crko, ok so neumni japanezerji, ni jim smesno, sprobam radom kombinacijo crk, spet tezi da more bit vsaj eno crko dolg ime, napisem not samo "a", sprejme, tako da mi je sedaj v igrici ime "a".

Uvodna sekvenca, pac prizadeto japonsko sranje, whatever.

xb1 kontroler ne dela by default, mors it v setingse in izbrat kontroler. Dela samo ali eno ali drugo, torej ne mors v meniju z misko in istocasno s kontrolerjem, kot v vsaki drugi igrici zadnjih 10 let.

Edina igrica na svetu, kjer je B na kontrolerju "confirm" in A "cancel", ne da se spremenit.

Med gameplayom je vertikal camera speed na xb1 kontrolerju 5x pocasnejsi od horizontalnega camera speeda, nemogoce igrat, locene nastavitve za horizontal/vertical ni.

Grem ven iz igre, v glavnem meniju spet dela samo miska, quitnem.

Pozenem se enkrat, v glavnem meniju miska, dam play, pridem v igrico, miska, ce hocem igrat s kontrolerjem morm zgleda vsakic ko pozenem igrico spremenit.

Alt+tab na forum, kjer preberem da je itak point igrice gatcha

Alt+tab na igrico

Alt+F4

Uninstall Genshit impact

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...